Išminties Ekstraktas – Rezoliucija – Nepriekaištingumas

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.
Paulius Daukšas Budimo Kanalas Webinaras Išminties Ekstraktas - Rezoliucija - Nepriekaištingumas
Webinaro trukmė: 2val.

Sveikinu atvykus, nes didelė tikimybė, jog tai didi šventė tavo kelije.

Per webinarą „Taikomasis Laimės Mokslas/Menas“ pasidalinau stipriu impulsu įsitvirtinti laimėje, tačiau mano ryšys su šaltiniu vis stipėja ir šis mėnuo man labai palankus, kaip skorpijonui. Tad visus, kas turit drąsos – kviečiu į sekantį webinarą, kuriame turėsim galimybę gan stipriai patirt beribės meilės ir išminties šaltinį, kuris naturaliai pradės integruotis į mūsų fizinį gyvenimą ir tai yra toks nuostabus patyrimas, kad aš pats ranką prie širdies pridėjas galiu sakyti, jog dėl to tikrai buvo verta čia įsikūnyti 🙂

Tai tarsi perėjimas iš „limitacijų meistro“ į „meistrą“-limitacijose (galėsiu plačiau paaiškint webinare).
*Tad bus demaskuotas visas savęs ribojimo žaidimas ir tuo pačiu atskleidžiamas tikras mūsų būvis ir potencialas.
*Taip pat dalinsiuos praktikom ir patarimais kaip leisti nepriekaištingumui veikti susiduriant su iškylančiais iššūkiais.
*Vesiu meditacijas, per kurias susitiksim įgalinančioje erdvėje ir kartu atliksim nuostabias transformacijas, kurios manifestuosis ir mūsų kasdienėje realybeje.
*Atsakysiu į klausimus, galbūt išeis padaryt prisijungimą, kur galėsim pakalbėt tiesiogiai balsu.
*Duosiu namų darbų, kurie padės vis pilniau integruot savo tobulą natūrą.

Tagai: Tobulumas, Šviesa, Sąmonė, Palaima, Stebuklingas Gyvenimas, Tikrumas, Harmonija, Gausa, Sveikata, Gyvybingumas, Aiškumas, Kūrybingumas, Bebaimiškumas, Pilnatvė.

Tiesiog nustebink save, juk apie tai ir sukas gyvenimas 🙂
Iki)))

 

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „rezoliucija“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija