Ilsėjimasis Mistikoje – Kelias Stebuklams

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu ir dėkoju už susidomėjimą.

Kviečiu į unikalų webinarą, kuriame kartu atversime vartus naujoms įkvepiančioms galimybėms.

Kaip vis labiau matome – gyvename išties įdomiame laikmetyje, kuris tarytum vis labiau mus moko paleisti tai kas buvo bei bus ir realizuoti savo tikrąją galią, kuri slypi esamojoje akimirkoje. Tad kad ir kaip viskas atrodytų – dabar turime labai nuostabias galimybes išsigryninti savo tikras ir amžinas vertybes ant kurių pagrindo galime kurti išties harmoningą pasaulį.

Šis webinaras vyks sekančią dieną po mano trisdešimto gimtadienio. Tad lapkritis, mirtis, praryjanti tamsa, mistika ir amžina šviesa, kuri atrandama joje – tai yra mano sielos parašas ir tuo pačiu pašaukimas padėti kitiems susidraugauti su šia energija, kurios per ištisus amžius dauguma žmonių vengė. Susitaikius su mirtimi bei nežinomybe – mes galime išties atsiverti tikram gyvenimui, klestėjimui ir meilei.

Tad šiame webinare nuoširdžiai, intuityviai bei autentiškai nukreipsiu į ilsėjimąsi mistikoje, kuris sukurs daugiau kelių mūsų beribei Dieviškai prigimčiai pasireikšti šiame pasaulyje. Konkrečių temų bei „ką gausi” nevardinsiu, nes pats to nežinau. Kadangi tema yra mistika – ateis būtent tai, kas turi ateiti visiems susirinkusiems kurie taip pat galės su manimi tiesiogiai bendrauti per komentarus. Taip pat nujaučiu, jog įvyks tikrai galinga vedama meditacija. Vedamos meditacijos bei pati meditacijos praktika tai ko gero mano pagrindinis „arkliukas”, kurio dėka mano ir daugumos kitų žmonių gyvenimo/patyrimo kokybė sparčiai auga.

Webinaras vyks lapkričio 15d. 19val. uždaroje facebook grupėje. Tad registruokis žemiau nurodytuose langeliuose teisingai nurodant savo fb paskyrą, kad galėčiau tave rasti ir pridėt prie grupės.

Nujaučiu, jog šis webinaras bus labai patyriminis, o tai reiškia, jog ši tema bus įtvirtinta į visas mūsų struktūras, kurios tada galės vibruoti naujoje stebuklingos palaimos kokybėje.

Tad toks trumpas supažindinimas, jei kyla klausimų – rašyk ir jei jauti rezonansą – registruokis (neatidėliok) ir būk to dalis. Ačiū tau labai ir siunčiu geriausių linkėjimų)))

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – 11 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „stebuklas“

Galite apmokėti dar per: 

PayPal.me/Paulius7

Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansinė padėtis sunki, bet nori dalyvaut – galime susitarti. Ačiū ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai