Autentiška Visko Integracija Besąlyginėje Meilėje

Kuo labiau keliame savo energiją ir susipažįstame su savimi, kaip su aukštesniuoju aš, kuris yra tobulame balanse, šviesoje ir meilėje – tuo giliau šis aš tave veda integruoti įvairias žmogiškas, šešėlines dalis bei traumas su kuriomis pasąmoningai vengdavai susitikti. Kuomet ši integracija atliekama sąžiningai (per išjautimą, supratimą bei įvertinimą), tuomet vis labiau ir labiau išryškėja Dieviškojo aš ir žmogiškojo aš vienybė.
Kad išties laisvai judėti pozityviu harmonijos keliu – turi nelikti abejingas visam suvokiamam negatyvumui. Kada gali su pilnu jautrumu ir begaline atjauta sutikti viską, kas iškyla – tau nebereikia patirti didesnių abejingumo pasekmių. Ir kad būti tokiame atvirume – turi kuo aiškiau pažinti tyrą ir laisvą visų reiškinių prigimtį.
Giluminės vidinės žaizdos yra atveriamos tam, kad per jas išsilaisvintų tavo Dieviškoji šviesa bei meilė. Tuo tarpu didžioji dalis kančios bei skausmo yra patiriama tol, kol tam priešiniesi. Vadinama tamsioji sielos naktis iš esmės yra tik tai priešinimasis natūraliai transformacijai. Tačiau pasidavus į tos pačios Dieviškos meilės rankas – tu atrasi palengvėjimą, sklandumą, taiką ir šio virsmo ekstazę.
Mes labiausiai bijome to, ko labiausiai ir trokštame, nes tai yra beribės savasties meilė, kuri niekada negali būti pilnai suprasta, pažabota bei valdoma, kada mes taip įpratę gyventi supratimo ir valdymo rėmuose. Tačiau nors ir ši meilė nėra aprėpiama – ji visada viską palaiko vientisoje harmonijoje; ir tai yra mūsų trokštama laisvė nuo pasenusių rėmų.
Jei jau esi natūraliame atvirume ir bandai būti dar atviresnis – tai sukuria tik daugiau abejojimo, tad vietoj to tiesiog tapk labiau pasitikintis savo atvirumu ir tu būsi gyvame aiškume.
Ką aš labiausiai myliu savyje ir kituose – tai leidimas neiškelti įsitikinimų aukščiau už meilės. Tai reiškia, jog mes galime turėti skirtingus požiūrio taškus, mes galime vieni su kitais nesutikti ir ne viskas mums privalo patikti, tačiau mes nepametame pamatinės meilės, kuri reiškia, jog mes vis tiek esame vienas ir tame galime atrasti harmoningiausią santykį, kuris geriausiai pasitarnauja kiekvienam.
Šia tema išsamiau įraše – https://youtu.be/29kWvYjug-M
Kiti Įrašai

Pasižiūrėk Nuoširdžiai

Labas mielas drauge 🙂 Tu esi šio pasaulio šviesa ir dar daugiau. Kreipiuosi į tuos, kurie seka tai, kuo dalinuosi ir tuos, kurie reaguoja ar komentuoja prie mano pasidalinimų. Tai yra pati nuoširdžiausia žinutė jums/tau. Ar nepagalvojai, jog tai yra

Skaityti
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

GYVATĖ – Esmių Esmės Papildymas

Labasss ir vėėėlll ir tai yra dar vienas esmių esmės papildinys, šį kart per archetipinį simbolį, randama kone visose kultūrose, mitologijose ir pačioje gamtoje. Tai yra Gyyyvaaatė, tad gali įsipatoginti, trys kartus giliai įkvėpt – iškvėpt ir pradėt dar vieną mistinę kelionę: Tad jau

Skaityti