4 Elementų Paslaptys Pagal Taro

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Webinaro trukmė: 2val. Pradžia 19val. (Lapkričio 3d.)

Mano sveikinimai ir besąlyginė meilė tau!

Jau pravedžiau keletą webinarų susijusių su „Taro Didžiaisiais Arkanais“ ir dabar jaučiu, jog atėjo laikas pasidalint apie „Mažuosius Arkanus“, kuriuos sudaro 56 kortos padalintos į 4 skiltis: lazdos, taurės, kardai ir diskai. Šie magiški įrankiai taip pat atitinka 4 elementus (ugnis, vanduo, oras, žemė) bei 4 žmogaus savybes: valią, emocijas, protą ir kūnišką būtį. Tuo tarpų pats žodis „Arkanas“ reiškią slėpinį, kuris atsiskleidžia savęs pažinimo kelionėje.

Tad kviečiu naujoje šviesoje atskleisti šias senovines paslaptis ir tokiu būdu pagilinti savo kontaktą su savim, su gamta ir pasauliu. Šiame webinare taip pat nemažai dėmesio skirsime skaičių magijos atskleidimui ir galbūt sąsajai su „Kabalistiniu Gyvybės Medžiu“. Na, o skaičiai bei gyvybės medis padeda pažinti kūrinyjos virsmus – kaip kiekvienas elementas vystosi ir pasireiškia skirtinguose gyvenimo etapuose bei kokios gali būti jų tarpusavio sąsajos. Be skaičių į šiuos mažuosius arkanus taip pat įeina: karalių, karalienių ir princų, princesių arba riterių ir pažų archetipai, kuriuos taip pat galime nesunkiai atpažinti savyje.

Tai nebus paprasta akademinio tipo paskaita – mano renginiuose visados yra gyvybės, spontaniškumo bei informacijos pritaikymo, kad ji išties būtų naudinga ir pritaikoma kasdieniame gyvenime. Galimai bus ir vedama meditacija gilesniam susijungimui su 4 elementais. Taip pat bus galimybė gauti atsakymus į klausimus ir gal net išsiburti.

Šis webinaras puikiai tinka tiems kas nori geriau pažinti ir naudoti Taro, tačiau taip pat šis webinaras tinka kiekvienam norinčiam kultivuoti savo valią, emocinį ir mentalinį intelektą bei kūniško būvio harmoniją. Iš esmės visa tai yra apie tikrojo potencialo žmoguje realizavimą.

Webinaras vyks gyvos transliacijos būdu uždaroje grupėje, o transliacijos įrašas liks visados prieinamas toje grupėje.

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „4 elementai“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija