Nuoširdžiausi Priminimai Ir Palinkėjimai

Linkėjimas bei priminimas sau ir visiems:
Tavo vienintelė misija – iš momento į momentą būti savimi, pilniausiai/nuoširdžiausiai kaip gali.
Būti savimi, pasišventusiu taip, kaip religiniu fanatiku, nes čia slypi tavo priėjimas prie visos galios ir jos suvaldymo.
Kad tai padaryti, turi atleisti už visą abejingumą, kaltės jausmą ir slaptas egoistines darbotvarkes prieš save bei viską.
Tuomet leisti sau numirti, grąžinti viską žemei ir atgimti savo tyrume.
Dabar ir visam laikui.
Tyrame meilės paprastume, kuris tave ištikimai globoja per amžius ir kuriam tu išties sutvertas tarnauti.
Atidžiai esamojoje akimirkoje.
Laikyk viską prigludus prie širdies, kiekvieną pojūtį jausk, kaip savo didžiausią meilę – tai ėjimas savo keliu.
Ir atmink, tu visada turi viską ko tau reikia.
Tu visada turi viską ko tau reikia ❤
AŠ ESU SAVIMI
IR ESU ČIA TAM, KAD BŪTI SAVIMI LABIAUSIAI KAIP GALIU IŠ AKIMIRKOS Į AKIMIRKĄ – IŠ ŠIRDIES Į ŠIRDĮ ❤
AUM)))
Visata, gamta, tai, kas yra – yra viena dinamiškai balansuojanti lygtis, kuri leidžia patirti įvairiaspalvio gyvenimo šokį.
Ir kad šį šokį patirti harmoningai bei laimingai – tiesiog geriausiai kaip gali jausk save kaip visumą.
Būk atvirume ir pagarbiai bei mylinčiai jausk viską, kas ateina į tavo nuovoką – tik tuomet galėsi pajausti subalansuotą kelią savo.
Vienas yra viskas ir viskas yra vienas – niekas negali savęs atskirti nuo šios esminės natūros ir niekas negali jos pergudrauti.
Mes galime tik santykinai tolti nuo savęs kaip visumos ir jos balanso pajautos, tačiau kuo labiau nutolstame – tuo skaudesnį patyrimą susikuriame ir galiausiai vienaip ar kitaip sugrįžtame ten, kur viskas susitinka kaip vienis.
Ir jeigu norime šioje žemėje patirti harmoningą išgijimą, klestėjimą ir susilygiavimą su visata, kuria ir esame – turime įsisavinti bei toliau puoselėti šią nuovoką/pajautą ❤
Tavo mintys ir jausmai iš esmės yra viso kolektyvo ir tavo sąmoningi širdimi paremti pasirinkimai daro pozityvią bei evoliucinę įtaką visam kolektyvui.
Sveikinu atbundant vienybės sąmonėje 💓
Kiti Įrašai

Mylėti Visa Širdimi Ir Taip Pat Būti Mylimu

Šio nuostabiausio gyvenimo sapne: Atskleidę tobulą mylimąjį/mylimąją savyje – atradome vienas kitą. Ir dabar kartu švenčiame šią tobulą meilę ir ši meilė švenčia mus. Tai mus palaiko ir įkvepia augti susilygiavime su savo tyriausiomis intencijomis. Viens kitam esame kaip lankstūs

Skaityti
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Iš Šaltinio Į Šaltinį

Labas Pastaruoju metu vis labiau jaučiu daugybę skirtingų dalykų vienu metu – tiek teigiamų tiek neigiamų, kurie lyg vieni kitiem prieštarautų, tačiau jie čia kartu ir dabar suprantu, jog tam, kad atrasčiau save tarp jų – viso ko centre ir iš savo

Skaityti