Įtrūkimas Matricoje

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu atradus įtrūkimą matricoje 😊

Tai tavo galimybė kaip niekad sužadinti savo sąmonės galią.

Iš kart sakau, jog šis webinaras nėra apie filmų “matrica” seriją, tačiau sąsajų neišvengiamai bus.

Tai bus webinaras, kuriame pasidalinsiu išgrynintu suvokimu apie tai, kas mes išties esame ir kaip galime praktiškai susikurti daugiau laisvės, meilės bei harmonijos savo gyvenime.

Jau eilę metų vedu sąmonę plečiančius ir iš esmės budinančius renginius, kiekvienas jų būna unikalus ir papildantis. Tad dabar vėl nauju ir kaip niekad išgrynintu būdu perteiksiu viską jungiančią esmę, kurią įsisąmoninus tavo protas pereis į visiškai natūralų pažinumo bei savęs įgalinimo rėžimą.

  • Tu išmoksi vis laisviau ir kūrybingiau spręsti įvairias situacijas bei būti intuityvaus aiškumo būsenoje, kuri suteikia prieiga prie beribės informacijos bei galios resurso, kuris slypi kiekviename momente.
  • Gausi labai galingų pratimų, kuriuos praktikuojant labai paspartinsi savo sąmonės evoliuciją, o tai savo ruožtu kels tavo visą gyvenimo kokybę, nes juk viskas yra patiriama tavo sąmonės būsenoje.
  • Galėsi adresuoti savo ribojančius įpročius/įsitikinimus, kuriuos nori geriau pažinti bei pakeisti ir tuomet gausi patarimus būtent tau.
  • Webinaro metu ar net prieš jį taip pat galėsi užduoti bet kokius kitus sau rūpimus klausimus ir gauti intuityvius atsakymus.
  • Vis labiau susipažinsi su mūsų pasaulio bei visos kūrinijos kolektyvine sąmone, jos sluoksniais ir funkcijomis, o tai tau padės labiau pajausti savo harmoningą vietą visame kūrinijos šokyje.
  • Gausi labai vertingų ir patirtimi patikrintų patarimų kaip kokybiškai medituoti, kad patyriminiu būdų išeitum iš visų matricų ir atrastum beribį šaltinį, kuris iš esmės ir esi.
  • Išmoksi jausti vis didesnį pralaidumą Dieviškai sąmonei/meilei veikti per tavo kūną bei protą kaip per instrumentą su kuriuo galima atnešti pačius nuostabiausius atnaujinimus į mūsų pasaulį. Labiau tiesiogiai suvoksi ką reiškia dažnai minimi žodžiai kaip : “būk pokytis, kurį nori matyti pasaulyje”, “tu esi tai, ko tu laukei/troškai”, “viskas yra įmanoma”.
  • Greičiausiai įvyks ir vedama meditacija, kuri padės iškart giliau įsisavinti viską, kad bus iškomunikuota webinaro metu.

Visa tai ir dar daugiau tavęs lauks jau šį 7dienį (sausio 23d.) 19val. Uždaroje fb grupėje, kurioje vyks tiesioginė transliacija bei po to liks jos įrašas (neribotam laikui). Webinaro trukmė apie 2val.

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Susitikimo kaina – nuo 10 iki 30 eurų (pagal savo pajautimą).

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „Į.M“

Jei atvyksi gyvai – gali atsidėkoti ir grynais, tačiau vis tiek registruokis ar iš anksto pranešk.

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija