Individuali 12 Savaičių Internetinė Kelionė (Išskirtinė Galimybė)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveika, tyra siela.

Labai džiaugiuosi ir esu laimingas galėdamas tave pakviesti į vieną nuostabiausių kelionių žemėje. Į transformacinę kelionę, kuri pranoks tavo drąsiausią vaizduotę.

Tai bus kelionė, kuri pakeis tavo gyvenimą į gyvenimą užpildytą sąmoningumo, ramybės, laimės, meilės, įkvėpimo ir viso kito, kas yra rezonanse su tavo tikrąja natūra.

Kurso metu bus nagrinėjamos ir išpildomos temos:

Absoliutaus savęs bei kitų tapatybės sluoksnių egzistuojančių atskirties iliuzijoje pažinimas.

Kūrinija – pasireiškianti tikrovė, kas tai yra, kaip tai veikia ir kaip tuo sąmoningai naudotis. Kūrinijos dėsniai –  visiškas pažinimas viską jungiančios esmės, kurios fiziniai pojūčiai negali aprėpti.

Vibracijos ir kaip viskas iš jų susideda.

Mintys iš fizinio proto ir mintys iš aukštesniojo aš.

Emocijos ir emocijų naudojimas kaip orientavimosi sistema.

Fizinės tikrovės struktūra.

 

Sveikata ir harmonija visuose lygiuose – fiziniame, emociniame, mentaliniame ir dvasiniame.

Mityba ir fizinė sveikata, švara, jėga ir lankstumas.

Meilė, priėmimas, besąlyginis savęs vertinimas ir įsiklausimas į savo jausmus.

Mąstymo programavimas siekiant minties laisvės ir aukštos būsenos kokybės.

Intuicijos įsiklausimas, energijos sujungimas bei derinimas.

Gilus supratimas apie tai kas yra gausa ir kaip sąmoningai ją valdyti.

 

Svajingas Dieviško jaudulio gyvenimas.

Savo beribės galios prisiminimas ir būvimas viskam pajėgiu ir leidimas sau atsiverti tai galiai.

 

Žmonijos visuomenės plėtra artimiausioje ateityje.

Išsiplėtimas į galaktiką.

Gebėjimai ir įgūdžiai, kurie mums bus prieinami labiau atveriant savo sąmonę.

Daugiau nuostabių staigmenų 🙂

 

❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮

 

Techninė informacija:

Tai bus 3 mėnesiai į kuriuos įeis 12 susitikimų. Susitikimai vyks per garso / vaizdo skambučius.

Mes atidarysime privačią facebook grupę, skirta tik mūsų kelionei.

Šioje grupėje aš kiekvieną savaitę paskelbsiu įspūdingo ir tikslingo turinio seriją – vieną vaizdo įrašą per dieną. Jei supranti angliškai – tuomet turėsi progą būti paveiktu(-a) pačių nuostabiausių pasaulyje žmonių, kurie šiai palnetai daro stebuklus. Jei angliškai nesupranti – tuomet turinys bus kitokio pobūdžio (daugiausiai iš mano paties įrašų).

Šioje grupėje aš taip pat dalinsiuosi misijomis, įrankiais bei pratimais, kurie tau padės išties pakelti savo būsenos dažnį, atverti savo protą ir įžengti į kurinyjos paprastumą bei nuostabą. Tai pabudins aiškumą ir paprastumą visuose tavo gyvenimo lygiuose ir išliks visam gyvenimui.

Turėsi mano vedimą susirašinėjant visos kelionės metu.

Kuo labiau dalyvausi kelionėje – tuo galingesnė bei tikslingesnė ji tau bus.

Aš būsiu visiškai šalia tavęs, su besąlygine meile kaip vienas.

Tu pilnai prisiminsi, jog esi Dievas, visko paprastumas su begaliniu jauduliu ir kūrinijos galia.

 

❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮

 

Tyra siela 🙂

Labai džiaugiuosi dėl šios mūsų kelionės.

Turiu pasakyti, jog tai yra labai drąsus pasirinkimas. Aš tai labai vertinu. Tai pakeis tavo gyvenimą.

Viena iš priežasčių, kodėl taip džiaugiuosi yra tai, jog žinau kaip įgytos žinios ir įrankiai veikia mano šiandieninį gyvenimą.

Aš esu pripildytas tiek daug gėrio ir gausos, kad ketinu tuo dalintis su tavimi. Tai pabudimo kelionė į begalinę galią, kuri yra tavyje. Tu prisiminsi, kad esi laisva ir viskam pajėgi esybė bei kaip viskas veikia šioje dimensijoje. Pasirinkimas atvykti į šią žemę ir gyventi šiame patyrimo tankyje yra labai drąsus bei kilnus.

Tai viena tankiausių vietų visatoje, kurioje nuo to momento kai atsimerkiame – užmirštame, jog esame tie, kurie viską kuria. Mes esame tokie galingi, kad galime susikurti laiko, erdvės ir atskirumo iliuziją. Iliuziją, kurioje užmirštame visko vienybę ir tai, kad esame tas pats Dievas, kuris čia viską kuria.

Žinau, kad žmogaus protui tai gali skambėti iracionaliai ar net absurdiškai, bet jei jau domiesi šia kelione – žinau, jog bent jau giliai viduje tu žinai šiuos dalykus, kažkas viduje sako, jog tai tiesa. Gali tai vadinti savo vidiniu balsu ar intuicija.

Tai tavo vidinis kompasas, tavo aukštesnysis aš, kuris tave veda kiekvieną akimirką. Tau visada yra pasakoma kas tau išties tinka, o kas ne ir kokiu keliu eiti. Šioje kelionėje apie tai sužinosi išsamiau ir galėsi funkcijonuoti kaip vientisa Dieviška esybė.

Prieš tą momentą kai gimėme čia, prieš gyvenimą čia, žemėje, mes buvome prisijungę prie kažko didingesnio už mūsų protą – su aukštesniuoju aš. Kažkas mumyse suteikė jausmą, jog galime pasikliauti kūrinija.

Vaikystėje mes neturime daug baimių, mes tiesiog gyvename iš akimirkos ir džiaugiamės viskuo, darome tik tai, kas mums patinka, džiaugiamės gyvenimu, kiekvieną rytą pabundame su ta kibirkštimi akyse, tyrinėjame ir mylime viską.

Pagyvenę mes pradedame suprasti kalbą ir bendrauti su išoriniu pasauliu bei priimame vis daugiau baimių. Tai daugiausiai kilę iš mūsų tėvų, kurie pradeda mums aiškinti, kaip viskas vyksta žemėje.

Kuo daugiau mūsų tėvai išmoko, investavo į save bei išsivystė iki supratimo, kad jie yra tie, kurie viską kuria, jie taip pat tapo mažiau savo susikurtų aplinkybių aukomis, net jei tai nebuvo sąmoninga.

Visas baimes, kurias jie sugėrė iš išorinio pasaulio ir savo tėvų, jie perkelia į mus, norėdami mums padėti iš meilės bei įsitikinimo, kad mus saugo. Tiesa ta, kad nėra ko saugoti, viskas yra meilė.

Mes, kaip vaikai, neturime kito pasirinkimo. Mes visi iki šešerių metų esame įsisavinimo būsenoje ir neturime įrankių bei žinių, kad galėtume atskirti, kas yra teisinga ir kas ne. Laikui bėgant mes prarandame kelią ir statome ribas bei apibrėžimus, pagrįstus baime, ir jie stiprėja bėgant metams, kai tai praktikuojame.

Kadangi šie apibrėžimai ir ribos yra pagrįsti baime, jie neturi tiesos. Nes baimė yra iliuzija.

Be viso to, nuo pirmos klasės mes pradedame programuoti pasąmonę konkurencijos, palyginimų ir pažymių, kurie lemia mūsų vertę, dėka. Iki tokio lygio, kad pamirštame savo unikalumą ir laikui bėgant tampame sistemos vergais iš laisvos valios iliuzijos. Vergai, kurie visą gyvenimą praleidžia kaip baterija, stiprina sistemą ir nežino, kad mus užprogramavo vergijoje. Galvojam ir tikim, kad elgiamės iš laisvos valios.

Mes visi buvome susieti, kai buvome vaikai, kol pradėjome prarasti tikslią gyvenimo kryptį ir atėjome į tą akimirką, kai net neįsivaizdavome, kodėl darome tai, ką darome. Mes pasakojame sau istorijas, kodėl turime daryti tai, ką darome. Kiekvieną rytą mes įtikiname save, kad turime daryti tai, ką darome, ir eiti ten, kur einame, nesvarbu, ar tai darbas, ar įsipareigojimas, kuris mūsų tikrai nedžiugina.

Mes praleidžiame visą gyvenimą dirbdami vergais, mokydamiesi turėti pažymėjimus, kad galėtume prisistatyti vertingais šiame pasaulyje.

Tas pats suvokimas, kurį turėjome gimę, grįžta tik dar kartą gyvenime – dažniausiai gyvenimo pabaigoje. Pažadu, kad šioje planetoje nerasi nė vieno žmogaus, kuris, jei būtų pasakyta, kad jiems liko mėnuo gyventi, vis tiek padarytų tai, su kuo nerezonavo.

To priežastis yra ta, kad sąmoningumas grįžta visiškai aiškiai. Lygiai tas pats vaiko sąmoningumas.

Aiškumas ir savęs vertinimas leidžia visiškai prisitaikyti prie jo Aukštojo savęs. Visiškai būti šalia ir veikti pagal tai, kas jam įdomiausia, suprantant dabartinio egzistavimo momento šventumą.

Kai kurie žmonės šiuo supratimu gyvena dabar, kasdieniame gyvenime, visą savo gyvenimą. Niekas negali jų nusipirkti ar įtikinti už bet kokią sumą daryti tai, kas jiems nerezonuoja.

Šiuo metu gali pabusti tokiame supratimo lygmenyje. Norėdami tai pažadinti – turime visiškai išlaisvinti tapatumą su visais apibrėžimais, atsikvėpti ir būti visaverčiais šioje akimirkoje, pažvelgti į kūrybą nauju žvilgsniu, be apibrėžimų ir aiškinimo, vertindami, stebėdamiesi ir besąlygiškai mylėdami.

Šioje kelionėje mus apgaubs šis suvokimas ir su juo susijusi begalinė gausa. Yra daug žmonių, kurie išmoko šiuos dalykus ir užaugo aplinkoje, kuri yra susijusi su žinojimu, kaip klausytis savo širdies. Jie žino, kad jei kažkas jiems išties nerezonuoja – jie tikrai neturėtu to daryti dėl iliuzinių saugumo ir laimės pažadų.

Tai yra laimingo gyvenimo, alsuojančio meile, džiaugsmu, jauduliu ir šaltinio srautu paslaptis. Gyvenimas, kuriame mes nesenstame, bet amžinai liekame vaikais. Nes viduje mes visi esame vaikai, kurie tiesiog nori žaisti, džiaugtis ir mylėti.

Mumyse slypi begalinė jėga, ir kai esame jai atviri, prisimename, kad galime viską.

Priminsiu, kad mes visi esame pajėgūs, kad esame begalinės galios ir kad esame visos kūrybos kūrėjai. Aš tave mokysiu ir priminsiu, kaip tu čia kuri viską ir kad viskas jau yra sukurta.

Tu jau viską sukūrei ir nuo šiol tai yra tik VIENO, kuris žaidžia su savimi, žaidimas. Noriu sugrąžinti tave į save, todėl turėsi jėgų ir drąsos eiti tuo, kas tave iš tikrųjų jaudina, nelaukdamas savo gyvenimo pabaigos.

Ar esi tam pasirengęs?

Tu esi laisvas ir visada buvai, tu tiesiog aiškiau tai prisiminsi.

Mes visi galime laisvai pasirinkti bet kurią akimirką, tačiau šį pasirinkimą galima užprogramuoti.

Viena iš priežasčių, kodėl gali susitikti su kuo nors ir pasakyti, kad jis turi begalinę galią, ir jis nuoširdžiai pasakys, kad neįsivaizduoja apie kokią galią kalbi, yra todėl, kad jis to nejaučia. Be to, jis gali pasakyti, kad vos uždirba pakankamai pinigų pragyventi mėnesiui.

Taip atsitinka todėl, kad mūsų galia yra mūsų autentiškume, tiesoje ir kai darome tai, kas nėra sinchronizuota su mūsų tiesa viduje – atsisakome savęs.

Net jei mes tik šiek tiek nukrypome nuo to, kas esame iš tikrųjų, laikui bėgant šis kampas didės ir kiekvieną dieną mes tolinsime nuo savo vidinės tiesos, kur yra mūsų stiprybė.

Ar jauti savyje begalinę galią?

Ji ateina iš tavo centro, kuris išties slypi viskame ką patiri.

Žodžiai, kuriuos dabar skaitai – tu rašai, per mano rankas. Mes esame tarsi niekas, kuris dalijasi kvėpuojančiais subjektais kūnuose, kurie yra mūsų transporto priemonės.

Tavo pasirinkimas pereiti šią kelionę yra galingas pasirinkimas besąlygiškai mylėti save, žinoti savo absoliučią vertę, visiškai išlaisvinti save iš aukos būsenos ir būti sąmoningu savo tikrovės kūrėju. Tai pasirinkimas būti išties esamu Dievu.

❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮❂✮

~ Investicija į kelionę ~

Finansinė investicija į kelionę siekia 1500 €. Taip pat gali padalinti mokėjimą tiek, kiek širdis nori. Daugiau skiltyje žemiau „apmokėjimo informacija”.

Pinigai yra viena iš priežasčių, kodėl žmonės nenoriai daro tai, kas jiems patinka. Aš tai žinau iš patirties ir žinau iš to ką mes visi sąmoningai nusprendėme ištirti.

Tai yra įrankis (per kurį išmokstu veikti vis daugiau ir daugiau), kuris iš tikrųjų yra mūsų kompasas, kuris parodo ir liepia bet kurią akimirką eiti tuo, kas mums įdomiausia.

Taigi vienintelis dalykas, kurį norėčiau, kad patikrintum yra tai – ar ši kelionė tave jaudina. Ir jei taip, šis mechanizmas veikia taip, kad jei bet kurią akimirką sieki to, kas tau įdomiausia – visada gausi daugiau, nes būtent taip kūrinija tave įkvepia labiausiai.

Aš tave myliu ir džiaugiuosi galėdamas susitikti su savimi per tave.

Sveikinu atvykus.

Registracija į Kursą

Apmokėjimo informacija

Kurso kaina – 1500 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „kelionė“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Sumą gali padalinti tiek, kiek širdis nori.

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai