Mistinis Rezonansas ir Magijos Sužadinimas

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.
Paulius Daukšas Budimo Kanalas Webinaras Mistinis Rezonansas ir Magijos Sužadinimas
Webinaro trukmė: 2val.

Sveiki 🙂
Dalelei manęs dar keista, kad keista.. keista, kad rašosi toks pavadinimas. Pradedu išsamiau susipažint su užmirštom vidinėm vietovėm, kurios veda į naują magišką pasaulį. Tad šis webinaras bus skirtas savyje atrast ir sužadint savo „magišką natūrą”. Pasigilinsim: kas tai yra, kam to reik, kas keičiasi ir kaip tą pokyti labiau išlaisvinti bei kaip tai daryt harmoningu partnerišku būdu su šia didinga mago natūra.

Tad leisimės į dar vieną iš begalybės pažintiniu bei transformacinių kelionių. Tai bus tiesioginė transliacija, kurioje bendravimo bei vedamų meditacijų pagalba galėsim tyrinėti ir atskleisti savo gilesnius esybės sluoksnius. Štai praėjusio webinaro vedama meditacija – https://youtu.be/RFcrbNujdmo

Taip pat galimai pasidalinsiu smagiais pratimais skirtais harmonizuot smegenis ir paruošt savo visas sistemas tikslesniam operavimui.

Šiuos webinarus visad gaubia mylinti ir žaisminga atmosfera, kurioje galim kaip niekad giliai atsiverti ir augti. Dažnai jaučias didelis palaikymas iš įvairių būties sluoksniu – tarsi tai būtų kosminės šeimos susirinkimas vardan didesnės svajonės išsipildymo.

Tai va – toks aprašymas 😀 Ką jauti? Ar tai visiškai rezonuoja, ar kelia abejonių ir pasipriešinimo su nenoru į tai žiūrėt ar su noru? Ir jei šis noras – intuicija kibirkščiuoja – tai šiame webinare kaip tik atlaisvinsim kelią šiai intuicijai skleistis ir atrasti daugiau negu manai. Na, o patys atradimai tik dar labiau apšviečia, įgalina ir palengvina.

 

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „sužadinimas“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai