Budimo Kanalo SatSang’as – Nauja Pradžia

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.
Budimo-Kanalas-Nauja-Pradžia

Ahoy! Artėjant atsinaujinimo šventėms kviečiu susitikti, kad išties pajaustume ir įtvirtintume vidinius atnaujinimus, kurie mus įkvėps dar pilniau ir lengviau būti tuo, kas išties esame.

Mano aukščiausias įkvėpimas – tai savivokos menas, kuris kreipia įsileisti vis daugiau ir daugiau Dieviškumo į savo patyrimą. Kuo daugiau jo įsileidi – tuo daugiau ribojančių iliuzijų išsisklaido ir tuomet vis labiau matai, jog viskuo yra pasirūpinta ir gyvenimas gali būti patiriamas daug sklandžiau bei laimingiau. Ir iš to natūraliai išeina pašaukimas dalintis su visais kitais, kurie nori to išmokti ir savo autentišku bei galingu būdu prisidėti prie nuostabiausių pokyčiu šiame pasaulyje.

Susitikimo metu nujaučiu, jog pasidalinsiu:

  • Savo nuojauta apie 2020 simboliką ir energiją.
  • Apie tai ką žmonės vadina „kristaus sąmone“, „kristaus sugrįžimu“, „bodhisattva“ – visa tai tiesiogiai siejasi su mūsų pačių budimu ir subalansuota tarnyste vieni kitiems, kurioje atrandama tikra pilnatvė.
  • Atveriančiais ir įkvepiančiais atsakymais į rūpimus klausimus ir aktualijas. Atvira ir nuoširdi komunikacija visados atveria nuostabius lobius, kurie gali puikiai pasitarnauti visiems. Savo susitikimuose kuriu nešališką ir besąlygiškai mylinčią atmosferą, kurioje galime lengviau paleisti savo asmeniškumus ir pasijausti didesnės Tiesos pratęsimais. Taip pat smagumas yra beveik neišvengiamas Ingredientas tame:))
  • Vedama meditacija skirta mums aktualių atnaujinimų integracijai. Pabusime naujomis akimis.

Susitikimo įrašas jau prieinamas uždaroje facebook’o grupėje į kurią būsite prijungti užsiregistravus.

Tebūnie Nauja Pradžia! Tebūnie ryškesnė negu bet kada***

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „nauja pradžia“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija