Begalybės Intelektas (Gyvai + Online)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Mano besąlyginė meilė tau)))
Visai nesenai pravedžiau savo pirmąjį retritą „Aukštosios Savivokos Menas” ir jaučiuosi labai atsinaujinęs bei įkvėptas toliau transliuoti tai, kas ateina iš begalybės intelekto. Tad kviečiu pirmąjį pavasario vakarą susitikti jaukioje „Baltic Shamans” erdvėje ir naujai/šviežiai įgalinti begalybę, kuri esame.

Mano susitikimuose viskas vyksta pagal pajautimą to, kas yra aktualiausia tame momente, tačiau renginio metu nusimato:

  • Išsamesnis susipažinimas su „begalybės intelektu” – kas, kaip ir kodėl? Geriau į tai atkreipę dėmesį – mes atrandame magišką darną ir tuomet galime vis labiau su ja susilygiuoti – tokiu būdu gyvenimas tampa prasmingesnis, smagesnis ir lengvesnis.
  • Įkvėpimo ir pasitikėjimo aktyvacija – kaip visą gražiai skambančią teoriją perkelti į gyvenimo būdą? Mes visi trokštame jaustis puikiai ir pasitikinčiai, tačiau, kad ši būsena taptų nuolatinė -turime išgryninti savo santykį su begalybe.
  • Įvairių blokų/kompleksų/ribojančių įsitikinimų išrišimas – kaip vyksta vidinė alchemija? Mokysimės atpažinti ir atpalaiduoti vis subtilesnias vidines įtampas ir vis labiau išlaisvėti nuo įvairiausiu ribojančių prielaidų.
  • Nusinulinimo metodikos. Kad įsileisti daugiau begalybės genialumo – turime tapti vis tuštesniais indais/instrumentais, tad kaip atlaisvinti savo kūno/proto/dvasios kompleksą ir padaryti jį daug lankstesnį didesniems atsinaujinimamas įvykti?
  • Atsakymai į kiekvienam aktualius klausimus – tam bus sukurta besąlyginės meilės erdvė ramiai pasikalbėti apie bet kokias aktualijas ir per mūsų atspindžius išgauti naujo aiškumo bei įkvėpimo.
  • Vedama meditacija. Po praėjusio retrito jaučiu, kad mano vedamos meditacijos įgavo daug didesnio gylio, nes vis mažiau jaučiu, jog tai „aš” jas vedu – jos tiesiog teka iš neapsakomos vienybės su viskuo jausmo.

Tad Kovo 1d. 17val. Užupio g. 2 01025 Vilnius, Lithuania „Baltic Shamans” parduotuvėlės antrajame aukšte. Užsiėmimo trukmė 2val. Energetiniai mainai 10eur.
Atrask glaudesnį ryšį su begalybės darna!

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „begalybė“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai