Nuolankumas Neaprėpiamai Gyvenimo Darnai (webinaras)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu ir laiminu prisijungus!

Pastaruoju metu vedžiau kursą bei buvau dviejų savaičių atsiskyrime prie jūros, o dabar atėjo laikas visu tuo gėriu koncentruotai pasidalinti šiame dviejų dalių webinare, kuris vyks gegužės 23 ir 24d. (7dienį ir 1dienį) 19:00-20:30 laiku. Įrašai taip pat liks uždaroje webinaro grupėje.

Na o dabar apie patį webinarą. Išties mano webinarai yra intuityvios energijos transliacijos tiesiai iš širdies. Patirtis parodė, jog tokio pobūdžio vedime ateina daugiausiai galios ir tikslumo, kuris atsako į daugumos žmonių aktualijas dar prieš jiems paklausiant. Todėl negaliu tiksliai nusakyti šio webinaro turinio, bet juk pavadinimas tai ir atspindi „nuolankumas neaprėpiamai gyvenimo darnai“.

Nujaučiu, jog pasidalinsiu savo patirtimi, įžvalgom, subalansuotomis perspektyvom, kurios padės drąsiau ir pilniau atsiduoti gyvenimo stebuklui ir tavo autentiškai išraiškai, kuri yra laisva.

Padėsiu aiškiau suvokti ir pajausti, kaip viskas išties yra vientisa, genialu ir kaip su tuo pilnai sulygiuoti savo pasąmonę, kurioje gali būti vis dar veikiančių prieštaringų programų, kurias mes perimam iš kolektyvo nesąmoningumo. Tad transformuodami kolektyvinį nesąmoningumą savyje – mes natūraliai sukeliame bangeles, kurios padeda visiems kitiems bei tuo pačiu mus sujungia su jau pabudusia kolektyvine sąmone (dar vadinama „kristaus sąmone“).

Galėsime kartu patyrinėti visas kitas tuo metu aktualias temas ir klausimus (1dienio susitikimą darysime pokalbių kambaryje).

Greičiausiai pravesiu galingą meditaciją ir tu turėsi ypatingai artimą galimybę pajausti, jog mes esame vienas. Tokiu būdu tu galėsi atrasti prisijungimą prie beribio išminties ir meilės šaltinio iš kurio aš ir dalinuosi.

Tad pajausk savo širdies rezonansą – tai yra galimybė atlikti didelį šuolį savo sielos evoliucijoje, tačiau svarbiausia tai, jog tai yra smagu ir tavęs laukia nuostabios dovanos šio nepakartojamo gyvenimo patyrime.

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – nuo 15 iki 30Eur. ar daugiau (pajausk savo širdidimi).

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „gyvenimo darna“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

 

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija