4 Elementų Paslaptys Pagal Taro

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Webinaro trukmė: 2val. Pradžia 19val. (Lapkričio 3d.)

Mano sveikinimai ir besąlyginė meilė tau!

Jau pravedžiau keletą webinarų susijusių su „Taro Didžiaisiais Arkanais” ir dabar jaučiu, jog atėjo laikas pasidalint apie „Mažuosius Arkanus”, kuriuos sudaro 56 kortos padalintos į 4 skiltis: lazdos, taurės, kardai ir diskai. Šie magiški įrankiai taip pat atitinka 4 elementus (ugnis, vanduo, oras, žemė) bei 4 žmogaus savybes: valią, emocijas, protą ir kūnišką būtį. Tuo tarpų pats žodis „Arkanas” reiškią slėpinį, kuris atsiskleidžia savęs pažinimo kelionėje.

Tad kviečiu naujoje šviesoje atskleisti šias senovines paslaptis ir tokiu būdu pagilinti savo kontaktą su savim, su gamta ir pasauliu. Šiame webinare taip pat nemažai dėmesio skirsime skaičių magijos atskleidimui ir galbūt sąsajai su „Kabalistiniu Gyvybės Medžiu”. Na, o skaičiai bei gyvybės medis padeda pažinti kūrinyjos virsmus – kaip kiekvienas elementas vystosi ir pasireiškia skirtinguose gyvenimo etapuose bei kokios gali būti jų tarpusavio sąsajos. Be skaičių į šiuos mažuosius arkanus taip pat įeina: karalių, karalienių ir princų, princesių arba riterių ir pažų archetipai, kuriuos taip pat galime nesunkiai atpažinti savyje.

Tai nebus paprasta akademinio tipo paskaita – mano renginiuose visados yra gyvybės, spontaniškumo bei informacijos pritaikymo, kad ji išties būtų naudinga ir pritaikoma kasdieniame gyvenime. Galimai bus ir vedama meditacija gilesniam susijungimui su 4 elementais. Taip pat bus galimybė gauti atsakymus į klausimus ir gal net išsiburti.

Šis webinaras puikiai tinka tiems kas nori geriau pažinti ir naudoti Taro, tačiau taip pat šis webinaras tinka kiekvienam norinčiam kultivuoti savo valią, emocinį ir mentalinį intelektą bei kūniško būvio harmoniją. Iš esmės visa tai yra apie tikrojo potencialo žmoguje realizavimą.

Webinaras vyks gyvos transliacijos būdu uždaroje grupėje, o transliacijos įrašas liks visados prieinamas toje grupėje.

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „4 elementai“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai