Koncentruotas bei paaiškinantis nurodymas į tai, kas iš esmės esame

Iš esmės mes visi esame tai, kas yra, o tai yra vienuma, be jokių ribų, tačiau savyje talpinanti savęs atspindžius, per kuriuos save ir patiriame.
Kiekvienas toks savęs atspindys savyje atspindi savasties begalybę ir šis atsispindėjimas yra begalinis.
Taip individualus savasties atspindys (tu) suvokia savo buvimą ir taip pat laisvąją valią su kuria gali rinktis savo santykį su šia duotybe, o tai įtakoja kaip atsispindėjimas bus patiriamas.
Tačiau, kadangi visus individualius atspindžius jungia ta pati vienuma, tai reiškia, jog šie atspindžiai neišvengiamai susikuria santykinių panašumų, kurie jiems leidžia patirti bendrą patyrimą.
Bendras patyrimas visada yra lygiagrečiai sutartinis ir bendrai: pats patyrimas nepakeičia savasties, jos individualių atspindžių bei jų laisvosios valios – keičiasi tik laisvos valios raiškos bei jų patyrimas.
Ir kuomet patyrimo fokusas yra nukreiptas į vieną savastį, kaip pagrindinį visko šaltinį – tai jaučiasi kaip neapsakomas gerumas.
Tuo tarpu bendrą santykinį patyrimą galima jausti kaip besąlygine meile.
Šios formuluotės yra tik nuorodos į tiesioginį to patyrimą, kurį gali tyrinėti iš savo unikalios perspektyvos.
Tiesiog atsek tai, kas savaime yra ir palaikyk savo telktį tame, kol atrasi, jog tai laikosi vis lengviau ir galiausia savaime.
Visą kitą palieku tavo atradimui.

Kiti Įrašai
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Vaizdinis Atpažinimas

Sveikinu ir vėl! Įraše apie vaizduotę, minėjau kaip įsivaizduojami ir praktikuojami vaizdiniai tampa vis tikresniu pojūčiu bei pažinimu – taip veikia dėmesys, kuris yra visos gyvybės esmė. Išties juk taip vyksta ir grubioje fizinėje patirtyje, pvz: iš pradžių intuityviai ieškai vandens,

Skaityti

Aiškumo, Palaimos Bei Įkvėpimo Nektaras

Šaltinis yra tyra sąmonė, kuri yra anapus erdvėlaikio bei proto fraktalizacijų. Ši sąmonė yra suvokiama kaip paprasčiausias suvokimas, kad esi ir tai apima viską, todėl tai taip pat yra laisvė būti taip, kaip renkiesi būti. Su ta pačia sąmone mes

Skaityti