Kaip Pasireiškia Tikra Atjauta

Meilė tai tarsi jausmas ir galia, kuri įtraukia visus kitus jausmus ir galias, tačiau iš visos jausmų ir galių įvairovės tame – giliausias jausmas/galia man yra atjauta.
Nes meilės pilnatvė yra mūsų savaiminė ir amžina būsena, tačiau kuomet joje esybės susikuria gilių iššaukiančių patyrimų – atjauta savaime traukia atitinkamai su tuo susiderinti, pasitarnauti, laiminti, asistuoti ir realizuoti meilės gylį.
Ir nors trumpam tiesiogiai prisilietus prie šios absoliučios meilės pilnatvės, kuria ir esame – tampa akivaizdu, jog šis giliai žmogiškas pasaulis, per kurį save dabar patiriame – yra tikros atjautos lopšys.
Ir be abejo, atjautą taip pat visad lydi atitinkama išmintis, kuri atsižvelgia į laisvos valios bei savarankiškumo vertę einant per įvairius iššūkius.
Todėl dauguma galingų esybių visatoje nepuola už mus visko daryti, tačiau labiau primena mūsų pačių meilės galią.
Kuomet mūsų žmogiškame pasaulyje įvyksta traumuojančios patirtys ir jos nėra integruojamos besąlyginėje meilėje – jos tarytum užsirakina bei kartojasi laike ir bendrame kolektyvinės energijos lauke tol, kol tampa atrakintos bei integruotos atitinkamoje brandoje, kuri įkūnija besąlygiškai mylinčią sąmonę.
Ši sąmonė dabar vis labiau ima žydėti ir susvetimėjimu bei supriešingėjimu paremti ciklai sutrūkinėja taikos ir meilės malonėje.
Ir mes visi kartu tame, tačiau aš kviečiu į visa tai judėti sąmoningai bei garbingai.
Išsamesnis video pasidalinimas – https://youtu.be/WAHqG8W2ziQ
Kiti Įrašai
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Tikrovės Natūra

Ok, dar viena tema, dar vienas pratęsimas, kad išryyyyškinti ir geriau prajausti tikrovės natūrą. Kas man yra tikrovė? – Tai mano atspindys – tai mano patirties laukas, kurį projektuoju pats iš savęs, per visą savo sistemą: kūną, vaizduotę, įsitikinimus, norus,

Skaityti

Šviesos Kodų Dekodavimas

Visų pirma yra viena, tyra, nepadalinta ir neapreiškiama būtis, kuri tuo pačiu metu save reiškia ir patiria savyje per beribį ir amžiną kūrinijos alsavimą. Šį pirmapradį raiškos ir sąmonės virpesį galime vadinti šviesa, kuri tuo pačiu metu savo priešybėje reiškiasi kaip tamsa,

Skaityti

Efektyvios Meditacijos Instrukcija

Sveiki, įvairiausiomis meditacijos praktikomis užsiimu jau apie 10 metų ir dabar dalinuosi efektyviausia metodika, kokią tik žinau. Tinkamai ją taikant galima labai paspartint savo sąmonės budimo procesą, o kartu su tuo išnyksta daugybė ribojančių iliuzijų ir tu vis giliau ir nenutrūkstamiau žinai save, kaip tyrą begalybę ir jos palaimą bei darną.  

Skaityti