Alcheminis Procesas – Savojo Tikrumo Įkūnijimui

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Širdingiausi sveikinimai, ačiū, kad esi.

Tavo aukščiausia lemtis jau parašyta, tačiau turi ją įgyvendinti (nulemti) realiu laiku – šioje gyvenimo kelionėje, nes kitaip tai bus tik kolektyviškai perimtų programų sukuriamas likimas.

Tad kaip sinchronizuotis su savo aukščiausios lemties keliu?

Per įsiklausymą į save, per ženklų pamatymą, per drąsą sekti savo širdimi, kuri išjudina iš sustabarėjimų ir inicijuoja alcheminį procesą per kurį tampi lyg nušlifuotas savo originalios dvasios deimantas.

Su tokia įžanga kviečiu į savo naują 7 savaičių trukmės kursą „Alcheminis Procesas – Savojo Tikrumo Įkūnijimui“.

Tai bus internetinis kursas, kuriame pravesiu per nuo senovės žinomus 7 alchemijos proceso žingsnius:

1. Kalcinavimas – darbas su ugnies elementu (valios galia), kad sužadinti savo gyvybinę energiją ir sudeginti grubesnius blokus jai kilti.

2. Tirpdymas – darbas su vandens elementu (emocijomis), kad išgydyti vidines žaizdas ir leisti energijai tekėti sklandžiau.

3. Atskyrimas – darbas su oro elementu (protu), kad atskirti susimaišiusias vibracijas/idėjas ir išgryninti jų kokybę, kuri tau geriausiai tarnauja.

4. Sujungimas – darbas su žemės elementu (kūnu), kad sujungti išgrynintą vidinį pasaulį į naują harmoningą asmenybės struktūrą, kuri yra paruošta gilesniam alcheminiam procesui.

5. Fermentacija – darbas su gilesniais vidiniais sluoksniais, kur yra išryškinami įvairūs vidiniai šešėliai/išsiderinimus/karmininai ryšiai, kurie yra transformuojami bei integruojami sąmonės šviesoje.

6. Distiliacija – Transformuotos žemesnės energijos filtravimas per aukštesnius energetinius centrus, kur netyrą energija leidžiasi žemyn į alcheminę krosnį pilve, o išgryninta energija pakyla į aukštesnius vibracinius sluoksnius susijusius su aukštesniuoju aš.

7. Koaguliacija – aukštesniojo aš energijos sukaupimas ir kristalizavimas į šviesos kūną, kuris tuomet yra integruojamas su fiziniu kūnų bei jo aura.

Tad kiekvienam žingsneliui bus skiriama savaitė laiko, tai išties nėra daug, tačiau tai leis paragauti ir tam tikru laipsniu įkūnyti šią nuostabią sistemą, kurią toliau bus galima taikyti kad ir visą gyvenimą ir taip sklandžiai eiti per transformacijas, kurios veda prie įsitvirtinimo savo Dieviškame ir amžiname šviesos kūne.

Šviesos kūnas tai lyg tavo laisvosios valios įamžinimas, kuris leidžia išgyventi mirčių procesus ir rinktis savo lemtį tiek šiame žmogiškame gyvenime, tiek už jo ribų.

Aš šį procesą studijuoju bei praktikuoju jau daug metų ir tai jau tapo mano neatskiriama gyvenimo dalis, kuri tikrai mane veda per nuostabiausią gyvenimo patyrimą, kuriame išties jaučiuosi pilnėjančiu savimi.

Tad noriu dalintis šiuo palaiminimu su visais, kam tai rūpi, nes mes kuriame rojų žemėje kartu!

Ir taip šis alcheminis procesas jau spinduliuoja mano auroje, tad būnant ryšyje su manim – tai bus tuo pačiu transliuojama bei perduodama tiesiogiai.

Galbūt jau esi girdėjęs/girdėjusi daug gerų žinių, kad esi Dieviška esybė/kūrėjo atomas ir dabar pasaulis juda link didžiojo pakilimo į aukštesnes vibracijas, kur atsiveria galimybės pranokstančios mūsų fantazijas.

Tačiau tai niekada negalėsi pilnai tapti tavo tiesioginė tikrovė, jei pats(-i) jos neiškelsi iš savęs.

Tad dabar kviečiu išties imtis veiksmų (tiek fizinių tiek dvasinių), kad tai įkūnyti ir tuo mėgautis visa savo esybe.

Galbūt jau pats(-i) pradedi vis aiškiau matyti per kartas perimamų programų nesuderinamumą su savo bundančia širdimi, net jei ir esi tų programų naujausia versija – laikas didesniems pokyčiams, laikas įkūnyti tai, kam visa mūsų civilizacija brendo ir ko visad laukė širdyje.

Laikas susilygiuoti su savo aukščiausia lemtimi arba tiesiog likti šiame susilygiavime ir derintis prie ateinančių atsinaujinimų.

Ir tam yra mano didžiausia garbė pasitarnauti tokiu būdu, būnant veidrodžiu, kuris atspindi šią lemtį bei padeda ją įgyvendinti.

Tad ar jungiesi prie šios kurso grupės?

Jei taip, tai be abejonės žinok, jog praturtinsi ne tik savo gyvenimą, bet ir mano, kaip ir visų kitų kurso narių.

Į kursą įeina:

+ Prisijungimas prie kurso grupės ir bendruomenės, kurioje galėsime dalintis aktualias dalykais ir įkvėpti bei išplėsti vieni kitus.

+ Du gyvi internetiniai susitikimai (apie valandos trukmės) per savaitę, per kuriuos išdėstysiu praktinę teoriją, atsakysiu į rūpimus klausimus bei pats pravesiu tam tikras alchemines praktikas.

+ Papildoma medžiaga gilinti praktines žinias apie alchemiją bei kitas aktualijas susijusias su šių laikų virsmais.

+ Mano naujausia fizinė budinančių žinučių knyga „Viską Vienijanti Meilės Išmintis“ dovanų.

+ Visa kurso medžiaga lieka prieinama visam laikui.

+ Papildoma niekur viešai neskelbiama informacija bei dovanos susijusios su mano veikla.

Kursas startuoja nuo liepos 15d. Ir baigiasi ties rugsėjo pradžia.

Susitikimai vyks per zoom programėlę darbo dienomis vakare (tiksliau bus suderinta su grupe).

Įrašai ir kita medžiaga bus talpinama į privačią kurso grupę facebook’e.

P.s. Viršelio dizainas Well’come Home

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Kurso kaina – nuo 77 iki 777 eurų (pagal savo pajautimą bei dosnumą)

Apmokėjimo būdai:

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „alchemija“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Revolut: +37067331790 | @pauliuyv2y

Arba grynais į rankas

Jei šiuo metu negali apmokėti ar būtų patogiau mokėjimą padalinti – tai nesidrovėk ir parašyk – sutarsime.

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai