Klestėjimas Per Harmoningą Šokį Su Besimainančia Gyvenimo Įvairove

Kiek yra žmonių – tiek yra ir kelių.
Net ir individualaus žmogaus gyvenime dažniausiai yra aktualu įtraukti daug skirtingų kelių bei tinkamu metu juos keisti.
Kodėl taip yra?
Nes egzistencija yra begalybė ir mes esame šokantys begalybės atspindžiai.
Tuo tarpu pats gyvenimas klesti per harmoningą prisitaikymą prie kintančios įvairovės.
Todėl gyvenimas ir išminčius, kuris susilieja su gyvenimu nėra prisirišęs prie konkrečių kelių bei rezultatų, nes tai jį apakintu bei savaime pritrauktu daugiau išsiderinimų.
Tad tas, kuris eina išvien su gyvenimu – save mato kaip gyvą visumą ir savo harmoningą funkcionavimą joje.
Kartais iš šalies toks žmogus gali atrodyti kaip nesuprantamas vėjo blaškomas pūkelis, tačiau jo paties patyrime – jo veikimas bei buvimas yra aiškus ir tikslingas.
Tuo tarpu – kuo didesnė žmogaus kompulsija viską privesti prie vieno kelio ar paaiškinimo – tuo labiau tai parodo kiek jis yra susvetimėjęs su pačiu gyvenimu.
Pasižiūrėk kiek tu pats(-i) taikiai priimi dalykus, kurie skiriasi nuo tavo pasaulėžiūros bei pasaulėjautos.
Ir kiek tave tai išmuša iš pusiausvyros bei kiek proporcingai bandai tai kompensuoti bandant kažką paneigti, įrodyti ar net išgelbėti?
Tai nurodo į tavo vidines žaizdas, kurias reikia pripažinti ir su mylinčiu dėmesiu bei atsidavimu gyvenimo begalybei – leisti joms sugyti.
Be abejo tai nereiškia, kad tu pereini į kitą kraštutinumą ir tampi viskam pataikaujantis ir dirbtinai nuolankus – tai taip pat nurodo į vengimą tiesiogiai susidurti su savo vidinėmis žaizdomis.
Tikras nuolankumas yra gyvame balanso pajautime.
Ir su gyvenimo balansu suderintas žmogus gali atstovėti ir labai griežtą poziciją, tačiau tik tam momentui, kada tai išties jaučiasi geriausioje harmonijoje, bet to toliau nesinešiojama ir viskas yra paliekama ten pat kur tai buvo pakelta.
Tai pritaikoma viskam, net ir šiam įrašui, kuris yra tik fragmentas begalybėje, tačiau kiekvienas fragmentas taip pat šią begalybę atspindi ir turi begalinę vertę.
Tad išminčius nieko neatskiria nuo vienos begalybės vertės ir šoka harmonijoje su visa besimainančia gyvenimo įvairove.
Kiti Įrašai

Efektyvios Meditacijos Instrukcija

Sveiki, įvairiausiomis meditacijos praktikomis užsiimu jau apie 10 metų ir dabar dalinuosi efektyviausia metodika, kokią tik žinau. Tinkamai ją taikant galima labai paspartint savo sąmonės budimo procesą, o kartu su tuo išnyksta daugybė ribojančių iliuzijų ir tu vis giliau ir nenutrūkstamiau žinai save, kaip tyrą begalybę ir jos palaimą bei darną.  

Skaityti

Pažink tai, kas išties esi ir laisvai mėgaukis viskuo kuo esi.

Pažink savo nekintamumą, kad galėtum besąlygiškai mėgautis kitimu. Pažink savo beformiškumą, kad leistum sau pilnai mėgautis visomis patyrimo formomis. Pažink savo vientisumą, kad jaustum harmoniją visoje įvairovėje. Pažink save už pasireiškimų, kad matytum grožį visame pasireiškimų žaisme. Pažink savo absoliutų

Skaityti