Ilsėjimasis Mistikoje – Kelias Stebuklams

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu ir dėkoju už susidomėjimą.

Kviečiu į unikalų webinarą, kuriame kartu atversime vartus naujoms įkvepiančioms galimybėms.

Kaip vis labiau matome – gyvename išties įdomiame laikmetyje, kuris tarytum vis labiau mus moko paleisti tai kas buvo bei bus ir realizuoti savo tikrąją galią, kuri slypi esamojoje akimirkoje. Tad kad ir kaip viskas atrodytų – dabar turime labai nuostabias galimybes išsigryninti savo tikras ir amžinas vertybes ant kurių pagrindo galime kurti išties harmoningą pasaulį.

Šis webinaras vyks sekančią dieną po mano trisdešimto gimtadienio. Tad lapkritis, mirtis, praryjanti tamsa, mistika ir amžina šviesa, kuri atrandama joje – tai yra mano sielos parašas ir tuo pačiu pašaukimas padėti kitiems susidraugauti su šia energija, kurios per ištisus amžius dauguma žmonių vengė. Susitaikius su mirtimi bei nežinomybe – mes galime išties atsiverti tikram gyvenimui, klestėjimui ir meilei.

Tad šiame webinare nuoširdžiai, intuityviai bei autentiškai nukreipsiu į ilsėjimąsi mistikoje, kuris sukurs daugiau kelių mūsų beribei Dieviškai prigimčiai pasireikšti šiame pasaulyje. Konkrečių temų bei „ką gausi“ nevardinsiu, nes pats to nežinau. Kadangi tema yra mistika – ateis būtent tai, kas turi ateiti visiems susirinkusiems kurie taip pat galės su manimi tiesiogiai bendrauti per komentarus. Taip pat nujaučiu, jog įvyks tikrai galinga vedama meditacija. Vedamos meditacijos bei pati meditacijos praktika tai ko gero mano pagrindinis „arkliukas“, kurio dėka mano ir daugumos kitų žmonių gyvenimo/patyrimo kokybė sparčiai auga.

Webinaras vyks lapkričio 15d. 19val. uždaroje facebook grupėje. Tad registruokis žemiau nurodytuose langeliuose teisingai nurodant savo fb paskyrą, kad galėčiau tave rasti ir pridėt prie grupės.

Nujaučiu, jog šis webinaras bus labai patyriminis, o tai reiškia, jog ši tema bus įtvirtinta į visas mūsų struktūras, kurios tada galės vibruoti naujoje stebuklingos palaimos kokybėje.

Tad toks trumpas supažindinimas, jei kyla klausimų – rašyk ir jei jauti rezonansą – registruokis (neatidėliok) ir būk to dalis. Ačiū tau labai ir siunčiu geriausių linkėjimų)))

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – 11 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „stebuklas“

Galite apmokėti dar per: 

PayPal.me/Paulius7

Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansinė padėtis sunki, bet nori dalyvaut – galime susitarti. Ačiū ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija