Mistinės Mirties Stebuklas (internetinis kursas)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Dėmesio – kursas jau pasibaigė ir dabar visi kurso įrašai kartu su papildoma medžiaga yra prieinami už beveik per pusę mažesnę kainą (vietoj 63 – 33eur) Registracija puslapio apačioje.

Širdingiausi sveikinimai!

Savo gimtojo ir mylimo metų laikotarpio proga pajaučiau gilų įkvėpimą surengti internetinį kursą apie mistinės mirties stebuklą.

Nuo senovės mirtis turi labai gilią ir sakralią reikšmę, kuri mūsų šiuolaikinėje kultūroje tapo tabu.

Jeigu mirtį priimame tik tai kaip fizinį reiškinį ir siejame su gyvybės pabaiga/praradimu  tuomet taip – tai ganėtinai nemalonu ir baugu.

Tačiau būtent mirtis ir moko apie gyvybės paslaptį – jog gyvybė neprasideda ir nesibaigia ties tam tikra forma, todėl ji negali būti ir prarasta – tik naujai atrasta.

Tuo tarpu vadinama mistinė mirtis (apie kurią dar nemačiau, kad Lietuvoje kas pasakotu) yra siejama su dvasinėmis iniciacijomis bei dideliais vidiniais virsmais vis dar gyvenant tą patį gyvenimą.

Man ši tema yra artima nuo kaulų iki sielos gelmių ir  taip pat matau, jog ji šiuo laiku yra labai aktuali visai žmonijai, nes būtent dabar yra ryškiausiai patiriama senosios pasaulio paradigmos mirtis ir naujojo pasaulio gimdymas.

Taip, mūsų sąmonė ir gyvybinė energiją plečiasi į naują lygmenį, į glaudžią kūno ir dvasios integraciją.

Šiame vyksme mes privalome kaip niekad ryškiai ir aiškiai susidurti su savo vidinėmis žaizdomis, traumomis, iliuzijomis ir baimėmis, kurios jas supa.

Be abejo kiekvienas, kuris skaito šį tekstą jau tikriausiai yra ganėtinai pakylėtoje sąmonės būsenoje, tačiau manau galime visi pripažinti, jog mūsų šešėlinis ego dar nėra pribaigtas (pilnai integruotas į šviesą). Išties tai juk nėra tik tai individualus procesas – tai kolektyvinis virsmas ir vienaip ar kitaip mes renkamės jame dalyvauti.

Tad, kad ir kame save dabar randi – tu turi auksinę galimybę sąmoningai ir pilnu gyliu pasinerti į tai, nuo ko dauguma vis dar bėga.

Mirtis nėra priešė, tai mes jai sukūrėme tokį įvaizdį. Mirtis visados buvo ir bus mūsų ištikima sąjungininkė. Dabar matau, jog tai yra vienas iš kertinių suvokimų, kuris mus sugrąžina atgal į natūralią harmoniją su gyvenimu.

Visa širdimi priimti mirties energiją – tai visa širdimi priimti ir amžino gyvenimo pojūtį, kuris tau leidžia gyventi pilnavertiškiausią gyvenimą esamuoju momentu.

Išties šioje temoje slypi tiek daug slėpinių ir stebuklų, kuriuos aš su džiaugsmu esu pasiryžęs atskleisti. Tai pakeis tavo savivoką, savijautą ir visą gyvenimo kokybę!

Tai unikalus gyvenimas, kuriame gali patirti didelį poslinkį savo patyrime ir patirti visą fizinę tikrovę kaip beribės sąmonės sapną su naujomis bei įkvepiančiomis galimybėmis.

Ir svarbiausia galbūt tai, jog tai ši mistinė mirtis, kuri užbaigia viską per ką sau gali sukelti kančios. Galima sakyti, jog mirties baimė sukuria mirtį, kuri ateina užbaigti pačios baimės.

Mums nereikia laukti, kol gyvenimas iš mūsų viską atims – mes galime patys sąmoningai viską atiduoti gyvenimui, pažinti savo tikrąją prigimtį ir gyventi besąlygiškai laisvai!

Pats kursas vyks internetu – uždaroje f’b grupėje, kurioje vyks po du susitikimus į savaitę 4dienį ir 7dienį 20val. Susitikimo trukmė apie valandą. Tačiau viskas bus lankstu pagal mūsų bendrą situaciją ir pajautimą.

Kurso pradžia Spalio 28d. ir pabaiga Lapkričio 21d.

Susitikimų metu dalinsiuosi savo patirtimi, įvairiomis mistinėmis žiniomis/išmintimi, vedamomis meditacijomis, užduotimis bei patarimais savarankiškam darbui su savimi. Susitikimuose taip pat galėsi dalyvauti tiesiogiai prisijungiant su savo kamera bei mikrofonu arba rašant komentarus. Taip pat pati kurso grupė bus atvira dalinimuisi bei vieni kitų palaikymui pačiame giliausiame lygmenyje.

Tad jei jauti rezonansą – esi laukiamas(-a) šioje sakralioje erdvėje, kuri palaiko tavo tikrą dvasinę evoliuciją.

Giliai įkvėpk ir su maloningu palengvėjimu iškvėpk – štai kokia maloninga gali būti mirtis, jei tik su ja susidraugauji. 🙂

P.s. Viršelio dizainas https://www.facebook.com/LucidCanvasArt

Registracija į Kursą

Apmokėjimo informacija

Kurso įrašų kaina – 33 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „stebuklas“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti.

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai