Nuolankumas Neaprėpiamai Gyvenimo Darnai (webinaras)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu ir laiminu prisijungus!

Pastaruoju metu vedžiau kursą bei buvau dviejų savaičių atsiskyrime prie jūros, o dabar atėjo laikas visu tuo gėriu koncentruotai pasidalinti šiame dviejų dalių webinare, kuris vyks gegužės 23 ir 24d. (7dienį ir 1dienį) 19:00-20:30 laiku. Įrašai taip pat liks uždaroje webinaro grupėje.

Na o dabar apie patį webinarą. Išties mano webinarai yra intuityvios energijos transliacijos tiesiai iš širdies. Patirtis parodė, jog tokio pobūdžio vedime ateina daugiausiai galios ir tikslumo, kuris atsako į daugumos žmonių aktualijas dar prieš jiems paklausiant. Todėl negaliu tiksliai nusakyti šio webinaro turinio, bet juk pavadinimas tai ir atspindi „nuolankumas neaprėpiamai gyvenimo darnai“.

Nujaučiu, jog pasidalinsiu savo patirtimi, įžvalgom, subalansuotomis perspektyvom, kurios padės drąsiau ir pilniau atsiduoti gyvenimo stebuklui ir tavo autentiškai išraiškai, kuri yra laisva.

Padėsiu aiškiau suvokti ir pajausti, kaip viskas išties yra vientisa, genialu ir kaip su tuo pilnai sulygiuoti savo pasąmonę, kurioje gali būti vis dar veikiančių prieštaringų programų, kurias mes perimam iš kolektyvo nesąmoningumo. Tad transformuodami kolektyvinį nesąmoningumą savyje – mes natūraliai sukeliame bangeles, kurios padeda visiems kitiems bei tuo pačiu mus sujungia su jau pabudusia kolektyvine sąmone (dar vadinama „kristaus sąmone“).

Galėsime kartu patyrinėti visas kitas tuo metu aktualias temas ir klausimus (1dienio susitikimą darysime pokalbių kambaryje).

Greičiausiai pravesiu galingą meditaciją ir tu turėsi ypatingai artimą galimybę pajausti, jog mes esame vienas. Tokiu būdu tu galėsi atrasti prisijungimą prie beribio išminties ir meilės šaltinio iš kurio aš ir dalinuosi.

Tad pajausk savo širdies rezonansą – tai yra galimybė atlikti didelį šuolį savo sielos evoliucijoje, tačiau svarbiausia tai, jog tai yra smagu ir tavęs laukia nuostabios dovanos šio nepakartojamo gyvenimo patyrime.

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – nuo 15 iki 30Eur. ar daugiau (pajausk savo širdidimi).

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „gyvenimo darna“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

 

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai