Efektyvi Meditacija ir Jos Nauda

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Webinaro trukmė: 2,5val.

Sveiki, pajaučiau, jog atėjo laikas pasidalinti savo ilgai kaupta ir gryninta meditacijos patirtimi.
Meditacinėmis praktikomis užsiimu jau daugiau kaip 10 metų. Esu išmėginęs įvairiausių metodikų ir atradęs daugybę subtilybių, kuriomis išmokau efektyviai reguliuoti savo sąmonės būseną, o tai davė visapusišką naudą visose gyvenimo srityse, nes sąmonės būsena yra pagrindas. Žinoti, kad esi tyra ir beribė esatis, nuovoka, meilė yra viena, tačiau pasinerti į jos gylį ir įsitvirtinti tame beribiškumo jausme yra visai kas kita – tai radikaliai keičia tavo pasaulėžiūrą/pasaulėjautą, tačiau tik į gerą. Pradedi jausti absoliutų stabilumą/pasitikėjimą ir jame išsigryninantį įkvėpimą bei vedimą jį realizuoti harmoningiausiu keliu. Visos visos vertybės apie kurias mes galime pagalvoti ir kurių siekiame išorėje yra randamos giliame kontakte su savim, nes mes ir esame viso to ką patiriame šaltinis. Tad vietoj to, kad sąlygoti savo būseną, mes galime išmokti tiesiog būti labiausiai trokštamoje būsenoje be priežasčių ir tuomet leisti gyvenimui prie to prisiderinti – tai išties yra originalus tikrovės patyrimo dizainas. Tereikia pabusti savo kuriamame sapne ir palaikyti sąmoningumą, o efektyvi meditaciją tai puikiausia priemonė į tai įsivažiuoti.

Ilgainiui su teisingai kreipiama praktika meditacinė būsena tampa vis labiau natūrali ir prasiskverbianti į tavo kasdienybę – kad ir kokioje situacijoje bebūtum. Tas beribės palaimos jausmas pradeda tave nešti ir tame slypi tobulas intelektas, kuris spontaniškai pradeda reikštis per tave ir gyvenimas tampa vis panašesnis į magišką pasaką. Taip – tai gali būti taip gerai!

Šiame webinare:
   • Pasidalinsiu kaip aš iš esmės suvokiu/patiriu meditaciją ir jos teikiamą naudą savo kasdienybėje. Kas medituoja ir kodėl?
   • Koncentruotai pasidalinsiu man pačiam efektyviausiai veikiančiomis meditacijos metodikomis ir kaip jas praktikuoti savarankiškai.
   • Vedamoje meditacijoje viską išmėginsime praktiškai ir yra didelė tikimybė, kad pavyks patirti kaip niekad gilią meditacijos būseną.
   • Atsakysiu į klausimus ir pamokysiu kaip išgauti daugiau aktualios informacijos meditacijų metu.

Animuotas viršelio dizainas sukurtas www.lucidcanvas.com

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 12 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „efektyvi meditacija“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai