Įtrūkimas Matricoje

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu atradus įtrūkimą matricoje ????

Tai tavo galimybė kaip niekad sužadinti savo sąmonės galią.

Iš kart sakau, jog šis webinaras nėra apie filmų “matrica” seriją, tačiau sąsajų neišvengiamai bus.

Tai bus webinaras, kuriame pasidalinsiu išgrynintu suvokimu apie tai, kas mes išties esame ir kaip galime praktiškai susikurti daugiau laisvės, meilės bei harmonijos savo gyvenime.

Jau eilę metų vedu sąmonę plečiančius ir iš esmės budinančius renginius, kiekvienas jų būna unikalus ir papildantis. Tad dabar vėl nauju ir kaip niekad išgrynintu būdu perteiksiu viską jungiančią esmę, kurią įsisąmoninus tavo protas pereis į visiškai natūralų pažinumo bei savęs įgalinimo rėžimą.

  • Tu išmoksi vis laisviau ir kūrybingiau spręsti įvairias situacijas bei būti intuityvaus aiškumo būsenoje, kuri suteikia prieiga prie beribės informacijos bei galios resurso, kuris slypi kiekviename momente.
  • Gausi labai galingų pratimų, kuriuos praktikuojant labai paspartinsi savo sąmonės evoliuciją, o tai savo ruožtu kels tavo visą gyvenimo kokybę, nes juk viskas yra patiriama tavo sąmonės būsenoje.
  • Galėsi adresuoti savo ribojančius įpročius/įsitikinimus, kuriuos nori geriau pažinti bei pakeisti ir tuomet gausi patarimus būtent tau.
  • Webinaro metu ar net prieš jį taip pat galėsi užduoti bet kokius kitus sau rūpimus klausimus ir gauti intuityvius atsakymus.
  • Vis labiau susipažinsi su mūsų pasaulio bei visos kūrinijos kolektyvine sąmone, jos sluoksniais ir funkcijomis, o tai tau padės labiau pajausti savo harmoningą vietą visame kūrinijos šokyje.
  • Gausi labai vertingų ir patirtimi patikrintų patarimų kaip kokybiškai medituoti, kad patyriminiu būdų išeitum iš visų matricų ir atrastum beribį šaltinį, kuris iš esmės ir esi.
  • Išmoksi jausti vis didesnį pralaidumą Dieviškai sąmonei/meilei veikti per tavo kūną bei protą kaip per instrumentą su kuriuo galima atnešti pačius nuostabiausius atnaujinimus į mūsų pasaulį. Labiau tiesiogiai suvoksi ką reiškia dažnai minimi žodžiai kaip : “būk pokytis, kurį nori matyti pasaulyje”, “tu esi tai, ko tu laukei/troškai”, “viskas yra įmanoma”.
  • Greičiausiai įvyks ir vedama meditacija, kuri padės iškart giliau įsisavinti viską, kad bus iškomunikuota webinaro metu.

Visa tai ir dar daugiau tavęs lauks jau šį 7dienį (sausio 23d.) 19val. Uždaroje fb grupėje, kurioje vyks tiesioginė transliacija bei po to liks jos įrašas (neribotam laikui). Webinaro trukmė apie 2val.

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Susitikimo kaina – nuo 10 iki 30 eurų (pagal savo pajautimą).

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „Į.M“

Jei atvyksi gyvai – gali atsidėkoti ir grynais, tačiau vis tiek registruokis ar iš anksto pranešk.

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai