Didi Kontrasto Dovana

Kontrastas – tai didi dovana sielai, kurią dovanoja šis mūsų pasaulis.
Visos aukštų dažnių savybės kaip meilė, palaima, džiaugsmas, taika, aiškumas, bebaimiškumas ir panašiai – savo patogiuose sielos namuose ima gęsti jei nėra išbandomos kontrastų.
Tam ir yra laikinos fizinių gyvenimų patirtys tokiuose kontrastinguose pasauliuose kaip mūsų ir šios patirtys turi ne tik potencialą sužadinti sielą, bet ir ją plėsti bei brandinti dar nuostabesniems patyrimams.
Siela irgi yra kelionėje, kuri galiausiai veda atgal į tapimą šaltiniu, tačiau su visa patirtimi bei kontrastų dėka sugeneruota dvasine galia – pats šaltinis yra atnaujinamas ir atspindintis daugiau tavo unikalaus dieviškojo aš.
Tad vertink kontrastus, kuriuos sutinki gyvenime – panaudok juos, kad pabustum savo tyriausioje savastyje bei gėryje, kuris natūraliai išeina iš jos.
Kada susitinka priešybės, kaip malonė ir kančia, šviesa ir tamsa, aiškumas ir susimaišymas, gyvybė ir mirtis, ir tu jauti didelį intensyvumą – suvok, jog tu esi už visų šių priešybių.
Tau nereikia nieko išspręsti, tiesiog atrask savo esenciją ten, kur tos visos priešybės susitinka – taip tu šviežiai pabusi į vienybės bei harmonijos tiesą ir su visa ta dvasine įkrova būsi įkvėptas(-a) nuoširdžiausiai tarnystei pasaulyje.
Kai save pažįsti tik kaip sąlygotą esybę – tu natūraliai sieksi komforto ir pasitenkinimo sąlygose.
Tačiau sąlygos nuolatos kinta ir tavo siekius visados lydės paradoksai.
Paradoksai tai vienu metu susitinkančios priešybės, kaip kad komfortas, kuris yra išbandomas diskomfortu ir pasitenkinimas – nepasitenkinimu.
Turint didelius intelekto pajėgumus mes kuriame strategijas, kad išvengt paradoksų, bet nepriklausomai nuo pastangų – paradoksas neišvengiamai primins kiek proporcingai kvaili esame (kosminis juokelis).
Kodėl?
Nes viskas yra vienas ir visi skirtumai bei priešybės pasireiškia išvien, tad nuvertinant vienus dalykus ir išaukštinant kitus, vienų vengiant ir vaikantis kitų – mes pametame originalų integralumą ir visuotinės darnos pojūtį.
Tad jei pastebi paradoksą – sustok ir pažink save kaip esybę, kurios neriboja sąlygos ir dualybės žaismas, kurį dabar pastebi.
Tu ir esi vienas, kuris pasireiškia, kaip viskas.
Taip tu atrasi komfortą ir pasitenkinimą nesibaigiančiame sąlygų šokyje, o tavo intelektas lengvai tarnaus balansui bei harmonijai.
Kiti Įrašai

Nušvitimas Ir Paradokso Galia

Su begalybės virpesiu širdyje – sveikinu tave. Tu esi begalybės dažnio virpesys, kuris pasireiškia kaip tavo tobula esaties ramybė ir santykinė laisvė tyrinėti savo begalybės potencialo raišką. Tai tarsi nuolat atsinaujinantis atvykimas į esamojo momento pilnatvę. Tai tarsi esamojo momento

Skaityti
Paulius Daukšas Budimo Kanalas Webinaras Taikomasis Laimės Mokslas/Menas

Sąmonės Mankšta (Gif’ai – 5 serija)

Štai ir dar viena serija gif’ų – atnaujinančių pratimų vaizduotei, suvokiant, jog viskas sumoj ir yra vaizduotė – požiūrio taškai; todėl lavinant vaizduotę mes savaime atrakiname potencialą geriau pažinti ir praturtinti visą savo būtį. Tad vėlgi, gali sau leisti atsipalaiduoti, pasileisti sau

Skaityti
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Praktikų Praktika

Pirmoje šio blog’o temoje supažindinau su esmių esme, dabar supažindinsiu su praktikų praktika. Kaip esmėje išskyriau pačią gyvybę ir iš to išeinančią prasmę – gyvavimą, tai dabar pateiksiu natūralią ir maksimaliai efektyvią to gyvavimo mechaniką. Šia mechanika plačiai dalinasi ir aiškina

Skaityti