Glaudesnis Dvasingumo ir Žmogiškumo Ryšys

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu su pavasariu! Po ilgos, bet labai produktyvios pertraukos (su 2mėn. internetiniu kursu) pristatau naują interaktyvų webinarą!

Taip kaip pavasario šiluma tirpina ledą ir sniegą – taip ir šis webinaras tirpins subtilius savęs apribojimus, kurių vis dar laikomės savo pasąmonėje.  To rezultate mes galime patirti vis daugiau integralumo tarp savo dvasinės ir pasaulietinės prigimties.  Tai reiškia patirti savo personą ir pasaulį kaip laisvos savasties ir meilės pratęsimą.

Tad šiuo webinaru aš sieksiu atskleisti dar glaudesnį ryšį tarp dvasingumo bei žmogiškumo ir šitaip išsklaidyti įvairius subtilius mitus, kurie vis dar įsikiša ir sukuria sumaišties. Šį kartą pasistengsiu visas „aukštas materijas“ išaiškinti labiau žmogiškai sąmonei suprantama kalba, kuri galbūt sukurs daug „aha!“ momentų, nes kartais užsižiūrėję į tolimas žvaigždes ar paskendę kasdienėje rutinoje, mes neįžvelgiame stebuklingų galimybių, kurios visad mums panosėje.

Didelis dėmesys bus skiriamas neišsenkančiai meilės bei atjautos sau ir kitiems temai. Turbūt patys per šiuos karantino laikotarpius pastebėjote kaip išryškėjo ši meilės sau bei atjautos kitiems aktualija. Tad per šį webinarą mes sudėsime taškus ant i, kad besąlyginė meilė mumyse dar labiau pabustu ir imtų automatiškai kurti harmoniją per viską prie ko tik prisiliečiame savo dėmesiu.

Tai yra kvietimas dar labiau įsižeminti dabarties momente, kuriame gali patirti suvienytą galią, kuriai neegzistuoja konfliktai. Ar pastebi kaip dienos eigoje tu lyg gaudai savo „ateities“ vaiduoklį ir stengiesi išvengti įsivaizduojamo „trūkumo“? Ar norėtum gyventi su nuolatos besitęsiančiu jausmu – aš esu čia ir aš esu pilnai pakankamas(-a)? Jei taip – tai šis webinaras kaip tik tau.

Atėjo laikas aiškiai permatyti visas iliuzijas už kurių slepiamės ir tuomet drąsiai žengti į tiesioginį kontaktą su viską nustelbiančia ir į harmoniją gražinančia vidine tiesa. Kas yra harmonija? – Tai beribės kūrinijos melodija – tai visa įvairovė veikianti kartu dėl visapusiškos gerovės. Ši melodija ir visi tau aktualiausi atnaujinimai tavęs jau laukia tavo vidinėje rimtyje į kurią ir padėsiu tau ateiti.

Šis webinaras susidės iš dviejų dalių, kurios vyks kovo 13 ir 14 dienomis:

6dienį – apie valandos su puse trukmės transliacija nuo 19:30.

7dienį – panašios trukmės transliacija (taip pat 19:30) į kurią galėsite prisijungti su savo mikrofonais bei kameromis ir tokiu būdu tiesiogiai bendrauti su manim ir tokiu būdu gauti labiau tiesioginius atsakymus, kurie įneš daugiau aiškumo jums bei kitiems.

Šiuose transliacijose taip pat numatoma vedama meditacija, kuri padėsi dar giliau pajausti bei įtvirtinti šio webinaro medžiagą į visus tavo esaties sluoksnius.

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – 17 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „ryšys“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija