Pašaukimo Įkūnijimas – Šuolis Į Naują Lygį

Kurso transliacijos vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveiki gyvi pašauktieji!

Kviečių į kursą „Pašaukimo Įkūnijimas – Šuolis Į Naują Lygį“ visus, kurie nuoširdžiai siekia daugiau tyrumo bei meistriškumo savo gyvenime. Tam nėra ribų – todėl kviečiu praplėsti savo galimybes kartu.
Šiame kurse gilinsimės į tai kas yra naujas lygis kiekvienam individualiai ir visiems kartu. Šiuo metu tai yra mane patį labiausiai įkvepianti tema, nes jaučiu vis didėjančią trauką šiam judėjimui į kažką naujo, ko dar nebuvo šiame pasaulyje.
Tad kartu mokysimės dar pilniau peržengti įvairiausias limitacijas ir tapti vis grynesniais visuotinės darnos kanalais – beribio kūrėjo atspindžiais, kurie kartu sukuria nuostabią erdvę įsileisti vis daugiau naujų stebuklų į šį pasaulį. Ir taip, tam reikia valios pastangų, tam reikia sąmoningo dalyvavimo, tačiau lygiai taip pat reikia ir pasidavimo bei leidimo viskam vykti natūraliai – tad taip pat daug dėmesio skirsime balanso pojūčio puoselėjimui.
Šiame kurse:
  • Toliau formuosi ir gryninsi savo pašaukimą (tai dėl ko kas ryta pabundi šiame pasaulyje). Pasidalinsiu pagilintais orientyrais kaip tai daryti bei dalinsimės ir mokysimės vieni iš kitų.
  • Įgausi įkvėpimo labiau pasitikėti savimi ir drąsiai bei ryžtingai imtis išties trokštamų pokyčių savo gyvenime. Apšviesime ir paleisime viską per ką save blokuojame.
  • Praplėsi savo pasaulėžiūrą bei pasaulėjautą, kad išsilaisvintum iš perdėto rūpesčio dėl savęs ir įsisąmonintum, jog tarnystė kitiems/visumai geriausiai pasirūpina ir tavimi.
  • Įgausi daugiau naudingų žinių apie savo mylimos veiklos plėtojimą ir sklaidą (pasidalinsiu savo patirtimi).
  • Atversi galimybę geriau susipažinti su tuo, ką vadinu „veidrodžio sąmone“ arba būvimą „visuotinės darnos agentu“. Pirmame kurse apie tai tik supažindinau, tačiau šiame – apie tai išsiplėsiu ir tai išties suteiks daugiau ryžto šuoliui į naują lygį.
  • Atliksime grupines vedamas meditacijas, kurios padės į visa tai dar labiau įsijausti bei tai įtvirtinti savo kūne, prote ir dvasioje.
  • Bendrausime ir dalinsimės viskuo kas bus aktualu – tam bus bendra palaikanti grupė. Įkvepianti bendraminčių apsuptis yra labai svarbi mūsų šiuolaikiniame pasaulyje, kuris dabar eina per įvairius pasimetimo bei transformacijos procesus.
  • Pabaigus kursą galėsi gauti pusvalandžio trukmės individualią konsultaciją internetu.

Šis kursas yra subalansuotas žmonėms, kurie jau perėjo pirmą dalį (https://www.budimokanalas.lt/pasaukimo-ikunijimas/), tačiau jei dar neperėjai – vis tiek gali jungtis ir pirmo kurso medžiagą galėsi įsigyti už mažiau nei pusę jo kainos (daugiau info rasi žemiau

7 transliacijų kurso medžiaga jau prieinama uždaroje facebook grupėje.
Kurso kaina tik 35 eurai, jei imant ir pirmo kurso medžiagą, tada dar + 15 eur.  Kaina išties simbolinė – tad jei jauti įkvėpimą pilniau prisidėti prie geriausių pokyčių mūsų pasaulyje – pasinaudok šuo palaikymu.

Registracija į Kursą

Apmokėjimo informacija

Kurso kaina – 35 Eur.
Jei kartu ir pirmo kurso medžiagą – tuomet viso 50 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „Pašaukimo Įkūnijimas“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti.

https://youtu.be/ZP9Jc-uoSnwhttps://youtu.be/mWf7LCjl-U0

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija