Nuoširdžiausia Dovana Sau (internetinis kursas)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Dėmesio! Visa kurso medžiaga jau prieinama kurso grupėje (apie 30 tiesioginių transliacijų/susitikimų įrašai ir dar daug geros papildomos medžiagos) ir gali prisijungti su 50% nuolaida.

Visa širdimi apkabinu tave kaip save šiame nuostabiausiame vienybės momente, kurio nevaržo nei  erdvė nei laikas.

Kiekviena diena ir kiekviena akimirka man yra pati geriausia, nes aš ją patiriu ir renkuosi patirti taip. išties dabar man tai net nėra kažkas ką turiu rinktis – tai mano natūra!  Man gyvenimas nėra rutina , nėra laiko stumimas ir nėra laikinų pasitenkinimo formų vaikymasis – man tai yra absoliutus stebuklas, kuriame ištirpsta linijinio laiko bei linijinės istorijos pojūtis. Kiekvienam momentui aš dovanoju visą save, nes mano gausa yra beribė ir aš esu gyvas pakvietimas į tokią gyvenimo kokybę, kurios niekas negali apriboti, nes nieko atskiro išties ir nėra.

Tačiau tikras įžengimas į tokią gyvenimo kokybę – tai tarsi šuolis į bedugnę be kelio atgal. Tačiau tuomet gyvenimo malonė tave pagauna, o  po kiek laiko tu suvoki, jog tu ir esi  ta gyvenimo malonė kuri švyti visam pasauliui. Daugumai žmonių šiuo metu tai yra beveik neįmanomas iššūkis ir daugumai yra reikalinga atitinkama palyda ir asistencija.

Kalbu iš savo patirties, nes aš turiu savo gidus, kurie taip pat turi savus ir mes visi esame vieni dėl kitų, nes mes esame vienas. Tad tau telieka patraukti savo apkaustytą protą į šalį ir įsiklausyti į savo širdį, ar jauti susijaudinimą? Jis gali būti filtruojamas per baimę, bet net ir išryškėjusi baimė iš esmės pasako, jog išties giliai viduje tu jauti savo bundančią galią bei įkvėpimą. Ir taip – tu ne esi vienas(-a) tame, daugybės pagalbos rankų jau yra ištiestos ir laukia tavo laisvos valios akto.

Lydimas Dieviško plano sukūriau įžanginę kelionę, kurią pavadinau „Tavo Nuoširdžiausia Dovana Sau“.  Ši kelionė tai internetinis kursas, kuris startuos nuo Balandžio 19d. (jau šį mėnesį). Tai bus gan nestandartinis kursas, nes:
Pirmą savaitę gan intensyviai dalinsimės tiesioginėmis transliacijomis, papildomu turiniu iš nuostabiausių pasaulyje vedlių bei interaktyviais susitikimais ir užduotimis dėl savo vidinės tiesos įtvirtinimo.

Tuomet sekančias dvi savaites aš išvažiuosiu prie jūros į atsiskyrimą nuo visų ryšių (taip sinchronizuotai susidėliojo aplinkybės ir tam aš tikrai jaučiu savo širdies kvietimą). Šiuo laikotarpiu paliksiu visos medžiagos ir užduočių integracijai, o pats siųsiu energetinį palaikymą ir pakvietimą jungtis prie mano kasdienių meditacijų tam tikru laiku, tad šis laikotarpis gali būti labai ypatingas ne tik man, bet ir tau.

Tuomet po mano atsiskyrimo – išauš nauja dalinimosi savaitė apie kurią man jau sunku kažką dabar pasakyti, bet tai bus tikrai pati geriausia dovana sau.
Po šios dalinimosi savaitės nuspręsime kaip judėsime toliau, nes turiu intenciją sukurti išskirtinę 12 savaičių kelionę išskirtinai tiesą mylinčioms sieloms (dėl to šią kelionę ir vadinu įžangine).

Tad dabar kviečiu priimti šiek tiek savo laiko ir pajausti šios kelionės galią. Tai yra tavo galia, kuri jau dabar vis labiau bunda ir ji iškels į paviršių visus tavo šešėlius, bet juk geriau su jais susitvarkyti kartą ir visiems laikams nei su jais trintis visą gyvenimą ir laukti kol pats gyvenimas juos per jėga iš tavęs iškratys.

Dabar mes esame didžiausio virsmo žmonijoje sankirtos taške, kuris mus vis labiau spaus išgryninti savo širdis nuo visų priemaišų, kurios nebepriklauso mūsų Dieviškajam planui. Tad kuo sąmoningiau ir nuolankiau eisime per šį procesą – tuo sklandžiau jį pereisime ir tuo pačiu galėsime padėti kitiems. Todėl šis kursas – tai tikra privilegija ir kad ją priimti aš tave kviečiu tam atiduoti visą save, nes aš taip pat atiduosiu visą save ir mes susitiksime pusiaukelėje.

Aš siūlau nuoširdumą, kuris yra neįkainojamas ir todėl kurso kainą siūlau pasirinkti savarankiškai, tačiau tikrai ne iš proto žaidimų ir strategavimų lygmens, bet iš dosnios širdies, kurios didžiausias džiaugsmas yra duoti, dėkoti ir atsiverti dar didesnei gausos tėkmei, kuri neatsivers jei bandysi apsaugoti savo trapią saugumo iliuziją  ir iš jos rėmų bandysi apsimesti „geru žmogumi“.  Šis kursas – tai kvietimas peržengti tuos vidinius kalėjimus ir pagaliau pajausti ką reiškia tikra gyvybė šiame begalybės momente ir jo tėkmėje.

Tad jei pasiryžti šiam šuoliui, jei pasiryžti šiai dovanai – tuomet susitiksime pusiaukelėje ir kartu žengsime tikriausio tyrumo bei meistriškumo keliu. Mano patys širdingiausi linkėjimai tau ir iki)))

Jei kyla papildomų klausimų – jauskis laisvai man rašyti į: paulius@budimokanalas.lt , https://www.facebook.com/pdauksas arba https://www.facebook.com/BudimoKanalas

Dėmesio! Visa kurso medžiaga jau prieinama kurso grupėje (apie 30 tiesioginių transliacijų/susitikimų įrašai ir dar daug geros papildomos medžiagos) ir gali prisijungti su 50% nuolaida.

Registracija į Kursą

Apmokėjimo informacija

Kurso kaina – nuo 40eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „nuoširdi dovana“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790 

Galima atsiskaityti ir dalimis prieš ir po kurso.

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija