Įgalintas Jautrumas (Webinaras)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu atsivėrus šią unikalią galimybę geriau pažinti savo jausmus ir juos panaudoti savęs įgalinimui bei labiau mylinčiam santykiui.

Mes visi esame jausmingos esybės, tik pas kai kuriuos tas jautrumas buvo užslopintas dėl nežinojimo, kaip tuos jausmus integruoti ir kitų priežasčių ir taip mes lyg užstingstame.

Kitas kraštutinumas, būna, kada jausmai yra ne slopinami, bet panaudojami konfliktams ir taip mes perdegame.

Dar vienas didelis dalykas yra empatija, kai jaučiame kitų žmonių energetinį foną, bet pradedame susimaišyti tarp jų ir savęs arba net manyti, kad esame atsakingi už kitų žmonių savijauta ir perdėtai bandome juos patenkinti prarandant savąją ašį.

Tad šiame webinare aš pasidalinsiu savo kaip intuityvaus empato koncentruota patirtimi (tiek asmenine ir tiek iš darbo su kitais žmonėmis) ir padėsiu subalansuoti tavo jautrumą, kad jis būtų patiriamas kaip vedimas į aukštesnę gyvenimo harmoniją.

Visi jausmai yra tam, kad mums pasitarnauti – tai mūsų tiesioginė komunikacija su savo aukštesniuoju aš ir šiame webinare paaiškinsiu, kaip ši komunikacija veikia bei kaip ją panaudoti, kad vis labiau patirtum save bei pasaulį iš laisvos, palaimingos bei mylinčios perspektyvos.

Webinare galėsi aktyviai dalyvauti ir visiškai saugioje erdvėje pasidalinti apie jausmus, kurie tau kelią daugiausiai iššūkių, o tada galėsime kartu į juos įnešti daugiau sąmoningumo, aiškumo bei mylinčio įvertinimo.

Taip pat webinare nurodysiu kaip tvirtai išlikti savo autentiškumo centre, kuomet nujauti kitų žmonių jausmus ir kaip tuos visus jausmus panaudoti tikrai nuoširdžiai tarnystei sau bei kitiems.

Webinaro pabaigoje pravesiu vedamą meditaciją, kuri padės dar giliau aktyvuoti visus įvykusius atnaujinimus.

Tad webinaras vyks spalio 19d. 19Val. Zoom pokalbių programoje (webinaro įrašas taip pat bus neribotam laikui patalpintas į uždarą facebook webinaro grupę prieinamą tik dalyviams).

Taip pat jungiantis į tam tikras patreon’o prenumeratas yra galimybė jungtis prie šio renginio su nuolaida ar net nemokamai, tad kviečiu patyrinėti – https://www.patreon.com/pauliusdauksas

Jei kyla papildomų klausimų – drąsiai rašyk paulius@budimokanalas.lt

facebook.com/pdauksas

P.s. Viršelio Dizainas – Dalia Kievinaitė; Instagram: https://www.instagram.com/daliakievinaite/

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – nuo 15 eurų (pagal galimybes ir dosnumą)

Apmokėjimo būdai:

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „įgalintas jautrumas“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Revolut: +37067331790

Arba grynais į rankas

Jei šiuo metu negali apmokėti tačiau vistiek jauti trauką dalyvauti – tai nesidrovėk ir parašyk.

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai