Didi Kontrasto Dovana

Kontrastas – tai didi dovana sielai, kurią dovanoja šis mūsų pasaulis.
Visos aukštų dažnių savybės kaip meilė, palaima, džiaugsmas, taika, aiškumas, bebaimiškumas ir panašiai – savo patogiuose sielos namuose ima gęsti jei nėra išbandomos kontrastų.
Tam ir yra laikinos fizinių gyvenimų patirtys tokiuose kontrastinguose pasauliuose kaip mūsų ir šios patirtys turi ne tik potencialą sužadinti sielą, bet ir ją plėsti bei brandinti dar nuostabesniems patyrimams.
Siela irgi yra kelionėje, kuri galiausiai veda atgal į tapimą šaltiniu, tačiau su visa patirtimi bei kontrastų dėka sugeneruota dvasine galia – pats šaltinis yra atnaujinamas ir atspindintis daugiau tavo unikalaus dieviškojo aš.
Tad vertink kontrastus, kuriuos sutinki gyvenime – panaudok juos, kad pabustum savo tyriausioje savastyje bei gėryje, kuris natūraliai išeina iš jos.
Kada susitinka priešybės, kaip malonė ir kančia, šviesa ir tamsa, aiškumas ir susimaišymas, gyvybė ir mirtis, ir tu jauti didelį intensyvumą – suvok, jog tu esi už visų šių priešybių.
Tau nereikia nieko išspręsti, tiesiog atrask savo esenciją ten, kur tos visos priešybės susitinka – taip tu šviežiai pabusi į vienybės bei harmonijos tiesą ir su visa ta dvasine įkrova būsi įkvėptas(-a) nuoširdžiausiai tarnystei pasaulyje.
Kai save pažįsti tik kaip sąlygotą esybę – tu natūraliai sieksi komforto ir pasitenkinimo sąlygose.
Tačiau sąlygos nuolatos kinta ir tavo siekius visados lydės paradoksai.
Paradoksai tai vienu metu susitinkančios priešybės, kaip kad komfortas, kuris yra išbandomas diskomfortu ir pasitenkinimas – nepasitenkinimu.
Turint didelius intelekto pajėgumus mes kuriame strategijas, kad išvengt paradoksų, bet nepriklausomai nuo pastangų – paradoksas neišvengiamai primins kiek proporcingai kvaili esame (kosminis juokelis).
Kodėl?
Nes viskas yra vienas ir visi skirtumai bei priešybės pasireiškia išvien, tad nuvertinant vienus dalykus ir išaukštinant kitus, vienų vengiant ir vaikantis kitų – mes pametame originalų integralumą ir visuotinės darnos pojūtį.
Tad jei pastebi paradoksą – sustok ir pažink save kaip esybę, kurios neriboja sąlygos ir dualybės žaismas, kurį dabar pastebi.
Tu ir esi vienas, kuris pasireiškia, kaip viskas.
Taip tu atrasi komfortą ir pasitenkinimą nesibaigiančiame sąlygų šokyje, o tavo intelektas lengvai tarnaus balansui bei harmonijai.
Kiti Įrašai

33 Budimo Kanalo Priminimai – 2 Rinkinys

Labas! Pristatau 33 koncentruotos išminties priminimus per kuriuos gali persikelti į labiau pabudusią ir laimingą būseną. Išankstinio eiliškumo čia nėra, tad tiesiog pereik per šiuos priminimus su kuo atviresniu protu ir tegul surezonuoja tai kas turi surezonuoti. Šiais priminimais taip

Skaityti
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Sinchronizacija

Labas ir ačiū kad esi. Šiuo būdu: vėl dalinuosi gyva informaciją apie transformacija, kuri vis natūraliai nuteka į šia tikrovę iš mūsų aukštesnių sąmonės sluoksnių. Taigi: ši tema skirta papildyti senesnes ir taip atpažinti bei įtvirtint tokį reiškinį, kaip vadinama – sinchronizacija –

Skaityti
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

„Višnaus garbintojai ir jo majos paslaptis“

Šįkart norėčiau pasidalinti vienu patikusiu senovės Indijos mitu iš knygos: „Senovės Indijos mitai“ (E. Tiomkinas, V. Ermanas). Šis pasakojimas apie maja – iliuziją. Be abejo, apie iliuziją savo temose jau esu papasakojęs labai plačiai ir atnaujintai, tačiau tokia perspektyva iš senesnių laikų

Skaityti