Meilės Klestėjimas (kursas internetu)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Su Meilės virpesiu širdyje, sveikinu Tave.

Nors ir tai yra žinomą per amžių amžius, tačiau man dabar tai yra kaip niekad akivaizdu, jog Meilė – tai pagrindinė varomoji galia, kuriai atsidavus mes galime patirti pačią stebuklingiausią gyvenimo tėkmę.

Tad tobulai sinchronizuota gyvenimo tėkmė mane dabar atvedė prie šio „Meilės Klestėjimas” kurso inicijavimo.

Nesenai pravedus kursą „Nušvitimo Kelias”, kuris buvo fokusuotas į tikrojo savęs pažinimą per išmintį – dabar jaučiu įkvėpimą labiau atskleisti kitą, šią išmintį balansuojančią pusę, kuri yra meilė ir atjauta.

Išmintis bei meilė išties yra neatsiejama pora ir išmintis veda prie gilesnės meilės, o meilė veda prie gilesnės išminties.

Mano asmeniniame gyvenime taip pat įvyko nuostabūs pokyčiai, kurie dabar man leidžia tyrinėti meilės gyli kartu su savo mylimąja.

Su pilnu sąmoningumu mes spinduliuojame ir atspindime beribę meilę per daugybę skirtingų sluoksnių ir jų atsiveria vis daugiau.

Tad šios meilės gylis natūraliai plečiasi ir į plotį ir aš tiesiog negaliu nepasidalint šia nuostabia meilės vibracijos aktyvacija su visais, kurie taip pat savo gyvenime trokšta jos patirti daugiau.

Ir taip, šis kursas padės harmonizuoti esamus santykius arba sklandžiau prisitraukti naujus, kurie bus tobulame susilygiavime su tikros subalansuotos meilės vibracija.

Ir kokia nuostabi sinchronizacija, jog šis kursas užsibaigs ties Valentino diena!

Tačiau tai tikrai nebus vien apie poros meilę – tai bus visų pirmą apie meilės sau bei gyvenimui puoselėjimą ir tas natūraliai išsišakos į meilės klestėjimą su visais ir viskuo.

Tyrinėsime tokius meilės aspektus kaip besąlygiškumas, atjauta, empatija, atsidavimas, dosnumas, intymumas, integralumas, komunikacija, aistra, kūrybingumas, žaismingumas, atvirumas bei nuoširdumas, tikėjimas bei pasitikėjimas, ryžtas bei drąsa, mylima veikla, pasidavimas mistikai ir t.t.

Kursas vyks per virtualius susitikimus zoom programėlėje, kur galėsime bendrauti gyvai ir be abejo aš dalinsiuosi aktualiausiom žinutėm bei vedamom meditacijom, kurios padės per visus sluoksnius atsiverti ateinančioms meilės vibracijoms ir jas integruoti.

Taip pat norisi paminėti, jog nors ir meilės vibracija daugiau siejasi su moteriška energija, kai išmintis su vyriška, tačiau labai labai raginu į šį kursą jungtis ir vyrus, nes geriau pažinus vieną – plečiasi ir kitas, ir taip sukuriamas labai galingas balansas.

Taip, viskas čia sukasi apie visapusiška klestėjime balanse.


Tikros meilės nereikia remti praeities prisiminimais, ateities projekcijomis ar bet kokiomis kitomis išskaičiuotomis sąlygomis bei pastangomis.
Tikra meilė skleidžiasi natūraliai – iš paprasčiausio buvimo tikruoju savimi.
Tikra meilė yra besąlyginė, tačiau ji pati natūraliai įtraukia ir tobulai suderina visas sąlygas.
Ir kad padėti kuo tyriau susiderinti su savo tikrumo vibracija – nuoširdžiai kviečiu į šį kursą.

Detalesnė kurso informacija:
Kurso pradžia: sausio 12d. (arba dar gali truputi pasislinkti į 19d.) ir kursas truks lygiai mėnesį.
Kursas vyks: zoom meetings susitikimų programėlėje; uždaroje facebook grupėje, kurioje bus įkeliami susitikimų įrašai, papildoma medžiaga ir jūsų savanoriški pasidalinimai; bendrame messenger chate, kur bus derinamos kurso eigos detalės; esant bendrai intencijai galėsime susiorganizuoti ir susitikimų gyvai.
Grupinių susitikimų laikai: bus derinami su grupe, tačiau nusimato du susitikimai per savaitę, greičiausiai darbo dienom nuo 19val.(vieno susitikimo trukmė apie valandą)
Taip pat: galėsime aktyviai bendrauti bei dalintis kurso grupėje ir tokiu būdu vieni kitus palaikyti įvairiausiais būdais.
Kurso kaina: 50 eurų (kaip viena mano individuali konsultacija ir taip pat yra galimybė sumokėti dalimis arba jums patogiu laiku).
Čia svarbiausia nuoširdumas ir sąžiningumas.


Asmeninis pasidalinimas ir kurso pristatymas – https://youtu.be/-99FTpRtUAE

Viršelio dizainas – https://www.facebook.com/LucidCanvasArt

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Kurso kaina – 50 eurų

Apmokėjimo būdai:

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „M.K.“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Revolut: +37067331790

Arba grynais į rankas

Jei šiuo metu negali apmokėti ar būtų patogiau mokėjimą padalinti – tai nesidrovėk ir parašyk.

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai