Mistinis Rezonansas ir Magijos Sužadinimas

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.
Paulius Daukšas Budimo Kanalas Webinaras Mistinis Rezonansas ir Magijos Sužadinimas
Webinaro trukmė: 2val.

Sveiki 🙂
Dalelei manęs dar keista, kad keista.. keista, kad rašosi toks pavadinimas. Pradedu išsamiau susipažint su užmirštom vidinėm vietovėm, kurios veda į naują magišką pasaulį. Tad šis webinaras bus skirtas savyje atrast ir sužadint savo „magišką natūrą“. Pasigilinsim: kas tai yra, kam to reik, kas keičiasi ir kaip tą pokyti labiau išlaisvinti bei kaip tai daryt harmoningu partnerišku būdu su šia didinga mago natūra.

Tad leisimės į dar vieną iš begalybės pažintiniu bei transformacinių kelionių. Tai bus tiesioginė transliacija, kurioje bendravimo bei vedamų meditacijų pagalba galėsim tyrinėti ir atskleisti savo gilesnius esybės sluoksnius. Štai praėjusio webinaro vedama meditacija – https://youtu.be/RFcrbNujdmo

Taip pat galimai pasidalinsiu smagiais pratimais skirtais harmonizuot smegenis ir paruošt savo visas sistemas tikslesniam operavimui.

Šiuos webinarus visad gaubia mylinti ir žaisminga atmosfera, kurioje galim kaip niekad giliai atsiverti ir augti. Dažnai jaučias didelis palaikymas iš įvairių būties sluoksniu – tarsi tai būtų kosminės šeimos susirinkimas vardan didesnės svajonės išsipildymo.

Tai va – toks aprašymas 😀 Ką jauti? Ar tai visiškai rezonuoja, ar kelia abejonių ir pasipriešinimo su nenoru į tai žiūrėt ar su noru? Ir jei šis noras – intuicija kibirkščiuoja – tai šiame webinare kaip tik atlaisvinsim kelią šiai intuicijai skleistis ir atrasti daugiau negu manai. Na, o patys atradimai tik dar labiau apšviečia, įgalina ir palengvina.

 

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „sužadinimas“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija