33 Budimo Kanalo Priminimai – 2 Rinkinys

Labas! Pristatau 33 koncentruotos išminties priminimus per kuriuos gali persikelti į labiau pabudusią ir laimingą būseną. Išankstinio eiliškumo čia nėra, tad tiesiog pereik per šiuos priminimus su kuo atviresniu protu ir tegul surezonuoja tai kas turi surezonuoti. Šiais priminimais taip pat gali naudotis burtų keliu – kaip orakulu, kuris tau duos tiksliai tai, ką šiuo momentu turi žinoti (atsitiktinumų nebūna, nes viskas yra viena ir viskas turi sąsajas). Orakulas randamas šio puslapio apačioje.

Priminimai:

Atpažink tai, kas nuolatos kinta ir tai, kas visados lieka – tuomet atpažinsi ir tobulai subalansuotą gyvenimo šokį.

Viskas vyksta nuovokoje, o už nuovokos nevyksta nieko – tai Absoliutas, kuriame tavo nuovoka visados gali ilsėtis. Pratinkis prie absoliučios begalybės pajautimo ir tuomet galėsi priimti vis daugiau gyvenimo stebuklų.

Kai jautiesi lyg nėra kur dėtis ir esi lyg be vietos – tai puiki galimybė pilnai pasiduoti ir patirti Dievišką palaimą, nes Dieviška palaima prasideda ten, kur vieta baigiasi. Tai taip artima, jog net nėra vietos to siekiui.

Kuo giliau pasineri į savo vidų – tuo toliau vidus veda į išorę, nes išorė yra vidaus atspindys.

Tu esi čia, tu esi dabar, tu esi amžinai – susikuriant erdvės ir laiko švęsti šį beribės ekstazės momentą.

Viską nuraminti su taika yra nuostabu, tačiau dar nuostabiau yra tuo pat metu imtis įkvepiančių veiksmų.

Priimk tai ir tai – priimk dualumo iliuziją – priimk prieštarą, kad galėtum patirti gilesnę tiesą ir laisvę už jos. Kai matai priešybes – tu esi savo neutraliame kūrybinės galios centre.

Jei būtis yra beribė – tai kokia adekvačiausia prasmė gali būti toje begalybėje? – Pilniausiai kaip gali mėgautis savojo gyvenimo atskleidimu.

„Dievui“ nereikia nieko forsuoti, nes jis tiesiog yra tavim, manim ir viskuo, kas yra – tai besąlyginė meilė – Dievo valia yra Tavo valia. Tad nelauk postūmio ar balso iš „dangaus“ – tiesiog pripažink kas esi ir drąsiai būk savimi.

Medituok, kaip esaties jausmas, kuris besilaiko tik pats už savęs. Tai reikalauja valios, kuri pasireiškia nuolatiniu dėmesio atsipalaidavimu, tačiau eigoje tai virsta į natūralią darną ir augančią ekstazę.

Kiekvienu momentu sek savo aukščiausiu jaudinimu, daryk tai geriausiai kaip gali be jokių reikalavimų ar lūkesčiu apie tai, kas iš to turi išeiti. Tai išgrynintas/universalus ir išbaigtas harmoningo veikimo mechanizmas.

Tu esi; viskas yra čia ir dabar; vienas yra viskas ir viskas yra vienas; ką generuoji – tą gauni; viskas ištisai keičiasi išskyrus šiuos dėsnius. Tai yra visos beribės kūrinijos pagrindas – tai tavo branduolys, kuris yra nesugriaunamas.

Afirmacijos, kaip pvz: “aš esu sėkmingas” yra puikus dalykas, tačiau – kad jos išties veiktų – turi įtikinti savo pasąmonę, kuri viską realizuoja. Duok savo pasąmonei bent tris svarias priežastis “kodėl” tavo afirmacija yra tiesa.

Kodėl gyveni būtent šį gyvenimą? Kokius pokyčius čia nori patirti? Kuo labiausiai trokšti dalintis su šiuo pasauliu? Kokią pagrindinę savybę/vertybę norėtum čia kultivuoti? Tai tavo pašaukimas! Paversk tai savo prioritetu ir gyvenk išties laimingą gyvenimą.

Vaizduotė – tai vartai į kitas paralelines tikroves bei aukštesnįjį save. Tad norint persikelti į tikrovę, kuri atspindi daugiau tikrojo tavęs: pirmiausia įsivaizduok tai, tuomet kuo labiau pajausk tai ir galiausiai būk tuo geriausiai kaip gali leidžiant gyvenimui prie tavęs prisiderinti.

Neutralumas taip pat yra ir laisvė, o laisvė yra pozityvi savybė, kuri tave kreipia atrasti daugiau savęs. Tad jei tiesiog atsipalaiduoji į neutralumą – visuotinė tėkmė tave natūraliai pakreipia gerąją linkme.

Sulėtėjimas tarnauja pagreitėjimui, nes tuomet susikuri erdvės atpažinti daugiau to, kas jau vyksta ir tada gali efektyviau susiderinti su tuo, kas tau aktualiausia ir šitaip tame patirti pagreitį.

Kūrinija negali tavęs atmesti, todėl neatmesk savęs nuo veiksmų, kurie tave įkvepia ir tada dar geriau žinosi kas tave įkvepia.

Nėra realios pabaigos – todėl negali būti ir klaidos – tad tiesiog toliau sek savo aukščiausiu jaudinimu, kuris veda į nuostabiausius atradimus.

Begalinis visuotinio intelekto palaikymas, tikslumas bei išmanumas per mus pasireiškia spontaniškai, kada esame pasidavime, viltyje, tėkmėje ir pasitikėjime.

Mintys kurios jaučiasi blogai veda į užmarštį, o mintys kurios jaučiasi gerai veda į atradimus – pasirinkimas visada tavo.

Jauskis gerai dėl visko, kas iškyla, kad tai transformuoti ir integruoti į dar geresnę savijautą. Tolerancija ir jautimasis gerai tai nėra tas pats.

Besąlyginėje meilėje sau – visos asmenybės dalys susivienija ir tavo laisvoji valia tampa labiau laisva.

Nuoširdus dėkingumas – tai palankiausias santykis su viskuo ir raktas į visapusišką gerovę. Dėkingumas yra mūsų natūrali būsena.

Pasitikėjimas yra patikimas! Besąlygiškai pasitikėk pasitikėjimu ir tuomet suprasi, jog nėra labiau patikimos būsenos už patį pasitikėjimą, nes ši būsena leidžia matyti beribę darną.

Kai iš galios iliuzijos pabundame į savo iliuzijos galią ir ją suliejame į nuoširdžią tarnystę vieni kitiems – kuriame harmoningą visuomenę. Pakontempliuok (geriau įsižiūrėk) į tai.

Pasąmonė yra norus pildantis džinas su įvairiais pasiūlymais, tačiau tai tik pasiūlymai ir tavo sąmonė visada laisva rinktis bei kurti.

Leisk savo ribojančiam įsitikinimui (pvz: „aš esu nevertas“) laimėti jo paties žaidime – tik tuomet laimi ir tu, nes išsilaisvini iš to žaidimo. Kitaip tu tik maitini tą įsitikinimą bandant jį paneigti.

Dalykai kuriais vadovaujamės mus atveda iki tam tikro lygio, kuomet tai nebeveikia ir turime atsinaujinti. Šiame kontekste “depresiją” arba „krizę“ galima matyti kaip kokono būseną ir asmenybės metamorfozę. Kuo mažiau pasipriešinimo – tuo lengviau tai įvyksta.

Tik tikra meilė savasčiai išlaisvina nuo „savęs“ ir sujungia su džiaugsminga darna. Tai labai paprasta, nors ir gali užtrukti, kol į tai įsijauti.

Tingėjimas yra abejingas pasipriešinimas. Sunku pasikeisti būna tik tada, kada nenori, net jei ir atrodo, kad nori – turi pažvelgti giliau ir išgryninti savo intenciją bei santykį su savim.

Požiūrio laikymasis yra kančia, tad leisk gyvenimui nuolatos tave atšviežinti ir šitaip susilygiuosi su kosmine evoliucija/rezoliucija, o tai yra palaima. Pamilk savęs bei gyvenimo beformiškumą ir tuomet nesikabink už pokyčių, bet keiskis su jais – taip meilė tik augs.

Istorijos apie praeitį ir ateitį yra iliuzijos kurias susikuriame tik dabartyje, nes dabartis yra viskas ir viskas yra joje. Tad visados gali pradėti šviežiai, laisvai ir įdomiai.

————————————————————————————————————–

Kiti Įrašai

Tikrosios Laimės Atskleidimas

Išties negali abejoti savimi, gali abejoti tik idėjomis apie save. Ir kada tai žinai – kiekviena atrodanti abejonė „savimi” pažadina iš idėjos į savastį, kuri kiekvienu momentu yra švieži ir tobulai tokia, kokia turi būti tam momentui. ir atmink, kiekvienoje

Skaityti

Žinutės Įsijautimui Į Esybinę Gerovę

Visos patiriamos ribos yra pakuriamos, palaikomos, panaudojamos ir panaikinamos tavo beribės sąmonės ir joje pačioje. Tu esi ši visuotinė sąmonė bundanti savo susikurtame sapne. Tad atsigręžk į save, pažink savo vidinį pasaulį, nes tu tampi meistras visko, ką pažįsti. Ir

Skaityti