Kristalinis Aiškumas (gyvai + online)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu atradus šį išskirtinį pakvietimą ????

Tai pakvietimas į kristalinį aiškumą, kuris gali tapti tavo kasdienė realybė.

Tai pakvietimas į susitikimą, kuris vyks gyvai (rekomenduojama), tačiau bus galimybė dalyvauti ir online.

Šiame susitikime kartu galėsime kristalizuoti aiškumą ties visais aktualiais gyvenimo aspektais, tačiau taip pat geriau susipažinsime su pačia aiškumo būsena, nes prieš visas detales aiškumas pirmiausia yra būsena arba susilygiavimas su aukštesniojo aš perspektyva.

Tai nėra įprastas susitikimas – tai yra „satsangas“ – telktis dėl aukščiausios tiesos.

Tai yra šventas susitikimas, kurį lydi giliausia atjauta ir tikras rūpestingumas.

Mano intencija po šio susitikimo tave palikti su palengvėjimu ar net džiaugsmu širdyje ir kristaliniu aiškumu prote/sąmonėje.

Viskas vyks gyvai ir intuityviai momente, kuriame bus atspindėta toji aiškumo būsena.

Tavo atvykimas, būvimas ir dalyvavimas yra be galo vertingas tiek tau tiek visiems. Kad ir kokiame gyvenimo bei suvokimo etape esi – esi čia laukiamas(-a), nes šioje erdvėje viskas pasitarnauja ir yra besąlygiškai vertinama.

Išties jei jau pajautei susidomėjimą ir skaitai šį tekstą – tai reiškia, jog pats aukštesnysis aš (Dievo malonė) tave judina bei veda. Tačiau vis tiek turi laisvąją valią šiuo vedimu pasitikėti bei sekti arba atidėlioti.

Mes esame vieni dėl kitų, mes turime skirtingos patirties bei išminties kurią galime dalintis ir vieni kitus įkvėpti. Tad tau nereikia visko išsiaiškinti pačiam(-i), nes kiekvienas „kitas“ yra dalis „tavęs“ ir išties mes esame viena kolektyvinė esybė.

Jei dar nebuvai tokio tipo susitikime – tai viskas labai paprasta: susirenkame, patogiai įsitaisome, įsiilam arbatos, tada dažniausiai būna mano trumpas monologas, tačiau didžioji susitikimo dalis yra skirta dialogui, atsakymams į klausimus bei pasidalinimus, taip pat gali įvykti ir vedama meditacija ar tiesiog pabuvimas bendroje tyloje.

Susitikimas įvyks vasario 13d.(7dienį) 15:30 “Baltic Shamans” Užupio g. 2 01025 Vilnius parduotuvėlės antrame aukšte. Susitikimas startuos nuo 15:30 tai būtų gerai, jei atvyktum bent 5min. anksčiau. Susitikimo trukmė nuo 1,5val. iki 2val. Jei negali atvykti gyvai – yra galimybė prisijungti prie uždaros fb grupės, kurioje galėsi dalyvauti online transliacijoje (transliacijos įrašas liks prieinamas visiems dalyviams).

Jei ketini dalyvauti – būtinai registruokis ir iš anksto pranešk ar ketini atvykti gyvai ar dalyvauti tik internetu paulius@budimokanalas.lt arba facebook.com/pdauksas (netempk iki paskutinės valandos, tai padės geriau susiorganizuoti visiems) Taip pat jei kils kokių papildomų klausimų dėl atvykimo ir dalyvavimo – jauskis laisvai juos užduoti.

Begalinis ačiū už tavo esatį ir dėmesį, nepamiršk – tavo vertė visados yra absoliuti ????

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Susitikimo kaina – nuoširdi parama nuo 10eur iki kiek jaučia džiaugsmą duoti tavo širdis.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „satsang“

Jei atvyksi gyvai – gali atsidėkoti ir grynais, tačiau vis tiek registruokis ar iš anksto pranešk.

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai