Internetinis Kursas – Beribio Įkvėpimo Realizavimas

Kurso transliacijos vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Planuojama kurso trukmė: ~24val. Nuo birželio 17 iki liepos 12.
Sveikiname atvėrus naujas duris 🙂
Jeigu nori švęsti ne tik vasarą, bet ir gyvenimą ir su beribiu įkvėpimu judėti svajonių link – tuomet junkis prie mūsų. Beribis įkvėpimas tai mūsų natūrali būsena ir dabar atėjo metas tai prisiminti bei realizuoti savo gyvenime.
Kviečiame prisijungti prie mėnesio trukmės internetinio kurso. Tai yra stipri palaikymo programa skirta tiems, kurie eina sąmoningumo keliu.
Šio kurso tikslas yra – įkvėpti bei suteikti visas reikiamas priemones gilesniam savęs pažinimui ir įgalinimui kurti tikrovę, kurią iš tikrųjų nori patirti.
Šia programą sudaro dvi pagrindinės dalys – tai yra tikrojo savęs suvokimas („beribis įkvėpimas”) ir įgalinimas („realizavimas”).

  • Savivoka

Šis laikas bus skiriamas gilesniam savęs patyrimui bei stabilumui savyje atkurti. Kas aš esu už viso to, ką jau žinau? Dėmesys bus skiriamas meditacinėms praktikom, visatos dėsnių pažinimui ir darbui su pasąmone. Pasidalinsime efektyviausiai veikiančiomis metodikomis, kurios mums sėkmingai tarnauja jau eilę metų.

  • Įgalinimas

Kaip įkūnyti geriausią savęs versiją čia ir dabar? Kai žinai kas esi – pradedi suvokt ką išties gali ir tada norisi kurti. O jei nežinai ko nori – tai yra priemonės tai išgryninti. Šis laikas bus skiriamas susikurti gyvenimo viziją ir tuomet įgalinti save tą viziją realizuoti. Bus dirbama kūno, proto ir energetiniuose lygmenyse. Išmoksime įdiegti naujas pasąmonines programas bei mus palaikančius įpročius kurie mums padės įgyvendinti mūsų tikslus.

  • Abiejuose dalyse bus atskiros aktualios temos, kurios taip pat priklausys ir nuo susirinkusios grupės užklausų.

Numatomos papildomos temos: intuicijos lavinimas, kaip būti tėkmėje, aukštesniojo „aš“ įkūnijimas, energetinės aktyvacijos, įgalinimo pozicijos, gausa, santykiai, paralelinės realybės, gyvenimo būdo keitimas, ryšys su kūrėju, pašaukimo atradimas, subtilieji pasauliai, šamaninės praktikos, sąmoningas sapnavimas.
Kurso trukmė ir struktūra:
Šis kursas yra net mėnesio trukmės – po keturias paskaitas ir keturias rytines meditacijas per savaitę. Paskaitos trukmė apie 1val ir daugiau, o rytinių praktikų apie 30min. Numatomas rytinių susitikimų laikas nuo 07:00 ir vakarinių nuo 20:00.
Paskaitos vyks nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, o savaitgaliais dalyviai gaus įkvepiančių užduočių, kad geriau integruoti gautą informaciją. Bus sukurta facebook‘o grupė, kur dalyviai galės bendrauti, atlikti užduotis ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus.
Šio kurso vedėjai – Paulius Daukšas ir Konsuelo Ester Nova.
Paulius Daukšas jau yra pravedęs du internetinius kursus ir gausybę webinarų bei konsultacijų, skirtų visapusiškam žmonių gerovės auginimui. Paulius taip pat veda judėjimo meno treniruotes, užsiima meditacijos praktikom ir propaguoja įvairias įgalinimo metodikas.
Susipažinkite su Pauliaus asmenine istoriją paspaudę šią nuorodą –   https://www.budimokanalas.lt/apie/
Konsuelo Ester Nova
“Jau vaikystėje rašiau projektą “suplanuotas gyvenimas” apie norų materializaciją. Mane visada žavėjo pažinti šio pasaulio dėsnius ir juos sąmoningai naudoti gyvenime. Dėje užaugus aš pamiršau kas esu ir įsisukau į beprasmybės ratą: dirbau darbus kurie nedžiugino, buvau santykiuose be meilės, savaitgalius leidau apsvaigus – vakarėliuose su žmonėmis su kuriais iš esmės nieko bendro neturėjau, nes buvau nutolusi nuo savo jausmų. Nežinojau ko noriu ir kur iš vis einu, kol vieną dieną į mano gyvenimą atėjo emocijų paleidimo technika. Tada visas gyvenimas apsivertė aukštyn kojom: išmokau priimti savo jausmus, transformuoti savo ribojančius įsitikinimus ir įsiklausyti į save. Per pirmus pusę metų pamačiau didžiulius pokyčius savo gyvenime: pasikeitė visa aplinka, draugai , laisvalaikio praleidimo būdai, atsirado mylima veikla. Tada važinėjau į visas man prieinamas saviugdos stovyklas bei dalyvavau begalėje kursų. Atradau savo pašaukimą padėdama kitiems, pradžioje – emocijų bei įsitikinimu paleidimo technika. Vėliau labai susidomėjau asmeninės sėkmės mokymais bei gilesnėm dvasinėm praktikom. Dirbau su visokio plauko dvasiniais mokytojais – Pietu Amerikos šamanais ir sėkmes lyderiais aplink pasaulį. Po truputį atsijojau kas man labiausiai padėjo pagerinti savo gyvenimą ir dabar panaudoju visas savo skirtingas žinias konsultuodama kitus.“
Konsuelo yra „Sielos Architekte“ – ji tiki, kad sielos architektūrai reikalinga integruoti skirtingus lygmenis, dėl to ji dirba intuityviai pasiūlydama praktiką žmogui, kuri labiausiai tinka jam. Be asmeninių konsultacijų Konsuelo yra dirbusi ir su verslais. Pernai metais vedusi projektą nekilnojamo turto kompanijoje, kuri vadinosi Širdies lyderių kūrimas buvo apie tai, kaip kurti sėkmę iš vidaus fokusuojantis į žmones, o ne į piniginę ir asmeninę naudą, taip sukuriant dar daugiau gausos. “Pasaulyje yra daug mokymų, kurie koncentruoti į asmeninę naudą, pamirštant tai, kad mes esame viena ir taip eidami prieš visatos dėsnius į atskirumą – harmonijos tikrai nesukursime”. Žmogus, nuo to kas jis yra – gali save blokuoti per daugybę dalykų ir įvairios saviugdos praktikos padeda žmogui sugrįžti į save, prisiminti kas jis yra, įsišaknyti tame žinojime ir tik tada kurti savo gyvenimą iš tos galingos vietos. Tada visos svajonės ir pradeda pildytis!
Konsuelos internetinis puslapis anglų kalba – http://www.esternova.com

Registracija į Kursą

Apmokėjimo informacija

Kurso kaina – 30 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „beribio įkvėpimo realizavimas“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti.

Taip pat siūlome 100% pinigų grąžinimo garantiją iki pirmos kurso savaitės pabaigos. Taigi pirmąją savaitę galėsite laisvai dalyvauti kurse ir jei pajausite, jog šis kursas tikrai ne jums – atgausite visus pinigus (be klausimų).

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai