Mistinės Mirties Stebuklas (internetinis kursas)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Dėmesio – kursas jau pasibaigė ir dabar visi kurso įrašai kartu su papildoma medžiaga yra prieinami už beveik per pusę mažesnę kainą (vietoj 63 – 33eur) Registracija puslapio apačioje.

Širdingiausi sveikinimai!

Savo gimtojo ir mylimo metų laikotarpio proga pajaučiau gilų įkvėpimą surengti internetinį kursą apie mistinės mirties stebuklą.

Nuo senovės mirtis turi labai gilią ir sakralią reikšmę, kuri mūsų šiuolaikinėje kultūroje tapo tabu.

Jeigu mirtį priimame tik tai kaip fizinį reiškinį ir siejame su gyvybės pabaiga/praradimu  tuomet taip – tai ganėtinai nemalonu ir baugu.

Tačiau būtent mirtis ir moko apie gyvybės paslaptį – jog gyvybė neprasideda ir nesibaigia ties tam tikra forma, todėl ji negali būti ir prarasta – tik naujai atrasta.

Tuo tarpu vadinama mistinė mirtis (apie kurią dar nemačiau, kad Lietuvoje kas pasakotu) yra siejama su dvasinėmis iniciacijomis bei dideliais vidiniais virsmais vis dar gyvenant tą patį gyvenimą.

Man ši tema yra artima nuo kaulų iki sielos gelmių ir  taip pat matau, jog ji šiuo laiku yra labai aktuali visai žmonijai, nes būtent dabar yra ryškiausiai patiriama senosios pasaulio paradigmos mirtis ir naujojo pasaulio gimdymas.

Taip, mūsų sąmonė ir gyvybinė energiją plečiasi į naują lygmenį, į glaudžią kūno ir dvasios integraciją.

Šiame vyksme mes privalome kaip niekad ryškiai ir aiškiai susidurti su savo vidinėmis žaizdomis, traumomis, iliuzijomis ir baimėmis, kurios jas supa.

Be abejo kiekvienas, kuris skaito šį tekstą jau tikriausiai yra ganėtinai pakylėtoje sąmonės būsenoje, tačiau manau galime visi pripažinti, jog mūsų šešėlinis ego dar nėra pribaigtas (pilnai integruotas į šviesą). Išties tai juk nėra tik tai individualus procesas – tai kolektyvinis virsmas ir vienaip ar kitaip mes renkamės jame dalyvauti.

Tad, kad ir kame save dabar randi – tu turi auksinę galimybę sąmoningai ir pilnu gyliu pasinerti į tai, nuo ko dauguma vis dar bėga.

Mirtis nėra priešė, tai mes jai sukūrėme tokį įvaizdį. Mirtis visados buvo ir bus mūsų ištikima sąjungininkė. Dabar matau, jog tai yra vienas iš kertinių suvokimų, kuris mus sugrąžina atgal į natūralią harmoniją su gyvenimu.

Visa širdimi priimti mirties energiją – tai visa širdimi priimti ir amžino gyvenimo pojūtį, kuris tau leidžia gyventi pilnavertiškiausią gyvenimą esamuoju momentu.

Išties šioje temoje slypi tiek daug slėpinių ir stebuklų, kuriuos aš su džiaugsmu esu pasiryžęs atskleisti. Tai pakeis tavo savivoką, savijautą ir visą gyvenimo kokybę!

Tai unikalus gyvenimas, kuriame gali patirti didelį poslinkį savo patyrime ir patirti visą fizinę tikrovę kaip beribės sąmonės sapną su naujomis bei įkvepiančiomis galimybėmis.

Ir svarbiausia galbūt tai, jog tai ši mistinė mirtis, kuri užbaigia viską per ką sau gali sukelti kančios. Galima sakyti, jog mirties baimė sukuria mirtį, kuri ateina užbaigti pačios baimės.

Mums nereikia laukti, kol gyvenimas iš mūsų viską atims – mes galime patys sąmoningai viską atiduoti gyvenimui, pažinti savo tikrąją prigimtį ir gyventi besąlygiškai laisvai!

Pats kursas vyks internetu – uždaroje f’b grupėje, kurioje vyks po du susitikimus į savaitę 4dienį ir 7dienį 20val. Susitikimo trukmė apie valandą. Tačiau viskas bus lankstu pagal mūsų bendrą situaciją ir pajautimą.

Kurso pradžia Spalio 28d. ir pabaiga Lapkričio 21d.

Susitikimų metu dalinsiuosi savo patirtimi, įvairiomis mistinėmis žiniomis/išmintimi, vedamomis meditacijomis, užduotimis bei patarimais savarankiškam darbui su savimi. Susitikimuose taip pat galėsi dalyvauti tiesiogiai prisijungiant su savo kamera bei mikrofonu arba rašant komentarus. Taip pat pati kurso grupė bus atvira dalinimuisi bei vieni kitų palaikymui pačiame giliausiame lygmenyje.

Tad jei jauti rezonansą – esi laukiamas(-a) šioje sakralioje erdvėje, kuri palaiko tavo tikrą dvasinę evoliuciją.

Giliai įkvėpk ir su maloningu palengvėjimu iškvėpk – štai kokia maloninga gali būti mirtis, jei tik su ja susidraugauji. 🙂

P.s. Viršelio dizainas https://www.facebook.com/LucidCanvasArt

Registracija į Kursą

Apmokėjimo informacija

Kurso įrašų kaina – 33 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „stebuklas“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti.

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija