Kristaus Sąmonės Integracija Su Tomo Evangelija

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Mano širdingi sveikinimai ir laiminimai tau, ačiū, kad esi.

Prieš keletą metų dariau net 3val. trukmės webinarą „Tomo Evangelijos Dekodavimas“ ir dabar jaučiu įkvėpimą padaryti atnaujintą dekodavimą, tik šį karta jis bus išsamesnis ir labiau padalintas į dalis.

Jei dar nežinai, kas yra ši evangelija tai kviečiu trumpai susipažinti –  https://lt.wikipedia.org/wiki/Tomo_evangelija

Tad kaip matai, tai neturi nieko bendro su krikščionybe, kuri išties didžiąją dalimi perdirba ir prieštarauja gyvenusio meistro mokymams.

Vadinamas „Jėzus“ išties Yeshua nemokė būti krikščioniais – jis mokė būti Kristumi, o Kristus tai mūsų apjungtos kolektyvinės sąmonės būsena, kuri pasireiškia per besąlyginę meilę ir tikrą harmoningą veikimą joje.

Šį trumpą tekstą, kuris susideda iš pavienių pamokymų aš jau esu perskaitęs daugybę kartų per kokius 7 metus ir kas kart kai vėl pereinu per šias gerąsias žinias (kas išvertus žodį „evangelia“ ir reiškia – „geros žinios“) – aš atrandu vis daugiau neišsemiamos išminties šviesos ir vis gilesnį šios Kristaus sąmonės pajautimą savo širdyje.

Tad savo patirtimi galiu paliudyti, jog šis tekstas išties yra išlaikęs gan tiesioginę jungtį su gyvu mokymu, kuris buvo ištransliuotas tais laikais. Tačiau tais laikais tai buvo tarsi sėklos pasėjimas ir dauguma žmonių nebuvo pasiruošę harmoningai to priimti bei integruoti.

Tačiau dabar yra tie laikai, kada Kristaus sąmonė pabunda visame mūsų pasaulio kolektyve – tai išties ir yra vadinamas „sekantis Kristaus sugrįžimas“. Dabar visą žemė persikelia į aukštesnių vibracijų lygmenį ir tai ir yra Yeshua minėtos „dangaus karalystės, kuri plyti žemėje“ realizavimas.

Tačiau ši realizacija nebus prieinama visiems, nes ką šiame amžiuje patirs kiekvienas individas – priklauso nuo jo paties pasirinkimų ir vibracinės būsenos. Išties yra daugybės paralelinių pasaulio versijų, kurios visos egzistuoja vienu metu, todėl galiausiai kiekvienas renkasi į kokį pasaulį persikelti ar išvis jį palikti.

Tad šiais laikais kaip niekad yra aktuali laisva valia su kuria mes turime pilnai priimti besąlyginės meilės kelią arba ne.

Šį webinarą gali matyti kaip portalą, kuriame susitinka praeitis ir ateitis (kai tai parašiau pamačiau laikrodyje 11:11), tad visata paliudija – atversime portalą į dar neragautą išmintį, meilę ir aukščiausią tarnystę vienam beribiam kūrėjui, kuris esame.

Pats evangelijos turinys didžiąją dalimi kalba apie giluminį savęs pažinimą, įgalinimą bei išgryninimą (nušvitimą).

Kaip viskas vyks:

Viskas vyks uždaroje fb grupėje, kurioje tiesiog per savaitės eigą vyks gyvos transliacijos (apie valandos trukmės) ir kiekvienoje iš jų bus paimami keli evangelijos puslapiai ir aš tiesiog juos išversiu į mums geriau suprantamą bei pritaikomą kalbą. Ties tam tikromis temomis pajautus aktualumą galima bus ir išsiplėtoti. Taip pat tu galėsi pateikti savo mintis bei klausimus į kuriuos atsakysiu. Užbaigus evangeliją ir jos aptarimus pravesiu vedamą meditaciją, kad maksimaliai pilnai integruoti energijas, kurios pas mus ateis „iš aukščiau“. Visi transliacijų įrašai taip pat liks prieinami grupėje.

Maratono pradžia – liepos 12d. 20val. Vakaro, o dėl tolimesnių transliacijų laiko bei išskirstymo per savaitę galėsime dar susitarti grupėje, tačiau nujaučiu, jog 20val. vakaro daugumai bus labiausiai tinkama.

Tai tokios yra mano geriausios naujienos tau ir dar pabaigai truputi pašmaikštausiu, jog labai daug žmonių, net ir visiškai nepažįstamų iš gatvės yra mane pavadinę Jėzum Kristum, tad tegul tai lieka kaip šmaikštus sutapimas, tačiau visi sutapimai dažniausiai turi ir gilesnes sąsajas.

Nekantrauju su tavim susitikti toje šviesioje ir mylinčioje erdvėje, iki)))

Video pristatymas – https://youtu.be/XEUi1c9QulE

Viršelio paveikslėlis: Alex Grey – Cosmic Christ

Registracija į Kursą

Apmokėjimo informacija

Kurso kaina – 33 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „evangelija“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti.

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai