Budimo Kanalas Gyvai Kaune (Piknikas Santakoje!)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu prisijungus, ačiū, kad esi ir ačiū, kad domiesi.

Ne už ilgo viešėsiu Kaune ir surengsiu neeilinį susitikimą/pikniką lauke – Kauno santakoje, kur suteka Nemunas ir Neris. Taip pat susitikimą transliuosiu ir internetu, o jei bus labai nepalankus oras – tuomet susitikimas vis tiek vyks, bet greičiausiai tik internetu.

Apie ką susitikimas? Apie viską kas mums šiuo metu gali būti aktualiausia, kad gyventi kuo sąmoningesnį, laimingesnį bei harmoningesnį gyvenimą ir kartu kurti laimingesnį pasaulį. Tuo tarpu aš veikiu kaip suderintas kanalas, per kurį ateina budinančios įžvalgos, įkvepiančios žinutės, praktiniai patarimai, kristalinis aiškumas ir visa tai tik tai priminimai to, kas ir taip glūdi mumyse, bet dabar bręsta vis labiau pabusti.

Iš esmės viskas kuo dalinuosi suteka (kaip ir upės prie kurių vyks susitikimas:)) į savęs pažinimą bei įgalinimą. Kuo gilesnis savęs pažinimas – tuo pilnesnis savęs įgalinimas ir atvirkščiai. Į savęs pažinimą įeina giluminė savityra, kuri apima viską, o į savęs įgalinimą įeina gyvenimo dėsningumų pažinimas ir menas su jais susiderinti. Tad gilinant tikrojo savęs suvokimą ir būnant autentiškomis savęs išraiškomis mes galime gyventi nuolatos augančioje gyvenimo kokybėje. Iš ties visų širdys slapčiau ar atviriau to trokšta ir aš esu įkvėptas padėti tai realizuoti kiekvienai esybei, kuri išdrįsta labiau atsiverti šiam troškimui.

Tad susitikime vardan visų mūsų augimo, klestėjimo ir tiesiog smagaus pasibuvimo! Turiningai pabendrausim ir galbūt pamedituosim. Galite atsinešti gėrimų užkandžių ir viso kito. Susitikimas nemokamas, tačiau mainai už mano pasidalintą energiją bei išgrynintą informaciją bus mielai laukiami ir priimti.

Susitinkame Birželio 18d. – 19val. ties Neries ir Nemuno santakos smaile ir tuomet susirasime patogią vietą ant žolytės. Tuo tarpu tiesioginė transliacija vyks https://www.facebook.com/BudimoKanalas/ puslapyje.

Dalinkis su bendraminčiais ir atvykite kartu:)

Norint labiau susipažint su mano veikla – kviečiu į www.budimokanalas.lt

Širdingiausi linkėjimai ir Iki)))

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 11 eur.(arba kiek nori/leidžia širdis)

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „pilnatvė“

Galite apmokėti dar per: 
PayPal.me/Paulius7

Revolut – +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija