Pašaukimo Įkūnijimas – Šuolis Į Naują Lygį

Kurso transliacijos vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveiki gyvi pašauktieji!

Kviečių į kursą „Pašaukimo Įkūnijimas – Šuolis Į Naują Lygį” visus, kurie nuoširdžiai siekia daugiau tyrumo bei meistriškumo savo gyvenime. Tam nėra ribų – todėl kviečiu praplėsti savo galimybes kartu.
Šiame kurse gilinsimės į tai kas yra naujas lygis kiekvienam individualiai ir visiems kartu. Šiuo metu tai yra mane patį labiausiai įkvepianti tema, nes jaučiu vis didėjančią trauką šiam judėjimui į kažką naujo, ko dar nebuvo šiame pasaulyje.
Tad kartu mokysimės dar pilniau peržengti įvairiausias limitacijas ir tapti vis grynesniais visuotinės darnos kanalais – beribio kūrėjo atspindžiais, kurie kartu sukuria nuostabią erdvę įsileisti vis daugiau naujų stebuklų į šį pasaulį. Ir taip, tam reikia valios pastangų, tam reikia sąmoningo dalyvavimo, tačiau lygiai taip pat reikia ir pasidavimo bei leidimo viskam vykti natūraliai – tad taip pat daug dėmesio skirsime balanso pojūčio puoselėjimui.
Šiame kurse:
  • Toliau formuosi ir gryninsi savo pašaukimą (tai dėl ko kas ryta pabundi šiame pasaulyje). Pasidalinsiu pagilintais orientyrais kaip tai daryti bei dalinsimės ir mokysimės vieni iš kitų.
  • Įgausi įkvėpimo labiau pasitikėti savimi ir drąsiai bei ryžtingai imtis išties trokštamų pokyčių savo gyvenime. Apšviesime ir paleisime viską per ką save blokuojame.
  • Praplėsi savo pasaulėžiūrą bei pasaulėjautą, kad išsilaisvintum iš perdėto rūpesčio dėl savęs ir įsisąmonintum, jog tarnystė kitiems/visumai geriausiai pasirūpina ir tavimi.
  • Įgausi daugiau naudingų žinių apie savo mylimos veiklos plėtojimą ir sklaidą (pasidalinsiu savo patirtimi).
  • Atversi galimybę geriau susipažinti su tuo, ką vadinu „veidrodžio sąmone” arba būvimą „visuotinės darnos agentu”. Pirmame kurse apie tai tik supažindinau, tačiau šiame – apie tai išsiplėsiu ir tai išties suteiks daugiau ryžto šuoliui į naują lygį.
  • Atliksime grupines vedamas meditacijas, kurios padės į visa tai dar labiau įsijausti bei tai įtvirtinti savo kūne, prote ir dvasioje.
  • Bendrausime ir dalinsimės viskuo kas bus aktualu – tam bus bendra palaikanti grupė. Įkvepianti bendraminčių apsuptis yra labai svarbi mūsų šiuolaikiniame pasaulyje, kuris dabar eina per įvairius pasimetimo bei transformacijos procesus.
  • Pabaigus kursą galėsi gauti pusvalandžio trukmės individualią konsultaciją internetu.

Šis kursas yra subalansuotas žmonėms, kurie jau perėjo pirmą dalį (https://www.budimokanalas.lt/pasaukimo-ikunijimas/), tačiau jei dar neperėjai – vis tiek gali jungtis ir pirmo kurso medžiagą galėsi įsigyti už mažiau nei pusę jo kainos (daugiau info rasi žemiau

7 transliacijų kurso medžiaga jau prieinama uždaroje facebook grupėje.
Kurso kaina tik 35 eurai, jei imant ir pirmo kurso medžiagą, tada dar + 15 eur.  Kaina išties simbolinė – tad jei jauti įkvėpimą pilniau prisidėti prie geriausių pokyčių mūsų pasaulyje – pasinaudok šuo palaikymu.

Registracija į Kursą

Apmokėjimo informacija

Kurso kaina – 35 Eur.
Jei kartu ir pirmo kurso medžiagą – tuomet viso 50 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „Pašaukimo Įkūnijimas“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti.

https://youtu.be/ZP9Jc-uoSnwhttps://youtu.be/mWf7LCjl-U0

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai