Nuolatinis Dvasinis Ryšys

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.
Paulius Daukšas Budimo Kanalas Webinaras Nuolatinis Dvasinis Ryšys
Webinaro trukmė: 2val.

Sveikinu atvykus, mano besąlyginė meilė su tavim.

Kuo toliau tuo labiau suprantu ir puoselėju ryšį su savo tikrąją prigimtimi. Šis webinaras taip pat ateina iš to ryšio ir atjautos ir įkvėpimo pasitarnauti kiekvienam trokštančiam atrasti gilesni ryšį su savim ir gyvenimu. Mano suvokimu kiekviena gyva esybė to siekia iš „vietos“, kurioje save randa. Ir šiam ryšiui, kuris dovanoja daugiau taikos, laisvės, džiaugsmo, laimės, energingumo, įkvėpimo, kūrybingumo ir pilnatvės patyrimo – nėra ribų.

Tad šio webinaro Tikslas ir yra suteikt įmanomai geriausią impulsą, kad įmanomai geriausiai realizuoti tą „dvasinį ryšį“ savo gyvenime.

Uždaviniai naujoje šviesoje:

  • Kas gi yra tas „dvasinis ryšys“ ir bendrai pats „ryšys“?
  • Kokia šio ryšio paskirtis/prasmė/nauda ir kaip jis veikia?
  • Kaip šį ryšį palaikyti ir puoselėti visose gyvenimo sferose?

 

Atsakant į šiuos pagrindinius klausimus:

  • Pasigilinsim į santykių dinamikas.
  • Prisiliesim prie „visuotinės sielos“ bei „žemės dvasios“ realybių.
  • Geriau pažinsim aukštesniojo intelekto dialogą su mūsų fizinėm tapatybėm bei kaip šį dialogą vesti harmoningu progresuojančiu keliu.
  • Praplėsim savo suvokimą apie tai kas yra „gausa“ ir kaip mes išties galime jai leisti pasireikšti šiame pasaulyje.
  • Tam tikrų metodikų bei vedamų meditacijų dėka laisvinsime savo sąmonę/dvasią iš ribojančių programų ir priimsim vis daugiau stebuklingos gyvenimo tėkmės, kuri sprogdins mūsų protus daugybę kartų ;D
  • Atversim dialogų langą pasigilinti į jums aktualius klausimus/iššūkius/temas.

Visa tai yra mūsų sąmonės evoliucija. Kančios laikai užsibaigia, o įkvepiantys kūrybiniai iššūkiai plečiasi. Sveikinu gyvenant šį gyvenimą didžių virsmų amžiuje – atsiveria nuostabios galimybės su kuriomis noriu supažindinti ir įkvėpt jomis pasinaudoti.

 

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „Nuolatinis dvasinis ryšys“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija