Nušvitimas Buityje

Kiekvienoje situacijoje, ar ji būtų maloninga ar skausminga verta pasitikrinti ar ta situacija yra maloninga ar skausminga tavo tikrajai savasčiai?
Ir vos tik atpažįsti savasties tyrumą, kurio niekas nepaveikia per visą amžinybę – kiti dalykai tavęs neįsuką į kančios kilpas ir tiesiog lengvai bei darniai prateka.
Dienos eigoje pasistenk kuo dažniau sugrįžti į patį paprasčiausią suvokimą, kad esi ir kiek išeina pabūk šio suvokimo tyrume, net ir vidurį veiksmų, nes šis suvokimo tyrumas į juos įneš daugiau balanso.
Tad akcentas ne į tai „kas”, „kaip” ir „kodėl” esi, bet KAD ESI.
Tu esi niekas konkrečiai, bet esi ir ši esatis natūraliai sudera su viskuo.
Ir kaip minėjau per susitikimą – visas situacijas pirmiausia gali naudoti kaip šios tyros esaties/savasties veidrodį, o harmoningas atsakas seks natūraliai.
Su įdirbiu ši tyrumo pajauta tampa vis labiau išliekanti vienu metu, kartu su visomis kintančiomis vidinėmis bei išorinėmis situacijomis.
Ir net jeigu situaciniai iššūkiai tampa vis painesni – jie tik iššaukia dar gilesnį ryšį su tyra savastimi.
Štai kaip galima nušvisti buityje ????
Kiti Įrašai
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Virš-Sąmonė

Mano begalinė meilė čia – atsiveria per šį budimo langą, kuris yra ankstesnių langų pratęsimas ir kuriame dabar dalinuosi „viršsąmonės” idėja. Tačiau prieš pradedant atskleisti šią idėja – trumpai susipažinkime su įprastomis sąmonės idėjomis: Sąmonė/Savimonė – tai, kas suvokiama ir vykdoma valingai;

Skaityti

Žinučių Rinkinukas Apie Evoliucinį Sąmonės Šokį

Sąmonės evoliucijos kelionėje mūsų žmogiškas ego visad juda kiek lėčiau nei mūsų dvasia. Tad kad išvengti skaudesnių pamokų šioje kelionėje – yra labai svarbu neforsuoti ir taip pat neslopinti šios savo dalies. Tai yra mūsų vadinamos „reptilinės smegenys“, kurios yra

Skaityti