Mylinti Būtis Buityje (Webinaras)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu atsivėrus sklandžiam ir palaimingam gyvenimo patyrimui.

Ir šis webinaras yra auksinė galimybė įsisąmoninti koks nuostabus tavo gyvenimas yra ir kaip išties savo kasdienybėje jį gali patirti kaip tokį.

Kadangi pats savo gyvenime labai giliai tyrinėju dvasingumą ir jungiu jį su žemiškumu – jaučiuosi daugiau nei pasiruošęs pasidalinti savo patirtimi ir įžvalgomis apie tai, kaip mes galime gyventi visiškoje ramybėje, palaimoje bei meilėje tvarkantis visus žemiškus reikalus bei iššūkius.

Todėl šis webinaras ir vadinasi „Mylinti Būtis Buityje“, kas imponuoja būties tyrumo bei absoliutumo pajautimą visoje kompleksiškai žmogiškoje patirtyje.

Tad išsamiai dalinsiuosi kaip per buitį glaudinti ryšį su būtimi ir per būtį glaudinti ryšį su buitimi – taip, kad tiek fiziniai tiek dvasinai mūsų poreikiai būtų išpildomi kaip vientisa pilnatvė, kada kiekviena akimirka patiriama, kaip pati geriausia akimirka dėl kurios gyveni.

Taip, tai įmanoma, tai nėra per gerai, kad tai būtų tiesa, jeigu ir taip atrodo – tai tik ribojantis įsitikinimas, kurį per šį webinarą galėsime transformuoti į kažką daug erdvesnio.

Be abejo žmogiškoje patirtyje būna įvairių iššūkių, gilių jausmų, tokių kaip liūdesys, sąmyšis ar skausmas ir šioje vietoje aš nesiekiu to kažkaip pašalinti ar įvardinti kaip problemos – tesiekiu su atjauta parodyti kaip nuostabiai šie dalykai mums tarnauja ir kaip galime judėti sklandžiausioje harmonijoje su jais.

Tai yra kalba apie mūsų tikrąjį gėrį, kuris įtraukią viską be išimčių,

Webinaro metu taip pat skirsiu išskirtinio dėmesio kiekvienam dalyviui ir jo pasidalinimams bei klausimams atsakyti.

Tai bus erdvė su visišku saugumu ir laisve dalintis apie viską, kas mums jaučiasi aktualiausia, net jei tai ir labai asmeniški dalykai, išties tokių dalykų gvildenimas neša daugiausiai vertės visiems.

Taip pat webinaro eigoje pasidalinsiu praktiniais patarimais kaip visas įgytas žinias išties toliau puoselėti savo kasdienybėje ir mėgautis jos teikiamais vaisiais.

O pabaigoje dar pravesiu vedamą meditaciją, kuri padės viską apibendrinti ir įsileisti giliau į pasąmonę bei širdį, kad tavo tyrumo virpesys vėlgi pilniau imtų persiduoti į tavo įprastą patyrimą.

Tuomet galėsi gyventi paprastą žmogišką gyvenimą ir jame turėti nepaprastai stebuklingą įvertinimo patyrimą.

Tad webinaras vyks Spalio 5d. 19Val. Zoom pokalbių programoje (webinaro įrašas taip pat bus neribotam laikui patalpintas į uždarą webinaro grupę prieinamą tik dalyviams).

Renginio kaina: užsiregistravus iki Spalio 2d. nuo 11 eurų, o vėliau nuo 15 eurų iki kiek geidžia širdis.

Taip pat jungiantis į tam tikras patreon’o prenumeratas yra galimybė jungtis prie šio renginio su nuolaida ar net nemokamai, tad kviečiu patyrinėti – https://www.patreon.com/pauliusdauksas

Jei kyla papildomų klausimų – drąsiai rašyk:

paulius@budimokanalas.lt

facebook.com/pdauksas

+37067331790

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – nuo 15 eurų (pagal galimybes ir dosnumą)

Apmokėjimo būdai:

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „būtis buityje“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Revolut: +37067331790

Arba grynais į rankas

Jei šiuo metu negali apmokėti tačiau vistiek jauti trauką dalyvauti – tai nesidrovėk ir parašyk.

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai