Nuoširdžiausia Dovana Sau (internetinis kursas)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Dėmesio! Visa kurso medžiaga jau prieinama kurso grupėje (apie 30 tiesioginių transliacijų/susitikimų įrašai ir dar daug geros papildomos medžiagos) ir gali prisijungti su 50% nuolaida.

Visa širdimi apkabinu tave kaip save šiame nuostabiausiame vienybės momente, kurio nevaržo nei  erdvė nei laikas.

Kiekviena diena ir kiekviena akimirka man yra pati geriausia, nes aš ją patiriu ir renkuosi patirti taip. išties dabar man tai net nėra kažkas ką turiu rinktis – tai mano natūra!  Man gyvenimas nėra rutina , nėra laiko stumimas ir nėra laikinų pasitenkinimo formų vaikymasis – man tai yra absoliutus stebuklas, kuriame ištirpsta linijinio laiko bei linijinės istorijos pojūtis. Kiekvienam momentui aš dovanoju visą save, nes mano gausa yra beribė ir aš esu gyvas pakvietimas į tokią gyvenimo kokybę, kurios niekas negali apriboti, nes nieko atskiro išties ir nėra.

Tačiau tikras įžengimas į tokią gyvenimo kokybę – tai tarsi šuolis į bedugnę be kelio atgal. Tačiau tuomet gyvenimo malonė tave pagauna, o  po kiek laiko tu suvoki, jog tu ir esi  ta gyvenimo malonė kuri švyti visam pasauliui. Daugumai žmonių šiuo metu tai yra beveik neįmanomas iššūkis ir daugumai yra reikalinga atitinkama palyda ir asistencija.

Kalbu iš savo patirties, nes aš turiu savo gidus, kurie taip pat turi savus ir mes visi esame vieni dėl kitų, nes mes esame vienas. Tad tau telieka patraukti savo apkaustytą protą į šalį ir įsiklausyti į savo širdį, ar jauti susijaudinimą? Jis gali būti filtruojamas per baimę, bet net ir išryškėjusi baimė iš esmės pasako, jog išties giliai viduje tu jauti savo bundančią galią bei įkvėpimą. Ir taip – tu ne esi vienas(-a) tame, daugybės pagalbos rankų jau yra ištiestos ir laukia tavo laisvos valios akto.

Lydimas Dieviško plano sukūriau įžanginę kelionę, kurią pavadinau „Tavo Nuoširdžiausia Dovana Sau”.  Ši kelionė tai internetinis kursas, kuris startuos nuo Balandžio 19d. (jau šį mėnesį). Tai bus gan nestandartinis kursas, nes:
Pirmą savaitę gan intensyviai dalinsimės tiesioginėmis transliacijomis, papildomu turiniu iš nuostabiausių pasaulyje vedlių bei interaktyviais susitikimais ir užduotimis dėl savo vidinės tiesos įtvirtinimo.

Tuomet sekančias dvi savaites aš išvažiuosiu prie jūros į atsiskyrimą nuo visų ryšių (taip sinchronizuotai susidėliojo aplinkybės ir tam aš tikrai jaučiu savo širdies kvietimą). Šiuo laikotarpiu paliksiu visos medžiagos ir užduočių integracijai, o pats siųsiu energetinį palaikymą ir pakvietimą jungtis prie mano kasdienių meditacijų tam tikru laiku, tad šis laikotarpis gali būti labai ypatingas ne tik man, bet ir tau.

Tuomet po mano atsiskyrimo – išauš nauja dalinimosi savaitė apie kurią man jau sunku kažką dabar pasakyti, bet tai bus tikrai pati geriausia dovana sau.
Po šios dalinimosi savaitės nuspręsime kaip judėsime toliau, nes turiu intenciją sukurti išskirtinę 12 savaičių kelionę išskirtinai tiesą mylinčioms sieloms (dėl to šią kelionę ir vadinu įžangine).

Tad dabar kviečiu priimti šiek tiek savo laiko ir pajausti šios kelionės galią. Tai yra tavo galia, kuri jau dabar vis labiau bunda ir ji iškels į paviršių visus tavo šešėlius, bet juk geriau su jais susitvarkyti kartą ir visiems laikams nei su jais trintis visą gyvenimą ir laukti kol pats gyvenimas juos per jėga iš tavęs iškratys.

Dabar mes esame didžiausio virsmo žmonijoje sankirtos taške, kuris mus vis labiau spaus išgryninti savo širdis nuo visų priemaišų, kurios nebepriklauso mūsų Dieviškajam planui. Tad kuo sąmoningiau ir nuolankiau eisime per šį procesą – tuo sklandžiau jį pereisime ir tuo pačiu galėsime padėti kitiems. Todėl šis kursas – tai tikra privilegija ir kad ją priimti aš tave kviečiu tam atiduoti visą save, nes aš taip pat atiduosiu visą save ir mes susitiksime pusiaukelėje.

Aš siūlau nuoširdumą, kuris yra neįkainojamas ir todėl kurso kainą siūlau pasirinkti savarankiškai, tačiau tikrai ne iš proto žaidimų ir strategavimų lygmens, bet iš dosnios širdies, kurios didžiausias džiaugsmas yra duoti, dėkoti ir atsiverti dar didesnei gausos tėkmei, kuri neatsivers jei bandysi apsaugoti savo trapią saugumo iliuziją  ir iš jos rėmų bandysi apsimesti „geru žmogumi”.  Šis kursas – tai kvietimas peržengti tuos vidinius kalėjimus ir pagaliau pajausti ką reiškia tikra gyvybė šiame begalybės momente ir jo tėkmėje.

Tad jei pasiryžti šiam šuoliui, jei pasiryžti šiai dovanai – tuomet susitiksime pusiaukelėje ir kartu žengsime tikriausio tyrumo bei meistriškumo keliu. Mano patys širdingiausi linkėjimai tau ir iki)))

Jei kyla papildomų klausimų – jauskis laisvai man rašyti į: paulius@budimokanalas.lt , https://www.facebook.com/pdauksas arba https://www.facebook.com/BudimoKanalas

Dėmesio! Visa kurso medžiaga jau prieinama kurso grupėje (apie 30 tiesioginių transliacijų/susitikimų įrašai ir dar daug geros papildomos medžiagos) ir gali prisijungti su 50% nuolaida.

Registracija į Kursą

Apmokėjimo informacija

Kurso kaina – nuo 40eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „nuoširdi dovana“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790 

Galima atsiskaityti ir dalimis prieš ir po kurso.

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai