Meditacija Kas Savaitę (24 vedamų meditacijų kursas)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Dėmesio, ši meditacijų grupė jau yra uždaryta ir dabar visų 6 mėnesių (24 vedamų meditacijų įrašai) yra prieinami jungiantis prie grupės už mažesnę nei 2 mėnesių kainą, daugiau info po aprašymu.

Sveikinu ir laiminu prisijungus.

Gavau pasiūlymą vesti savaitinių meditacijų grupę, tad pajaučiau, jog taip ir padarysiu.

Meditacijos praktika jau užsiimu apie 10 metų ir taip pat apie 6 metus vedu meditacijas kitiems.

Išties galiu pasakyti, jog meditacinė būsena jau smelkia visą mano gyvenimą, tačiau reguliari ir koncentruota praktika leidžia sparčiai gilėti šiame ryšyje su savo tikrąją natūra, kuri nėra atskira nuo viso gyvenimo.

Ši praktika yra labai subtilus menas, kuriuo mes siekiame prasiskverbti į patį visko kas egzistuoja šaltinį ir tuomet atpažinti, jog mes ir esame šis tyras šaltinis. Kartu su šiuo tiesioginiu savasties atpažinimu/pajautimu ir sąmoningu būvimu jame – visi kiti būties aspektai pradeda harmonizuotis natūraliai (sveikata, intelektas, emocijos, santykiai, veiklos ir t.t.).

Reguliariai ir tinkamai medituojant – išnyksta visos problemos, kurios tėra mūsų proto kūryba. Mes pradedame jausti vis daugiau ramybės, palaimos, džiaugsmo be jokios priežasties – vien tik būvimu. Taip pat pradedame jausti vis daugiau vientisumo su viskuo, o kartu su tuo besąlyginės meilės bei atjautos. Protas tampa vis ramesnis, skaidresnis ir tuomet tu įgauni vis daugiau aiškumo bei įžvalgumo kiekvienoje gyvenimo situacijoje. Kūnas tampa vis pralaidesnis gyvybinei energijai, kuri tuomet per tave gali daryti pačius nuostabiausius stebuklus, o tuo tarpu tu jauti vis daugiau lengvumo. Galiausiai mes pradedame vis labiau jausti ryšį su savo dvasine prigimtimi, įkvėpimu bei pašaukimu šiame gyvenime (kodėl esu čia?).

Pats per savo patirtį perėjau labai daug skirtingų metodikų, mokymų ir savų atradimų, todėl dabar galiu nuosekliai, harmoningai ir itin efektyviai vesti kitus. Kai darau vedamas meditacijas išties nelabai ir jaučiu, kad jas daryčiau – labiau jaučiu, jog tai visų mūsų tikroji savastis natūraliai nurodo kelią į save.

Tad šioje grupėje dalinsiuosi visa savo patirtimi, energija, palaikymu, kad padėti tavo tikrajai natūrai skleistis ir klestėti. Tai yra išskirtinė galimybė peržengti į visiškai stebuklingą ir šventą gyvenimo kokybę.

Meditacijos vyks kas savaitę per internetinius susitikimus uždaroje grupėje, kurioje taip pat galėsime dalintis, gauti papildomos medžiagos ir viso kito, kas bus aktualu šioje kelionėje. Susitikimų laiką nuspręsime ir suderinsime kartu, galimai liks ir meditacijų įrašai tiems, kam kartais nepavyktų prisijungti tiesiogiai. Tačiau greičiausiai meditacijos vyks vakarais apie 19 ar 20val. Vienos vedamos meditacijos trukmė iki valandos.

Registracija į Kursą

Apmokėjimo informacija

24 vedamų meditacijų kaina – 63 Eur (kai originali vertė 198eur).

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: meditacijos mokymai

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Jei labai nori prisijungti, bet finansinė padėtis šiuo metu stabdo – tiesiog parašyk paulius.budimokanalas@gmail.com ir kažką sutarsim 🙂

 

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai