Išvien Su Gamtos Galia

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.
Sveiki Gyvi!
Kviečiu kartu judėti Išvien Su Gamtos Galia!
Turbūt kaip jau matosi iš mano pasidalinimų, kad dažnai būnu gamtoje ir išvien su gamta – joje medituoju ir atlieku įvairias energijos kultivavimo praktikas.
Tad atėjus šiam pavasariui pajaučiau įkvėpimą visus norinčius įvesti į labiau tiesioginį gamtos galios pajautimą ir pasidalinti įvairiomis nuostabiomis praktikomis.
Gilesnis ryšys su natūraliu pasauliu, kreipia į gilesnį ryšį su tikruoju savimi, sveikata, savo įkvėpimo bei potencialo atskleidimu bei harmoninga vienybe su visata, kuri mums dar tik atsiskleidžia savo tikroje magiškoje didybėje.
Tad surinkus grupelę ir sutarus laiką galėsime kuriomis nors dienomis susitikti ir padaryti nedidelius žygius tam tikrose gamtos vietose Vilniuje ir galbūt kitur.
Žygiu metu leisime sau būti pilnai akimirkoje, gilioje visumos pajautoje ir sustojant ties tam tikromis vietomis aš pravesiu vis kitokias meditacijas, jogos ar chi-gong pratimus.
Tačiau viskas vyks labai organiškai, laisvai ir intuityviai, taip kaip gamta prisitaiko prie gamtos ir autentiškais būdais išreiškia save.
Dėl mainų už organizavimą ir vedimą leisiu sąžiningai pasirinkti patiems.
Tad jei jauti šį kvietimą – parašyk man ir po truputi susiorganizuosime ????
https://www.budimokanalas.lt/#susisiekti
Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai