Klestėjimas Per Harmoningą Šokį Su Besimainančia Gyvenimo Įvairove

Kiek yra žmonių – tiek yra ir kelių.
Net ir individualaus žmogaus gyvenime dažniausiai yra aktualu įtraukti daug skirtingų kelių bei tinkamu metu juos keisti.
Kodėl taip yra?
Nes egzistencija yra begalybė ir mes esame šokantys begalybės atspindžiai.
Tuo tarpu pats gyvenimas klesti per harmoningą prisitaikymą prie kintančios įvairovės.
Todėl gyvenimas ir išminčius, kuris susilieja su gyvenimu nėra prisirišęs prie konkrečių kelių bei rezultatų, nes tai jį apakintu bei savaime pritrauktu daugiau išsiderinimų.
Tad tas, kuris eina išvien su gyvenimu – save mato kaip gyvą visumą ir savo harmoningą funkcionavimą joje.
Kartais iš šalies toks žmogus gali atrodyti kaip nesuprantamas vėjo blaškomas pūkelis, tačiau jo paties patyrime – jo veikimas bei buvimas yra aiškus ir tikslingas.
Tuo tarpu – kuo didesnė žmogaus kompulsija viską privesti prie vieno kelio ar paaiškinimo – tuo labiau tai parodo kiek jis yra susvetimėjęs su pačiu gyvenimu.
Pasižiūrėk kiek tu pats(-i) taikiai priimi dalykus, kurie skiriasi nuo tavo pasaulėžiūros bei pasaulėjautos.
Ir kiek tave tai išmuša iš pusiausvyros bei kiek proporcingai bandai tai kompensuoti bandant kažką paneigti, įrodyti ar net išgelbėti?
Tai nurodo į tavo vidines žaizdas, kurias reikia pripažinti ir su mylinčiu dėmesiu bei atsidavimu gyvenimo begalybei – leisti joms sugyti.
Be abejo tai nereiškia, kad tu pereini į kitą kraštutinumą ir tampi viskam pataikaujantis ir dirbtinai nuolankus – tai taip pat nurodo į vengimą tiesiogiai susidurti su savo vidinėmis žaizdomis.
Tikras nuolankumas yra gyvame balanso pajautime.
Ir su gyvenimo balansu suderintas žmogus gali atstovėti ir labai griežtą poziciją, tačiau tik tam momentui, kada tai išties jaučiasi geriausioje harmonijoje, bet to toliau nesinešiojama ir viskas yra paliekama ten pat kur tai buvo pakelta.
Tai pritaikoma viskam, net ir šiam įrašui, kuris yra tik fragmentas begalybėje, tačiau kiekvienas fragmentas taip pat šią begalybę atspindi ir turi begalinę vertę.
Tad išminčius nieko neatskiria nuo vienos begalybės vertės ir šoka harmonijoje su visa besimainančia gyvenimo įvairove.
Kiti Įrašai
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Sąmonės Sluoksniai – 9 Sąmonės Lygiai

Šiame įraše jau supažindinsiu su mums gana nauja sąmonės sluoksnių sistema, kurią paėmiau iš „Bashar Communications”. Tai yra išskirti 9 sąmonės lygiai, kurie yra labiau aktualūs, mūsų susivokimui ir augimui esamojoje tikrovės patirtyje. Štai taip atrodo originali schema anglų kalba: O

Skaityti

Šviesos Kario Kelias – Vidinio Tyrumo Išlaisvinimas

Šviesos kario šerdis – tai sąmoningas susitikimas su savo abejingumu, baimėmis, nuoskaudomis, neapykanta, silpnybėmis bei apgaulingais įsitikinimais ir tuomet šių dalykų peržengimas, kad išlaisvinti už jų slypinčią energiją bei tikrąją vidinę tiesą, kuri jaučiasi visapusiškai gerai. Kad sėkmingai tai įgyvendinti

Skaityti