Budimo Kanalas Gyvai Kaune (Piknikas Santakoje!)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu prisijungus, ačiū, kad esi ir ačiū, kad domiesi.

Ne už ilgo viešėsiu Kaune ir surengsiu neeilinį susitikimą/pikniką lauke – Kauno santakoje, kur suteka Nemunas ir Neris. Taip pat susitikimą transliuosiu ir internetu, o jei bus labai nepalankus oras – tuomet susitikimas vis tiek vyks, bet greičiausiai tik internetu.

Apie ką susitikimas? Apie viską kas mums šiuo metu gali būti aktualiausia, kad gyventi kuo sąmoningesnį, laimingesnį bei harmoningesnį gyvenimą ir kartu kurti laimingesnį pasaulį. Tuo tarpu aš veikiu kaip suderintas kanalas, per kurį ateina budinančios įžvalgos, įkvepiančios žinutės, praktiniai patarimai, kristalinis aiškumas ir visa tai tik tai priminimai to, kas ir taip glūdi mumyse, bet dabar bręsta vis labiau pabusti.

Iš esmės viskas kuo dalinuosi suteka (kaip ir upės prie kurių vyks susitikimas:)) į savęs pažinimą bei įgalinimą. Kuo gilesnis savęs pažinimas – tuo pilnesnis savęs įgalinimas ir atvirkščiai. Į savęs pažinimą įeina giluminė savityra, kuri apima viską, o į savęs įgalinimą įeina gyvenimo dėsningumų pažinimas ir menas su jais susiderinti. Tad gilinant tikrojo savęs suvokimą ir būnant autentiškomis savęs išraiškomis mes galime gyventi nuolatos augančioje gyvenimo kokybėje. Iš ties visų širdys slapčiau ar atviriau to trokšta ir aš esu įkvėptas padėti tai realizuoti kiekvienai esybei, kuri išdrįsta labiau atsiverti šiam troškimui.

Tad susitikime vardan visų mūsų augimo, klestėjimo ir tiesiog smagaus pasibuvimo! Turiningai pabendrausim ir galbūt pamedituosim. Galite atsinešti gėrimų užkandžių ir viso kito. Susitikimas nemokamas, tačiau mainai už mano pasidalintą energiją bei išgrynintą informaciją bus mielai laukiami ir priimti.

Susitinkame Birželio 18d. – 19val. ties Neries ir Nemuno santakos smaile ir tuomet susirasime patogią vietą ant žolytės. Tuo tarpu tiesioginė transliacija vyks https://www.facebook.com/BudimoKanalas/ puslapyje.

Dalinkis su bendraminčiais ir atvykite kartu:)

Norint labiau susipažint su mano veikla – kviečiu į www.budimokanalas.lt

Širdingiausi linkėjimai ir Iki)))

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 11 eur.(arba kiek nori/leidžia širdis)

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „pilnatvė“

Galite apmokėti dar per: 
PayPal.me/Paulius7

Revolut – +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai