33 Budimo Kanalo Priminimai – 1 Rinkinys

Labas! Pristatau 33 koncentruotos išminties priminimus per kuriuos gali persikelti į labiau pabudusią ir laimingą būseną. Išankstinio eiliškumo čia nėra, tad tiesiog pereik per šiuos priminimus su kuo atviresniu protu ir tegul surezonuoja tai kas turi surezonuoti. Šiais priminimais taip pat gali naudotis burtų keliu – kaip orakulu, kuris tau duos tiksliai tai, ką šiuo momentu turi žinoti (atsitiktinumų nebūna, nes viskas yra viena ir viskas turi sąsajas). Orakulas randamas šio puslapio apačioje.

Priminimai:

Tikras išminčius pripažįsta, jog jis yra kvailys, o didžiausias kvailys yra tas, kuris neigia savo kvailumą ir apsimeta išminčiumi.

Jautimasis gerai – tai susilygiavimas su vidine tiesa ir gyvenimo darna. Atpažink, jog tai viskas, ko tau reikia ir tai yra arčiau nei gali pagalvoti.

Nėra pakankamai geros priežasties laikytis to, kas jaučiasi blogai. Tereikia labiau atkreipti dėmesį ir pakeisti požiūrį.

Visų kančių šaknis yra įsitikinimas, jog egzistuoja „trūkumas“. Tačiau net ir trūkumo iliuzijos patyrimas yra besąlyginės gausos forma ir vietoj jos gali fokusuotis į beribes galimybes, kurios visada atviros čia ir dabar.

Kad ir kas bebūtų – gyvenimas vyksta nuostabiai.

Tik vidinėje taikoje išryškėja tavo tikriausias širdies pašaukimas. Paversk vidinę taiką savo pagrindiniu prioritetu ir visa kita ateis natūraliai, nes vidinė taika ir yra tavo natūrali būsena.

Įkvėpimas būti įkvėptam! Įkvėpimas dėl įkvėpimo yra paprasčiausias ir efektyviausias gyvenimo būdas – tikriausias tu harmonijoj su viskuo.

Nėra nieko kito – tik Tu! Ir tai tiesa kiek-vienam! Tai paradokso galia, kuri leidžia sukurti rojų žemėje, nes kiekvieno rojus skirtingas, tačiau tai tas pats rojus – tas pats būvimas tikruoju natūraliuoju savimi, kuriame viskas tobulai dera.

Tai kas vyksta neturi išankstinės reikšmės – tik tai ką su tuo darai turi reikšmę.

Kūrybingumas mums leidžia iš „mažiau“ išgauti „daugiau“. Iki didžių atradimų ir pergalių mus visad skiria tik viena įkvepianti mintis.

Kiekvienas pokytis yra totaliai nauja tikrovė ir kuo labiau atpažįsti tą naujumą – tuo daugiau naujumo įsileidi į savo patyrimą.

Sakoma “neturėk kitų dievų – tik mane vieną”. Aš tai perfrazuočiau taip: neturėk kitų pasirinkimų – tik tai savo giliausio rezonanso sekimą. Sąžiningumas su savim lygus sąžiningumui su Dievu.

Jei sakai, jog nežinai kas tave įkvepia – tai melas sau. Jei sakai, jog negalėsi to pakelti ar tai kažkaip pakenks – tai taip pat melas. Tu žinai ir gali daugiau nei tau atrodo ir tai naudingiau nei gali suvokti.

Tarp įkvėpimo ir nerimo yra plona riba. Būk tikras ar tai ką darai kyla iš pilnatvės ar iš trūkumo jausmo, nes rezultatai atitinka pirminę būseną/motyvaciją.

Kai apsivalai nuo iliuzijos apie „atskirą save“ – kiekvienoj situacijoj pradedi fiksuoti didžiausią naudą viskam.

Mažiau susireikšminimo = daugiau palaimos ir sėkmės, nes tiesiog nesimaišai savo kelyje.

Viskas tėra kosminis juokelis, kuris sužadina sąmonę. Nežinomybė yra tam, kad būtų įdomu, o kūrinija yra tam, kad būtų smagu. Ir žaismingumas yra pati efektyviausia mokymosi forma.

Sakoma, jog Dievo keliai yra nežinomi, tačiau taip pat sakoma, jog Dievas veda keliu su mažiausiu pasipriešinimu. Pasitikėk savo širdimi ir gyvenimo tėkme, nes ji žino savo kelią.

Gyvenimas žavus tuom, jog darant vieną – tuo pat metu atrandi ir kažką netikėto. Tikras įkvėpimas ir pašaukimas slypi mistikoje.

Nepaneigiamas žinojimas, kad esi – yra tavo balansas su visa gyvenimo mistika. Tai yra tas 100% užtikrintumo laipsnis kurį nori integruoti į kiekvieną savo gyvenimo aspektą. Kai pasimeti detalėse, tiesiog sugrįžk prie to, ką tikrai žinai ir detalės atras savo tinkamas vietas.

Jeigu tu egzistuoji – tu turi harmoningą vietą visatoje ir tavo dėka – visatos nuovoka plečiasi. Tu esi unikali visatos išraiška, kurios paskirtis yra būti savimi – pilniausiai, džiaugsmingiausiai kaip gali.

Viskas liudija esatį, viskas palaiko esatį, viskas plečia esaties nuovoką, viskas yra viena esatis ir dėl to viskas yra amžiams palaiminta ir mylima.

Iš tiesų meilės negali iš kažko gauti, kaip ir kažkam jos duoti, tačiau gali besąlygiškai ja spinduliuoti ir įkvėpti taip daryti kitus.

Tavo nuovoka yra pasireiškimų, kuriuos suvoki šaltinis ir kuomet leidi sau suvokti savo nuovoką – turi natūralią palaimą bei laisvę rinktis.

Didžiausia galia reikalauja švelniausio prisilietimo, nes ji tobulai susilygiavus su viskuo, kas vyksta. Tuo tarpu galios forsavimas tik palaiko įsitikinimą apie galios trūkumą.

Abejingas dalykų nuvertinimas– prie jų pririša, o nuoširdus dalykų įvertinimas – nuo jų išlaisvina.

Nebūk toks užtikrintas savo neužtikrintumu, nes tu visada esi užtikrintas, bet galbūt ne visada tuo kas tau išties aktualu.

Tu esi daugiau, nei šis pasaulis – tu esi beribis potencialas ir tu čia atėjai ne tam, kad supanašėt su aplinka – tu esi čia tam, kad atneštum įkvepiančius pokyčius bei atnaujinimus savo autentišku būdu.

Visos tiesos sudaro Tiesą. Ir tu gali laisvai žinoti bei rinktis tai, kas tau aktualiausią, tačiau tik tada, kai lygiagretiškai priimi bei gerbi visas kitas tiesas.

Per atspindėjimą geriau pažinti save ir būti labiau savimi – tai visų santykių ir dalinimosi esminė paskirtis.

Pasidavimas – tai stipriausias aktas, kokį gali atlikti žmogus. Ir tai nėra galios praradimas, o anaiptol – tikros visagalybės susigrąžinimas, nes viskas yra viena ir tu pasiduodi tikrajam sau.

Kas tai skaito, mato, suvokia? Jei gali tai įvardinti – tuomet kas tai įvardina? Ir visgi tai yra tikriau negu bet kas, ką gali suvokti.

Leisk sau pajausti, kaip jaučiasi begalybė, kartu su žinojimu, jog viskas įmanoma.


 

 

Kiti Įrašai

Sąmonę Plečiančios Žinutės

Alchemijos Esmė Kartais intensyvūs procesai, per kuriuos eina kūnas ir asmenybė, veda iš susitapatinimo su jais – atgal į savasties ramybę, kuri nėra apribota jokių procesų. Tačiau iš kitos pusės – budimas šioje savastyje ir intensyvina tuos procesus, kad abejingume

Skaityti

Žinučių Rinkinukas Apie Evoliucinį Sąmonės Šokį

Sąmonės evoliucijos kelionėje mūsų žmogiškas ego visad juda kiek lėčiau nei mūsų dvasia. Tad kad išvengti skaudesnių pamokų šioje kelionėje – yra labai svarbu neforsuoti ir taip pat neslopinti šios savo dalies. Tai yra mūsų vadinamos „reptilinės smegenys“, kurios yra

Skaityti