Klestėjimas Autentiškoje Vienybėje

Atvira ir nuoširdi komunikacija mūsų santykiniame pasaulyje yra labai aktuali, kad aiškiai pažinotume vieni kitus, vieni kitų kelius ir tuomet tarpusavio santykį, kuris esamu metu geriausiai pasitarnauja visiems.
Ir jei mūsų skirtingi keliai bei požiūriai susikerta pakeliui – tame neturi būti konflikto ir bandymo vieni kitus pakreipti į savo tiesos pusę.
Mes galime pagarbiai vieni kitus išklausyti be būtinybės sutikti ir tai individualiu būdų praturtins kiekvieno patyrimą.
Ir taip pat šiuose susitikimuose, kuomet sugebame išlaikyti besąlyginę taiką/meilę – mes galime atrasti ir vis daugiau nuostabių dalykų, kurie mus jungia, net jei ir einame skirtingais keliais ir tik trumpam prasilenkiame pakeliui.
Tad vertinkime įvairovę, nes jos dėka mes ir galime vis geriau pažinti savo savitą kelią bei įgyti vis naujo įkvėpimo jame.
Ir atminkime, jog visi keliai išeina iš vieno šaltinio ir į jį sugrįžta, tad visa išsišakojanti įvairovė yra palaiminta ir viskas yra gerai tinkamam laikui atėjus prasiskirti bei eiti savais keliais, kaip ir viskas yra gerai tinkamam laikui atėjus vėl apsijungti.
Nuostabiausi pokyčiai vyksta visų pirma per besąlyginį įvairovės priėmimą, kuris išlaisvina tavo autentišką saviraiška, kuri tuomet gali įkvėpti kitus savotiškai sekti šiuo principu ir jei tame savotiškos savybės susiderina – mes galime vieni kitiems pasitarnauti labiau savitais būdais.
Kartais gyvenimas mums duoda iššūkius su kuriais labai sunku susitvarkyti asmeniškai – būtent todėl, kad perlipti savi-plaką ar atskirumo iliuziją tankinantį „aš viską pats” ir suglaudinti ryšį su savastimi, kuri yra ‘MES’.
Ir net be sunkumų, net ir jaučiant tobulą asmeninę tėkmę – visad verta būti atvirume bei smalsume plėstis per komunikaciją su kitomis aktualiomis esybėmis.
Mes esame viena beribės esaties visuma.
Ir su šiuo pajautimu – lai viskas teka pagal kiekvienos individualios širdies giliausią troškimą, nes sekimas savo širdies vedimu – tai savaime geriausia tarnystė visumai.
Ir tegul šis autentiškas vedimas mus ir vienija organiškai.
Tada galime atsisveikinti su toksiniais bandymais tiek išsiskirti (per susvetimėjimą), tiek apsijungti (per suvienodėjimą).
Kiti Įrašai
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Vaizduotė Tiesiogiai, Su Praktikom

Tai va, dabar.. Praktikos! Arba kaip jau minėjau – Leidimai: leidimai sau pažinti daugiau savęs ir būti labiau savimi. Be to, šie visi leidimai egzistuoja dėl to, jog mes, kaip ir visa išreikštoji visata, – esame be galo įvairūs. Galit atkreipt

Skaityti

Subalansuotos Gyvenimo Darnos Įkūnijimas

Naudok skirtumus, tačiau laikykis vienybės, Naudok sąlygas, tačiau laikykis besąlygiškumo, Naudok savybes, tačiau laikykis lankstumo, Naudok logiką, tačiau laikykis intuicijos, Naudok praeities patirtį, tačiau laikykis ateities naujumo, Naudok išmoktas pamokas, tačiau laikykis pradinuko proto, Naudok gyvą išmintį, tačiau laikykis gyvos

Skaityti