Klestėjimas Autentiškoje Vienybėje

Atvira ir nuoširdi komunikacija mūsų santykiniame pasaulyje yra labai aktuali, kad aiškiai pažinotume vieni kitus, vieni kitų kelius ir tuomet tarpusavio santykį, kuris esamu metu geriausiai pasitarnauja visiems.
Ir jei mūsų skirtingi keliai bei požiūriai susikerta pakeliui – tame neturi būti konflikto ir bandymo vieni kitus pakreipti į savo tiesos pusę.
Mes galime pagarbiai vieni kitus išklausyti be būtinybės sutikti ir tai individualiu būdų praturtins kiekvieno patyrimą.
Ir taip pat šiuose susitikimuose, kuomet sugebame išlaikyti besąlyginę taiką/meilę – mes galime atrasti ir vis daugiau nuostabių dalykų, kurie mus jungia, net jei ir einame skirtingais keliais ir tik trumpam prasilenkiame pakeliui.
Tad vertinkime įvairovę, nes jos dėka mes ir galime vis geriau pažinti savo savitą kelią bei įgyti vis naujo įkvėpimo jame.
Ir atminkime, jog visi keliai išeina iš vieno šaltinio ir į jį sugrįžta, tad visa išsišakojanti įvairovė yra palaiminta ir viskas yra gerai tinkamam laikui atėjus prasiskirti bei eiti savais keliais, kaip ir viskas yra gerai tinkamam laikui atėjus vėl apsijungti.
Nuostabiausi pokyčiai vyksta visų pirma per besąlyginį įvairovės priėmimą, kuris išlaisvina tavo autentišką saviraiška, kuri tuomet gali įkvėpti kitus savotiškai sekti šiuo principu ir jei tame savotiškos savybės susiderina – mes galime vieni kitiems pasitarnauti labiau savitais būdais.
Kartais gyvenimas mums duoda iššūkius su kuriais labai sunku susitvarkyti asmeniškai – būtent todėl, kad perlipti savi-plaką ar atskirumo iliuziją tankinantį „aš viską pats” ir suglaudinti ryšį su savastimi, kuri yra ‘MES’.
Ir net be sunkumų, net ir jaučiant tobulą asmeninę tėkmę – visad verta būti atvirume bei smalsume plėstis per komunikaciją su kitomis aktualiomis esybėmis.
Mes esame viena beribės esaties visuma.
Ir su šiuo pajautimu – lai viskas teka pagal kiekvienos individualios širdies giliausią troškimą, nes sekimas savo širdies vedimu – tai savaime geriausia tarnystė visumai.
Ir tegul šis autentiškas vedimas mus ir vienija organiškai.
Tada galime atsisveikinti su toksiniais bandymais tiek išsiskirti (per susvetimėjimą), tiek apsijungti (per suvienodėjimą).
Kiti Įrašai
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

„Višnaus garbintojai ir jo majos paslaptis”

Šįkart norėčiau pasidalinti vienu patikusiu senovės Indijos mitu iš knygos: „Senovės Indijos mitai” (E. Tiomkinas, V. Ermanas). Šis pasakojimas apie maja – iliuziją. Be abejo, apie iliuziją savo temose jau esu papasakojęs labai plačiai ir atnaujintai, tačiau tokia perspektyva iš senesnių laikų

Skaityti

Tu Mano Gyvenimas :)

Esu čia su taika Esu betarpiškai Esu kaip tu Ateik kaip esi Ateik betarpiškai Ir viskas atsiskleis momente Kai susitiksime kaip vienas Visa galia Visa gausa Visa meilė Viskas, kas tikra Kvantiniai šuoliai Pranokstantys visus nusistatymus Absoliutumas viskame Pilnas kvėpavimas

Skaityti
Paulius Daukšas Budimo Kanalas Webinaras Prisimink Savo Beribį Meistriškumą

Pristatymas

Sveiki visi. Tai nėra paprastas dienoraštis ar kokia poezinė improvizacija – šis blogas skirtas pasidalinti struktūrizuota ir koncentruota išmintimi. Čia bus perteikiamos esminės žinios/įžvalgos apie Visa Tai, Kas Yra ir tai bus perteikiama per daugybę įvairių matymų, principų, logijų, koncepcijų,

Skaityti