Nušvitimo Kelias (Internetinis Kursas)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Širdingiausi sveikinimai ir linkėjimai!
Jau kuris laikas jaučiau bręstantį įkvėpimą šiam kursui ir štai!
Internetinis kursas skirtas visiems, kurie nori sąmoningai, tikslingai, nuosekliai ir kuo sklandžiau judėti dvasinio budimo keliu/nušvitimo keliu.
Šis kelias – tai tikrosios tavo ir visų reiškinių savasties įsisąmoninimas, kuris suteikia stabilius ir harmoningus pokyčius visuose gyvenimo ir būties aspektuose.
Pats šiuo keliu sąmoningai judu jau virš 10 metų ir galiu pasakyti, jog tai nesibaigiantis kelias, nors ir einant juo – vis labiau yra juntamas išbaigtumas ir pasitenkinimas kiekvienoje akimirkoje.
Tuo šis nušvitimo kelias ir nuostabus, nes jis apjungia santykinumą su absoliutumu, judėjimą su ramybe, išorę su vidumi, veiklą su meditacija, buitį su būtimi.
Visgi šis kelias ir perėjimas į gyvenimo kokybę, kuri yra užpildyta stabilia ramybe, trykštančia palaima, besąlygine meile ir kristaliniu aiškumu – dažniausiai nėra tai, kas nutinka savaime ar vien tik pasyviai svajojant ir atmestinai sekant tam tikrus šaltinius ar praktikas.
Tai dažniausiai reikalauja giliausio širdies troškimo, didžiausios sąmoningumo telkties ir tikslingiausios mokytojo palydos.
Juk pažvelgus į pasaulį tai akivaizdu ir be abejo – daugumai žmonių tam dar ne laikas, bet tuo pačiu vis daugiau žmonių tam pribręsta ir didelė tikimybė, jog tu skaitantis(-i) šį tekstą esi vienas(-a) iš jų.
Tad širdingas troškimas yra viskas ko reikia, šiame kurse taip pat padėsiu jam dar labiau įsiliepsnoti, na o pats nušvitimas techniškai yra paprastesnis už paprastą – tai taip artimą, kad žmonės įprastai to nesuvokia.
Kaip ir minėjau teksto pradžioje – tai yra apie savasties įsisąmoninimą ir tame galima gilėti visą gyvenimą bei kartu jaustis vis geriau ir geriau.
Tačiau tikslus vedimas čia yra labai aktualus, nes be jo labai lengva įkristi į įvairius ribojančių įsitikinimų spąstus ir juose klaidžioti ištisus metus.
Tai gali būti aktualu net ir pažengusiems šiame kelyje, nes kartu su tuo atsiranda vis subtilesni iššūkiai ir čia mano atspindys taip pat gali labai pasitarnauti.
Tad šio kurso tikslas yra suteikti maksimaliai tikslų aiškumą ties savityra, meditacija, integracija su kasdieniu gyvenimu, proto veikimu, pačia savastimi ir visapusiška nauda, kurią teikia šis kelias.
Tai neturi nieko bendro su konkrečia religija ar tradicija – mano pašaukimas yra pateikti išgrynintą ir universalų dvasingumą, kuris yra paremtas esminiais ir viską jungiančiais principais.
Pradinė kurso trukmė bus mėnesis, kuris tau padės įsivažiuoti į šį kelią bei jame stabilizuotis, tačiau patirtis rodo, jog tolimesnis palaikymas labai pasitarnauja, todėl jei susirinks grupė žmonių, kurie norės ilgiau keliauti kartu – taip ir padarysime (esu labai tam įkvėptas ir pasišventęs).
Detalesnė kurso informacija:
Kurso pradžia: lapkričio 15d. (diena po mano gimtadienio) ir oficiali pabaiga gruodžio 15d.
Kursas vyks: zoom meetings susitikimų programėlėje; uždaroje facebook grupėje, kurioje bus įkeliami susitikimų įrašai, papildoma medžiaga ir jūsų savanoriški pasidalinimai; bendrame messenger chate, kur bus derinamos kurso eigos detalės; esant bendrai intencijai galėsime susiorganizuoti ir susitikimų gyvai.
Grupinių susitikimų laikai: bus derinami su grupe, tačiau nusimato du susitikimai per savaitę, greičiausiai darbo dienom nuo 19val.
Taip pat: galėsime daryti bendras tylias meditacijas rytais (taip pat per zoom).
Taip pat: galėsime aktyviai bendrauti bei dalintis kurso grupėje ir tokiu būdu vieni kitus palaikyti įvairiausiais būdais.
Kurso kaina: 50 eurų (kaip viena mano individuali konsultacija ir taip pat yra galimybė sumokėti dalimis, o tiems kas norės kursą tęsti ir jam pasibaigus kaina bus toliau taikoma pagal kiekvieno nuoširdumą bei galimybes).
P.s. Viršelio dizainas – https://www.facebook.com/LucidCanvasArt

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Kurso kaina – 50 eurų

Apmokėjimo būdai:

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „nušvitimo kelias“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Revolut: +37067331790

Arba grynais į rankas

Jei šiuo metu negali apmokėti ar būtų patogiau mokėjimą padalinti – tai nesidrovėk ir parašyk.

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai