Laisvoji valia yra viskas, kas pasireiškia.

Laisvoji valia yra viskas, kas pasireiškia – tai yra laisvos ir neapreiškiamos sąmonės saviraiška.
Tai pasireiškia kaip begalė patyrimo bei pasirinkimo lygmenų į kurios sąmonė gali susifokusuoti.
Ir tuo pačiu tai vientisa laisvos valios tėkmė, kuri tarsi grįžtamojo ryšio kilpa per visus lygmenis grįžta pas tą pačią sąmonę, kad ir kokiame lygmenyje ji esamu metu būtų susifokusavusi.
Kiekviename lygmenyje/fokuse yra atitinkamas spektras pasirinkimų ir kiekvienas priimtas pasirinkimas ves į atitinkamai naują lygmenį/fokusą.
Tavo sąmonės ir laisvosios valios kibirkštėlė amžinai slypi kiekvieno kintančio patyrimo šerdyje – visada čia ir dabar.
Ši laisva sąmonės kibirkštėlė gali susitapatinti su įvairiausiais reiškiamos valios šablonais, kaip ir ribojančiais įsitikinimais, kad pvz: aš esu ribota esybė, neturiu laisvos valios, turiu pasikliauti tik tam tikrais autoritetų nurodymais ir t.t.
Tuomet taip ir atrodys, kad tu ir visi kiti yra tarsi robotai, kurių visi pasirinkimai jau yra iš anksto užprogramuoti įvykių sekos, gamtos, visuomenės ar net Dievo.
Tačiau jei pakankamai giliai pasinersi į save esamajame momente – tu pradėsi vis labiau permatyti „laiko“ bei visų kitų įsitikinimų sukurtas iliuzijas ir atrasi, jog iš esmės viskas pasireiškia viename esamajame momente, kuris taip pat yra tavo beribė sąmonė.
Tad tu visada esi visų savo patyrimų šaltinis, kurio negali apriboti jokios patyrimo formos, tik tiek, jog ši patyrimo kūryba vyksta labai kompleksiškai – per daugybes skirtingų sąmonės lygmenų.
Ir kad pajausti susilygiavimą bei vientisumą tarp tų visų sąmonės lygmenų – geriausia yra leisti sau būti taip, kaip esi esamajame momente ir tuo pačiu sekti šio giliausio pajautimo vedimu, kuris ir atskleidžia vis daugiau tavęs, kaip beribės ir laisvos sąmonės.
Tik neturėk lūkesčių ir reikalavimų kaip tai turėtų atsiskleisti, nes tai tik ribos natūralų atsiskleidimą, kuris ir yra tos pačios laisvos valios žaismas su savimi beribiame galimybių bei intencijos vandenyne.
Vienintelis išties fiksuotas likimas ir yra beribis laisvos valios žaismas tavo amžinos sąmonės esatyje.
P.s. Išsamiau youtube – https://youtu.be/-uPUycwHTxk
Kiti Įrašai
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Sistemos Dekodavimas (Gif’ai – 4 serija)

Sveikas atvykęs į dar vieną iškoduojantį kanalą – keliauk, praeik, būk atviras, bet dėmesingas ir pasiimk savo – tuomet efektas tikrai turėtų pasijausti jau tuo pačiu paros metu. Dėmesys!:             sakralinė geometrija – fundamentalus kūrinijos šablonas:

Skaityti
Paulius Daukšas Budimo Kanalas Webinaras Prisimink Savo Beribį Meistriškumą

Pristatymas

Sveiki visi. Tai nėra paprastas dienoraštis ar kokia poezinė improvizacija – šis blogas skirtas pasidalinti struktūrizuota ir koncentruota išmintimi. Čia bus perteikiamos esminės žinios/įžvalgos apie Visa Tai, Kas Yra ir tai bus perteikiama per daugybę įvairių matymų, principų, logijų, koncepcijų,

Skaityti
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Sistemos Atpažinimas (Gif’ai – 1 serija)

Sveikas gyvas, tai yra papildymas prie visų ankstesnių temų. Jau buvo kalbėta, jog pagrindinė visatos/būties kalba yra vibracija – matematika – geometrija. Tad visi būties pasireiškimai sudaro tobulą – pastoviai save atnaujinančią matricą. Tuo tarpu viskas, kas gali atrodyti ir būti

Skaityti