Kaip Pasireiškia Tikra Atjauta

Meilė tai tarsi jausmas ir galia, kuri įtraukia visus kitus jausmus ir galias, tačiau iš visos jausmų ir galių įvairovės tame – giliausias jausmas/galia man yra atjauta.
Nes meilės pilnatvė yra mūsų savaiminė ir amžina būsena, tačiau kuomet joje esybės susikuria gilių iššaukiančių patyrimų – atjauta savaime traukia atitinkamai su tuo susiderinti, pasitarnauti, laiminti, asistuoti ir realizuoti meilės gylį.
Ir nors trumpam tiesiogiai prisilietus prie šios absoliučios meilės pilnatvės, kuria ir esame – tampa akivaizdu, jog šis giliai žmogiškas pasaulis, per kurį save dabar patiriame – yra tikros atjautos lopšys.
Ir be abejo, atjautą taip pat visad lydi atitinkama išmintis, kuri atsižvelgia į laisvos valios bei savarankiškumo vertę einant per įvairius iššūkius.
Todėl dauguma galingų esybių visatoje nepuola už mus visko daryti, tačiau labiau primena mūsų pačių meilės galią.
Kuomet mūsų žmogiškame pasaulyje įvyksta traumuojančios patirtys ir jos nėra integruojamos besąlyginėje meilėje – jos tarytum užsirakina bei kartojasi laike ir bendrame kolektyvinės energijos lauke tol, kol tampa atrakintos bei integruotos atitinkamoje brandoje, kuri įkūnija besąlygiškai mylinčią sąmonę.
Ši sąmonė dabar vis labiau ima žydėti ir susvetimėjimu bei supriešingėjimu paremti ciklai sutrūkinėja taikos ir meilės malonėje.
Ir mes visi kartu tame, tačiau aš kviečiu į visa tai judėti sąmoningai bei garbingai.
Išsamesnis video pasidalinimas – https://youtu.be/WAHqG8W2ziQ
Kiti Įrašai

Kad Ir Kas Bebūtų – Gyvenimas Yra Tyras Stebuklas

Tik tai atgyvenusios iliuzijos prašosi mirties, kuri taip pat yra atgimimas naujo sąmoningumo/gyvenimo šviesoje. Kai mūsų atgyvenęs/įprastas gyvenimo būdas bei abejingumas griūna ir iškylą nepatogios reakcijos – dažnai iš paskutinių stengiamės gintis, grįžti prie seno, skubėt į naują, ar toliau

Skaityti

Šaltinis Tave Sutinka Ten Kur Tu Sutinki Šaltinį.

Šaltinis tave sutinka ten kur tu sutinki šaltinį.   Kai sulygiuoji savo matymą ir būseną su šaltiniu/tiesa/vienybe/kūrėju – materijos, aplinkybių ir svetimumo iliuzijos išnyksta.   Lieka tik meilė ir palaima, kuri apima viską ir todėl viskas harmoninga.   Visa manifestacija

Skaityti