Nušvitimas ir Gyvenimas

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveiki ir sveikos!

Maloniai kviečiu į dviejų dalių webinarą, kuriame pasidalinsiu naujausiomis įžvalgomis ir įkvėpimu apie aukštosios savivokos (nušvitimo) kultivavimą ir jo ryšį su kasdieniu gyvenimu šiame pasaulyje.

Santrauka: Kas yra nušvitimas ir kokia jo nauda gyvenime; Troškimo/įkvėpimo absoliučiai laisvei brandinimas; Metodikos ir meditacijos praktikos, kurios yra itin efektyvios nušvitimo/pabudimo mene; Skirtingų sąmonės būsenų žemėlapis, kuris labai pasitarnauja meditacijos praktikoje; Įvairių spąstų ir subtilybių, kurios gali iškilti šiame kelyje aptarimas; Atsakymai į klausimus; Vedama meditacija.

Vadinamas nušvitimas arba išsilaisvinimas arba pabudimas mano patirtimi ir suvokimu – tai tapimas nuovokiu savo tikrojoje natūroje, kuri yra beribė. Tačiau šio nuovokumo gilinimas ir kultivavimas savo kasdieniame gyvenime gali tęstis ir progresuoti visą gyvenimą,  o kartu su tuo auga ir gyvenimo kokybė – vis labiau ir labiau save pradedi patirti kaip vientisą ir tobulą gyvenimo darną.

Kuo toliau judu šios aukštosios savivokos keliu – tuo labiau suvokiu jo vertę: visos vertybės kaip laisvė, meilė, aiškumas, sveikata, gausa, išmintis, atjauta, įkvėpimas, ryžtas realizuojasi tarytum savaime, kuomet aš puoselėju tik tai tyrą tiesą. Tad šiame webinare jaučiu impulsą pasidalinti būtent apie tai, kaip ta aukštoji savivoka, kuri lyg ir neturi nieko bendro su mūsų pasauliu – išties labai tiesiogiai siejasi su mūsų harmoningu gerbūviu šiame pasaulyje.

Kartu su šios vertės suvokimu – jaučiu natūralų pašaukimą kurti ir tobulinti vedimą kitiems, kad kuo daugiau žmonių priartėtų prie šio stebuklo realizacijos. Suprantu, jog tai nemenkas iššūkis, kuris reikalauja atitrūkti nuo savo įprastos komfortabilios būsenos ir gilintis į neaprėpiamas protui subtilybes – todėl ir jaučiu impulsą dalintis įžvalgomis bei įkvėpimu, kad kuo geriau supažindinti su šiuo keliu ir jo teikiama nauda.

Pats jaučiau tam trauką jau nuo mažens, tačiau man prireikė daugybės iššūkių ir mokytojų, kad leisčiau sau vis pilniau į tai pasinerti. Išties „nušvitimas“ arba pabudimas savo tikrojoje natūroje – tai visų mūsų likimas, nes nuo savo natūros mes nepabėgsime ir visas gyvenimas tiesiog brandina tą troškimą pabusti.  Visgi pradėjus busti/švisti gyvenimas nesibaigia, aš sakyčiau, jog gyvenimas tik tai prasideda ir įgauna vis daugiau gyvumo. Tad aš galiu padėti paspartinti šio troškimo brendimą ir tai taip pat yra natūralios evoliucijos dalis.

Webinaro metu taip pat pasidalinsiu išgryninta praktika ir jos variacijomis bei nuorodomis, kurios labai padės išgauti daugiausiai efektyvumo per trumpiausią laiką. Dar pravesiu vedamą meditaciją ir pasistengsiu tave palikti su visom reikiamom priemonėm bei įkvėpimu, kad galėtum savarankiškai tai puoselėti ir patirti patį nuostabiausią virsmą.

Tai tinka ir tik susidomėjusiems ir jau pažengusiems medituotojams, nes tiesa į kurią gilinamės yra visiems ta pati ir kiekvienas unikalus priėjimas prie jos – atšviežina santykį su ja, o kartu su tuo auga ir meilė.

Webinaro vyks: gegužės 16 ir 17d. 20val. uždaroje grupėje į kurą jus prijungsiu po registracijos. Vieno susitikimo trukmė apie valandą su pusę. Energijos mainai – 14 eurų.

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – 14 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „gyvenimas“

Dar galite apmokėti per: PayPal.me/Paulius7

Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija