Maksimalus Išsigryninimas ir Atvirumas Viską Organizuojančiai Palaimai

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.
Paulius Daukšas Budimo Kanalas Webinaras Maksimalus Išsigryninimas ir Atvirumas Viską Organizuojančiai Palaimai
Webinaro trukmė: 2val.

Sveiki.
Šį kartą jaučiu vedimą padaryt labai gilų webinarą aukščiausios savirealizacijos tema. Ta savirealizacija išties netelpa į jokius apibūdinimus, tačiau yra begalė raktinių apibūdinimų, su kuriais galima tai atsirakinti ir patirti kaip niekad giliai. Tačiau didžiąją dalimi tai bus pasidalinimas to, kas vyksta tarp eilučių. Už viso to ką pasakysiu bus gilus energetinis vedimas ir skirsim laiko bei belaikiškumo vedamoms meditacijoms, kad išties tai patirti. Taip pat atsakysiu į jūsų iškilusius klausimus ir aktualijas.

Tai yra viena iš mane labiausiai jaudinančių temų, nes visą gyvenimą susidurdavau su dideliais apribojimais, kuriuos vis labiau sąmoningai panaudodavau begalinio nuolankumo, tyros nuovokos, švelnios palaimos ir smelkiančios pilnatvės realizavimui. Tad mano pašaukimas yra asistuoti kiekvieną kitą, kuris nori išmokt taip pat panaudot savo susikurtus blokus, kaip tramplyną į palaimos vandenyną ir net už jo.

Tai webinaras apie:
Absoliuto ir besąlyginės meilės atpažinimą.
Visišką savęs atvėrimą/išpažinimą savo tyriausiai natūrai ir giliausią gydimą bei gryninimą.
Permatomumą ir begalinės palaimos įsileidimą bei integravimą.
Visapusišką naudą, kurią ši palaima visada dovanoja.
Technikas padėsiančias tai puoselėti savo kasdienybėje.
Palaikymą ir pasitarnavimą vieni kitiems – sąmoningą buvimą vienovėje.
Tikrą dvasingumą už visų pigių dvasingumo dekoracijų ir praktikų.
Tikrą šventimą ir jo reikšmę.
Nušvitimo slenksčio sargų sutikimą ir gyvenimo mistikos grožį.
Absoliutaus abstraktumo sąryšį su žemišku konkretumu.

Nors ir tai tema, kuriai toli gražu ne kiekvienas žmogus yra trokštantis atsiverti – šiuo metu jaučiu, jog kai kam tai tampa vis aktualiau. Ir bet kuriuo atveju kiekvienas tai integruos savu būdu ir tempu – kiekvienas turi pilną galią ir kontrolę. Tad tame nėra forsavimo, tačiau tikrai pasistengsiu išjudinti mūsų telktį ir pakelt į naują lygį. Taip, tai gali būti vienas iš ekstremaliausiai budinančių bei išlaisvinančių webinarų ir dėl to jaučiuosi puikiai 🙂

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „atvirumas palaimai“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija