Budimo Kanalo SatSang’as Kaune (+Online)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.
Budimo-Kanalo-SatSangas-Kaune

Sveikinu su nauja saulėgrįža ir naujojo dešimtmečio pradžia! Šį kartą kviečiu susitikti Kaune, tačiau susitikimas bus transliuojamas ir online grupėje.

Tai susitikimas skirtas visiems kurie nori giliau pasinerti į tiesą, laisvę, įkvėpimą, išmintį ir pan. Susitikimas vyks organiškai – pagal būsimą energiją pasidalinsiu tuo, kas jausis vertingiausia/aktualiausia, atsakysiu į klausimus ir padėsiu su tam tikrais vidiniais procesais, o pabaigoje greičiausiai pravesiu vedamą meditaciją, kad viską dar labiau persinešti į savo patyrimą.

Laikas ir vieta: 2020-01-12 , 17:00-19:00, Savanorių pr. 130A Kaunas – „GAJA namai” https://www.facebook.com/pg/GAJAnamai

Galimos temos:

  • 2020 – artėjančio dešimtmečio energija ir kaip efektyviausiai su ja susiderinti. Turbūt jau pastebit, jog laikas „bėga” daug greičiau, tačiau kas čia išties vyksta?
  • Kaip atrasti ir išgryninti savo pašaukimą šioje žemėje? Mes visi čia esame dėl pašaukimo pasitarnauti vieni kitiems – tai yra tikros laimės kelias.
  • Universalaus principo „aš esu” kultivavimo svarba, nauda, metodika ir t.t. „Aš esu” tai yra mylintis nuovokumas, kuris yra visų mūsų aukščiausias mokytojas tik kaip su juo palaikyti sąmoningą ryšį savo kasdieniame gyvenime?
  • Subtilių vidinių mazgelių apšvietimas, priėmimas ir išrišimas. Tam žinau daug įvairių būdų ir tais kurie iškils galėsiu pasidalinti.
  • Kosmologija ir metafizika. Kokiais pagrindiniais principais veikia multi-visata arba pats gyvenimas? Šių principų įsisavinimas visuomet veda atrasti beribį ir visagalį kūrėją savyje ir visur.
  • Priešybių vienybės galia. Kuo labiau bręstame – tuo mažiau linkstame į įvairiausius kraštutinumus ir atvirkščiai. Tad kaip atrast harmoningą vienybę tarp atrodančių prieštarų?

P.s. Jei kuri nors tema labai domina – būtinai primink renginio metu arba prieš.

P.p.s. Jei ketini vienaip ar kitaip prisijungti – jauskis laisvai pasikviesti ir draugų bei dalintis su kitais.

Trumpai apie save:

Nuo pat mano gimimo aplinkybės klostėsi taip, kad būčiau labiau intravertiškas ir kiek prisimenu save – man visuomet rūpėjo gilūs egzistenciniai klausimai. Visada savyje jaučiau kažką ypatingo ir beribio, ko negalėjau paaiškinti ir kurį laiką negaudavau paaiškinimų ar patvirtinimų iš kitų. Taip pat nuo vaikystės turėjau nemažai mistinių (nefizinių) patyrimų, kurie paliko dar daugiau klausimų, baimės ir tuo pačiu smalsumo. Tad šie vidiniai jausmai mane vedė per daugybę iššūkių (fizinių ligų, nepritapimo soc. aplinkoje, psichologinių iššūkių) kol galiausiai pradėjau atrasti vis daugiau šaltinių, mokymų ir praktikų, kurios mane užvedė ant giluminio savęs pažinimo bei įgalinimo kelio. Po kiek laiko – radęs atsakymus į sau rūpimus klausimus ir dar daugiau, pradėjau jausti natūralią trauką viską išgryninti ir dalintis su kitais – taip gimė „Budimo Kanalas“. Padėdamas kitiems pradėjau dar sparčiau tobulėti ir tai tęsiasi toliau. Mano vizija/pašaukimas: prisidėti prie Lietuvos bei viso pasaulio budimo/nušvitimo; visą „dvasingumą“ perkelti į naują ir labiau universalų lygį.

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „satsang“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai