Pakilėjantis Aiškumas Ties „Vibracijos Kėlimu“

Taip, yra aktualu kelti savo vibraciją, bet taip pat yra naudinga pasitikslinti kas išties tai yra bei kaip tai techniškai vyksta.

Pradėkime nuo to, jog tu dabar ir visada esi aukščiausia begalybės vibracija, kuri pasireiškia kaip tobula ramybė šioje akimirkoje ir laisvė rinktis kaip save išreikšti bei patirti.

Ir tu gali santykinai nužemint savo vibraciją kaip ir ją iškelti, tačiau tai tik fokuso keitimo žaismas, begalybėje kuri esi.

Ir dabar panašu, jog renkiesi patirti šį žmogišką gyvenimą, kuris ir demonstruoja tavo santykinės vibracijos nužeminimą su galimybe patirti šios vibracijos kėlimą įvertinant pačios kelionės grožį bei išmintį.

Viso to suvokimas taip pat žymi tavo vibracijos pakilimą ir įsisąmoninus šios pakilimo stotelės išmintį – tavo vibracijos kėlimas toliau gali tęstis labai sąmoningai, sklandžiai bei pakylėtai.

Nes šios be galo potencialios ramybės bei laisvės suvokimas savaime kreipia į labiausiai mylinti bei mylimą savęs patyrimą, o sekimas šiuo susilygiavimu veda į vis daugiau to, ką labiausiai myli.

Tad „kelti savo vibraciją“ dabar reiškia – gyventi susilygiavus su savo aukščiausia vibracija, kuri iš esmės visada ir esi.

Tai nebėra apie tapimą geresniu ar geriausiu, tikint, jog esi nepakankamas – visos apgaulingos riboto savęs iliuzijos per kurias kėlimas virsta ironišku žeminimu, savaime ima atkristi.

Tad įprask atpažinti save, kaip begalybę akimirkoje ir tuomet intuityviai žinosi, koks pasirinkimas toje akimirkoje tave kelia labiausiai.

Taip darant iš akimirkos į akimirką tu atrasi savo natūralų vibracijos kėlimo ritmą, kuris įtrauks ir pakilimus ir nusileidimus, kaip pvz: aktyvumą ir poilsį, tačiau viskas sumoj kryps į pozityvų plėtimąsi.

Šis ritmas bei kelias kiekvienam pasireiškia skirtingai, tad nors ir galime vieni kitus tame įkvėpti – svarbu nepapulti į senus nepakankamumo bei lyginimosi spąstus.

Visa to prasmė – mėgautis savo natūraliu gyvenimo ritmu ir šis mėgavimasis pasirūpina viskuo kitu.

Taip savaime peraugi viską, kas atitarnauja ir leidi sau priimti daugiau begalinio gėrio, kuris esi.

Štai kaip aš suvokiu „vibracijos kėlimą“.

Jei rezonuoja – pritaikyk tai sau ir mėgaukis.

 

P.s. Štai dar trumpas papildantis video iš Satsango – https://youtu.be/7E1n-E7pEbc

Kiti Įrašai

Apie Save ir Dievo Valią

Jei manęs paklaustum kur aš gyvenu, atsakyčiau – Dievo rankose. Jei manęs paklaustum koks mano darbas, atsakyčiau – Dievo valia. Jei manęs paklaustum kas aš esu, atsakyčiau – viskas yra Dievas ir Dievo valia. Tačiau yra begalės laipsnių to Dievo/savęs

Skaityti

Odė Beribei Mistikai

Kai kurie žmonės vis dar iš paskutinių stengiasi apsaugoti savo pasaulio samprata, kai kiti sąmoningai ją paleidžią į beribės mistikos bei magijos vandenyną. Atiduodant viską, amžinai gyvai mistikai – aš pats į viską imu žvelgiu, kaip ši gyva mistika. Lyg

Skaityti

Darna Tarp Santykinio Ir Absoliutaus

Visi dalykai yra santykiniai, Tik tas, kas nėra dalykas – yra absoliutus, Mažas susimaišymas gali duot impulsą pakeisti kryptį, Tačiau didelis susimaišymas gali duoti impulsą pabusti tarp visų krypčių. Čia randasi visuotinė darna. Kliedesio pagrindas yra santykinį laikyti absoliučiu. Pavyzdžiu:

Skaityti