Iš Galios Iliuzijos Į Iliuzijos Galią!

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.
Budimo-Kanalas-Iš-Galios-Iliuzijos-Į-Iliuzijos-Galią
renginio trukmė: 2val.

Sveikinu ir siunčiu širdingiausius linkėjimus)))

Tik nesenai pravedus susitikimą „pasitikėjimas pasitikėjimu“ – skelbiu naują susitikimą, kuriame bus daugiau aktualizuojama mūsų kūrybinė galia. Jaučiu, jog šis laikas, šis mėnuo (taip pat mano gimtasis) yra labai susijęs su savos galios susigrąžinimu bei pilnesniu jos suvokimu. Būtent apie tai ir bus šis susitikimas, kuriame galima bus dalyvauti tiek gyvai (šį kart studijoje „Saulės Namai“), tiek internetu. Renginio data: 11-24 (sekmadienis).

Visa esmė tame, kad mums nereikia siekti daugiau galios! Mums tereik geriau atpažinti beribę galią su kuria nenutrūkstamai kuriame savo gyvenimo patyrimą ir tuomet sąmoningai ja naudotis.

Renginys bus gyvas ir atviras energijai kuri bus renginio metu, tačiau kas nusimato:

  • Kas išties yra galios iliuzija ir iliuzijos galia?
  • Mūsų planetos ir žmonijos žaidimo išgryninimas įvedant metafiziką.
  • Atsakomybės, pašaukimo, valingumo ir kitų naudingų jausmų ar sugebėjimų išgryninimas nuo įvairių ribojančių nuostatų.
  • Tapimas „vizija“ – atsidavimas pašaukimui, kuris mus išties užpildo laime.
  • Pasigilinimas kaip veikia pasąmonė ir kaip ją apjungti į glaudesnį santykį su mylinčia sąmone.
  • Tikrai jaučiu, kad skirsiu dėmesio įvairioms sub-asmenybėms, kaip pvz: kritikas, gundytoja, tėtis, mama, vaikas ir pan. Kitaip tai galima būtų įvardinti kaip „balsai galvoje“ ir juos pažinus geriau žinosime kaip jie gali mums išties pasitarnauti ir būti harmonijoje.
  • Kas išties yra mistika ir magija? Tai tu! Tačiau šiose sąvokose slypi daug vertės, kuri taps vis labiau akivaizdi, nes gyvenimas ir yra stebuklinga pasaka, kurioje mūsų dirbtinės ribos gali vis labiau atsipalaiduoti.
  • Be abejo bendravimas: atsakymai į klausimus ir pasidalinimai. Tai mane labai įkvepia ir padeda atverti duris naujai naudingai informacijai. Todėl taip pat visus kas galit – labai skatinu atvykti gyvai.
  • Vedama meditacija, kuri padės pasinerti gilyn į savo iliuzijos galios pajautimą ir išlaisvinimą. Galimi ir tam tikri pratimai.

Susitikimo įrašas jau prieinamas uždaroje facebook’o grupėje į kurią būsite prijungti užsiregistravus.

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – 11 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „galia“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija