Begalybės Intelektas (Gyvai + Online)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Mano besąlyginė meilė tau)))
Visai nesenai pravedžiau savo pirmąjį retritą „Aukštosios Savivokos Menas“ ir jaučiuosi labai atsinaujinęs bei įkvėptas toliau transliuoti tai, kas ateina iš begalybės intelekto. Tad kviečiu pirmąjį pavasario vakarą susitikti jaukioje „Baltic Shamans“ erdvėje ir naujai/šviežiai įgalinti begalybę, kuri esame.

Mano susitikimuose viskas vyksta pagal pajautimą to, kas yra aktualiausia tame momente, tačiau renginio metu nusimato:

  • Išsamesnis susipažinimas su „begalybės intelektu“ – kas, kaip ir kodėl? Geriau į tai atkreipę dėmesį – mes atrandame magišką darną ir tuomet galime vis labiau su ja susilygiuoti – tokiu būdu gyvenimas tampa prasmingesnis, smagesnis ir lengvesnis.
  • Įkvėpimo ir pasitikėjimo aktyvacija – kaip visą gražiai skambančią teoriją perkelti į gyvenimo būdą? Mes visi trokštame jaustis puikiai ir pasitikinčiai, tačiau, kad ši būsena taptų nuolatinė -turime išgryninti savo santykį su begalybe.
  • Įvairių blokų/kompleksų/ribojančių įsitikinimų išrišimas – kaip vyksta vidinė alchemija? Mokysimės atpažinti ir atpalaiduoti vis subtilesnias vidines įtampas ir vis labiau išlaisvėti nuo įvairiausiu ribojančių prielaidų.
  • Nusinulinimo metodikos. Kad įsileisti daugiau begalybės genialumo – turime tapti vis tuštesniais indais/instrumentais, tad kaip atlaisvinti savo kūno/proto/dvasios kompleksą ir padaryti jį daug lankstesnį didesniems atsinaujinimamas įvykti?
  • Atsakymai į kiekvienam aktualius klausimus – tam bus sukurta besąlyginės meilės erdvė ramiai pasikalbėti apie bet kokias aktualijas ir per mūsų atspindžius išgauti naujo aiškumo bei įkvėpimo.
  • Vedama meditacija. Po praėjusio retrito jaučiu, kad mano vedamos meditacijos įgavo daug didesnio gylio, nes vis mažiau jaučiu, jog tai „aš“ jas vedu – jos tiesiog teka iš neapsakomos vienybės su viskuo jausmo.

Tad Kovo 1d. 17val. Užupio g. 2 01025 Vilnius, Lithuania „Baltic Shamans“ parduotuvėlės antrajame aukšte. Užsiėmimo trukmė 2val. Energetiniai mainai 10eur.
Atrask glaudesnį ryšį su begalybės darna!

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „begalybė“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija