Efektyvi Meditacija ir Jos Nauda

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Webinaro trukmė: 2,5val.

Sveiki, pajaučiau, jog atėjo laikas pasidalinti savo ilgai kaupta ir gryninta meditacijos patirtimi.
Meditacinėmis praktikomis užsiimu jau daugiau kaip 10 metų. Esu išmėginęs įvairiausių metodikų ir atradęs daugybę subtilybių, kuriomis išmokau efektyviai reguliuoti savo sąmonės būseną, o tai davė visapusišką naudą visose gyvenimo srityse, nes sąmonės būsena yra pagrindas. Žinoti, kad esi tyra ir beribė esatis, nuovoka, meilė yra viena, tačiau pasinerti į jos gylį ir įsitvirtinti tame beribiškumo jausme yra visai kas kita – tai radikaliai keičia tavo pasaulėžiūrą/pasaulėjautą, tačiau tik į gerą. Pradedi jausti absoliutų stabilumą/pasitikėjimą ir jame išsigryninantį įkvėpimą bei vedimą jį realizuoti harmoningiausiu keliu. Visos visos vertybės apie kurias mes galime pagalvoti ir kurių siekiame išorėje yra randamos giliame kontakte su savim, nes mes ir esame viso to ką patiriame šaltinis. Tad vietoj to, kad sąlygoti savo būseną, mes galime išmokti tiesiog būti labiausiai trokštamoje būsenoje be priežasčių ir tuomet leisti gyvenimui prie to prisiderinti – tai išties yra originalus tikrovės patyrimo dizainas. Tereikia pabusti savo kuriamame sapne ir palaikyti sąmoningumą, o efektyvi meditaciją tai puikiausia priemonė į tai įsivažiuoti.

Ilgainiui su teisingai kreipiama praktika meditacinė būsena tampa vis labiau natūrali ir prasiskverbianti į tavo kasdienybę – kad ir kokioje situacijoje bebūtum. Tas beribės palaimos jausmas pradeda tave nešti ir tame slypi tobulas intelektas, kuris spontaniškai pradeda reikštis per tave ir gyvenimas tampa vis panašesnis į magišką pasaką. Taip – tai gali būti taip gerai!

Šiame webinare:
   • Pasidalinsiu kaip aš iš esmės suvokiu/patiriu meditaciją ir jos teikiamą naudą savo kasdienybėje. Kas medituoja ir kodėl?
   • Koncentruotai pasidalinsiu man pačiam efektyviausiai veikiančiomis meditacijos metodikomis ir kaip jas praktikuoti savarankiškai.
   • Vedamoje meditacijoje viską išmėginsime praktiškai ir yra didelė tikimybė, kad pavyks patirti kaip niekad gilią meditacijos būseną.
   • Atsakysiu į klausimus ir pamokysiu kaip išgauti daugiau aktualios informacijos meditacijų metu.

Animuotas viršelio dizainas sukurtas www.lucidcanvas.com

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 12 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „efektyvi meditacija“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija