Kaip Pasireiškia Tikra Atjauta

Meilė tai tarsi jausmas ir galia, kuri įtraukia visus kitus jausmus ir galias, tačiau iš visos jausmų ir galių įvairovės tame – giliausias jausmas/galia man yra atjauta.
Nes meilės pilnatvė yra mūsų savaiminė ir amžina būsena, tačiau kuomet joje esybės susikuria gilių iššaukiančių patyrimų – atjauta savaime traukia atitinkamai su tuo susiderinti, pasitarnauti, laiminti, asistuoti ir realizuoti meilės gylį.
Ir nors trumpam tiesiogiai prisilietus prie šios absoliučios meilės pilnatvės, kuria ir esame – tampa akivaizdu, jog šis giliai žmogiškas pasaulis, per kurį save dabar patiriame – yra tikros atjautos lopšys.
Ir be abejo, atjautą taip pat visad lydi atitinkama išmintis, kuri atsižvelgia į laisvos valios bei savarankiškumo vertę einant per įvairius iššūkius.
Todėl dauguma galingų esybių visatoje nepuola už mus visko daryti, tačiau labiau primena mūsų pačių meilės galią.
Kuomet mūsų žmogiškame pasaulyje įvyksta traumuojančios patirtys ir jos nėra integruojamos besąlyginėje meilėje – jos tarytum užsirakina bei kartojasi laike ir bendrame kolektyvinės energijos lauke tol, kol tampa atrakintos bei integruotos atitinkamoje brandoje, kuri įkūnija besąlygiškai mylinčią sąmonę.
Ši sąmonė dabar vis labiau ima žydėti ir susvetimėjimu bei supriešingėjimu paremti ciklai sutrūkinėja taikos ir meilės malonėje.
Ir mes visi kartu tame, tačiau aš kviečiu į visa tai judėti sąmoningai bei garbingai.
Išsamesnis video pasidalinimas – https://youtu.be/WAHqG8W2ziQ
Kiti Įrašai

Nuostabiausia Kvailio Kelionė

Nesąmoningumas yra sapnas iš kurio pabundame, nes už visų atrodančiai nesąmoningų veiksmų bei reakcijų slypi dar neįsisąmoninta intencija. Pavyzdžiui meilėje, mylėjimesi ir mene viskas vyksta spontaniškai ir stichiškai – iš tyro vidinio impulso, kurį interpretuoti bei dalinai suprasti galime tik

Skaityti

Tai natūralu, kol sąžiningai priimi Tiesą.

Laisvės, gerovės ir aiškumo siekis yra paradoksaliai ironiškas ir sukuriantis visus iššūkius per kuriuos mokomės priimti ir įvertinti tiesą, kuri ir yra gyva laisvė, gerovė ir aiškumas. Ir žinai ką, viskas yra gerai su šiuo paradoksaliu siekiu, tai natūralu, kol

Skaityti