Pakilėjantis Aiškumas Ties „Vibracijos Kėlimu“

Taip, yra aktualu kelti savo vibraciją, bet taip pat yra naudinga pasitikslinti kas išties tai yra bei kaip tai techniškai vyksta.

Pradėkime nuo to, jog tu dabar ir visada esi aukščiausia begalybės vibracija, kuri pasireiškia kaip tobula ramybė šioje akimirkoje ir laisvė rinktis kaip save išreikšti bei patirti.

Ir tu gali santykinai nužemint savo vibraciją kaip ir ją iškelti, tačiau tai tik fokuso keitimo žaismas, begalybėje kuri esi.

Ir dabar panašu, jog renkiesi patirti šį žmogišką gyvenimą, kuris ir demonstruoja tavo santykinės vibracijos nužeminimą su galimybe patirti šios vibracijos kėlimą įvertinant pačios kelionės grožį bei išmintį.

Viso to suvokimas taip pat žymi tavo vibracijos pakilimą ir įsisąmoninus šios pakilimo stotelės išmintį – tavo vibracijos kėlimas toliau gali tęstis labai sąmoningai, sklandžiai bei pakylėtai.

Nes šios be galo potencialios ramybės bei laisvės suvokimas savaime kreipia į labiausiai mylinti bei mylimą savęs patyrimą, o sekimas šiuo susilygiavimu veda į vis daugiau to, ką labiausiai myli.

Tad „kelti savo vibraciją“ dabar reiškia – gyventi susilygiavus su savo aukščiausia vibracija, kuri iš esmės visada ir esi.

Tai nebėra apie tapimą geresniu ar geriausiu, tikint, jog esi nepakankamas – visos apgaulingos riboto savęs iliuzijos per kurias kėlimas virsta ironišku žeminimu, savaime ima atkristi.

Tad įprask atpažinti save, kaip begalybę akimirkoje ir tuomet intuityviai žinosi, koks pasirinkimas toje akimirkoje tave kelia labiausiai.

Taip darant iš akimirkos į akimirką tu atrasi savo natūralų vibracijos kėlimo ritmą, kuris įtrauks ir pakilimus ir nusileidimus, kaip pvz: aktyvumą ir poilsį, tačiau viskas sumoj kryps į pozityvų plėtimąsi.

Šis ritmas bei kelias kiekvienam pasireiškia skirtingai, tad nors ir galime vieni kitus tame įkvėpti – svarbu nepapulti į senus nepakankamumo bei lyginimosi spąstus.

Visa to prasmė – mėgautis savo natūraliu gyvenimo ritmu ir šis mėgavimasis pasirūpina viskuo kitu.

Taip savaime peraugi viską, kas atitarnauja ir leidi sau priimti daugiau begalinio gėrio, kuris esi.

Štai kaip aš suvokiu „vibracijos kėlimą“.

Jei rezonuoja – pritaikyk tai sau ir mėgaukis.

 

P.s. Štai dar trumpas papildantis video iš Satsango – https://youtu.be/7E1n-E7pEbc

Kiti Įrašai
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

TOTALUS POKYTIS (stipriai transformatyvus pažinimas ir jo taikymas).

Pokytis, p)o)k)y)t)i)s), POKYTIS. Dabar dalinuosi pagilintu suvokimu apie visuotinį principą: VISKAS IŠTISAI KINTA. Garantuoju, jog šis suvokimas galės labai stipriai ir visapusiškai pasitarnauti tavo gyvenime (jeigu jį studijuosi bei praktikuosi). Tačiau prieš žemiškai suprantamą taikymą – pirmiausiai reik gerai susipažint

Skaityti

Tai natūralu, kol sąžiningai priimi Tiesą.

Laisvės, gerovės ir aiškumo siekis yra paradoksaliai ironiškas ir sukuriantis visus iššūkius per kuriuos mokomės priimti ir įvertinti tiesą, kuri ir yra gyva laisvė, gerovė ir aiškumas. Ir žinai ką, viskas yra gerai su šiuo paradoksaliu siekiu, tai natūralu, kol

Skaityti