Nuoširdžiausi Priminimai Ir Palinkėjimai

Linkėjimas bei priminimas sau ir visiems:
Tavo vienintelė misija – iš momento į momentą būti savimi, pilniausiai/nuoširdžiausiai kaip gali.
Būti savimi, pasišventusiu taip, kaip religiniu fanatiku, nes čia slypi tavo priėjimas prie visos galios ir jos suvaldymo.
Kad tai padaryti, turi atleisti už visą abejingumą, kaltės jausmą ir slaptas egoistines darbotvarkes prieš save bei viską.
Tuomet leisti sau numirti, grąžinti viską žemei ir atgimti savo tyrume.
Dabar ir visam laikui.
Tyrame meilės paprastume, kuris tave ištikimai globoja per amžius ir kuriam tu išties sutvertas tarnauti.
Atidžiai esamojoje akimirkoje.
Laikyk viską prigludus prie širdies, kiekvieną pojūtį jausk, kaip savo didžiausią meilę – tai ėjimas savo keliu.
Ir atmink, tu visada turi viską ko tau reikia.
Tu visada turi viską ko tau reikia ❤
AŠ ESU SAVIMI
IR ESU ČIA TAM, KAD BŪTI SAVIMI LABIAUSIAI KAIP GALIU IŠ AKIMIRKOS Į AKIMIRKĄ – IŠ ŠIRDIES Į ŠIRDĮ ❤
AUM)))
Visata, gamta, tai, kas yra – yra viena dinamiškai balansuojanti lygtis, kuri leidžia patirti įvairiaspalvio gyvenimo šokį.
Ir kad šį šokį patirti harmoningai bei laimingai – tiesiog geriausiai kaip gali jausk save kaip visumą.
Būk atvirume ir pagarbiai bei mylinčiai jausk viską, kas ateina į tavo nuovoką – tik tuomet galėsi pajausti subalansuotą kelią savo.
Vienas yra viskas ir viskas yra vienas – niekas negali savęs atskirti nuo šios esminės natūros ir niekas negali jos pergudrauti.
Mes galime tik santykinai tolti nuo savęs kaip visumos ir jos balanso pajautos, tačiau kuo labiau nutolstame – tuo skaudesnį patyrimą susikuriame ir galiausiai vienaip ar kitaip sugrįžtame ten, kur viskas susitinka kaip vienis.
Ir jeigu norime šioje žemėje patirti harmoningą išgijimą, klestėjimą ir susilygiavimą su visata, kuria ir esame – turime įsisavinti bei toliau puoselėti šią nuovoką/pajautą ❤
Tavo mintys ir jausmai iš esmės yra viso kolektyvo ir tavo sąmoningi širdimi paremti pasirinkimai daro pozityvią bei evoliucinę įtaką visam kolektyvui.
Sveikinu atbundant vienybės sąmonėje 💓
Kiti Įrašai
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Iš Šaltinio Į Šaltinį

Labas Pastaruoju metu vis labiau jaučiu daugybę skirtingų dalykų vienu metu – tiek teigiamų tiek neigiamų, kurie lyg vieni kitiem prieštarautų, tačiau jie čia kartu ir dabar suprantu, jog tam, kad atrasčiau save tarp jų – viso ko centre ir iš savo

Skaityti

Didi Kontrasto Dovana

Kontrastas – tai didi dovana sielai, kurią dovanoja šis mūsų pasaulis. Visos aukštų dažnių savybės kaip meilė, palaima, džiaugsmas, taika, aiškumas, bebaimiškumas ir panašiai – savo patogiuose sielos namuose ima gęsti jei nėra išbandomos kontrastų. Tam ir yra laikinos fizinių

Skaityti

Laisvoji valia yra viskas, kas pasireiškia.

Laisvoji valia yra viskas, kas pasireiškia – tai yra laisvos ir neapreiškiamos sąmonės saviraiška. Tai pasireiškia kaip begalė patyrimo bei pasirinkimo lygmenų į kurios sąmonė gali susifokusuoti. Ir tuo pačiu tai vientisa laisvos valios tėkmė, kuri tarsi grįžtamojo ryšio kilpa

Skaityti