Pašaukimo Įkūnijimas (savaitės online kursas)

Kurso transliacijos vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.
Dėmesio – kursas jau praėjo, tačiau visa kurso medžiaga yra prieinama uždaroje fb grupėje. Tad jei nori prisijungti – tiesiog registruokis šio puslapio apačioje.

Kurso trukmė: 7val. (per savaitę laiko) + po pusvalandį laiko skirsiu kiekvienam norinčiam asmeninėm konsultacijom.

Sveikinu atvėrus šį langą, kuris tau primena, jog tu čia esi dėl savo pašaukimo.

Pašaukimas tai tavo kaip sielos įkvėpimias/priežastis/paskirtis gyvenant šiame pasaulyje, kuriame dabar vyksta didžių virsmų amžius. Šis pašaukimas tai yra bendras kvietimas savo autentišku būdu prisidėti prie nuostabiausių pokyčių ir kuomet mes pilnai atsiduodame šiam kvietimui – mūsų laimė plečiasi nepriklausomai nuo jokių išorinių aplinkybių.

Savo patirtimi galiu pasakyti, jog atsidavimas pašaukimui mane visiškai išlaisvino iš savo vidinio kalėjimo ir mano gyvenimas tapo begalo idomia ir stebuklinga pasaka, kurios nei už ką nepaaukočiau. Tai yra mano neišsenkančios galios šaltinis, kuris mane pakelia kiekviena rytą ir įkvepia gyventi.

Be abejo kartu su šia intencija bei jos realizacija kyla ir įvairių iššūkių, todėl ir jaučiu kvietimą surengti šį trumpą 7 dienų internetinį kursą visoms tam pribrendusioms sieloms, kurios trokšta pilniau įkūnyti savo pašaukimą ir būti šį pasaulį vedančiu pokyčiu.

Savo paties pašaukimą galėčiau įvardinti taip: žmonės pabunda savo tikrojoje natūroje ir tai yra vibraciją, kuri mane užveda ir kuri apjungia visą mano gyvenimą. Tad pašaukimas yra kažkas didesnio už mūsų fizines tapatybes ir tai nepriklauso nuo išorinių aplinkybių – tai yra intencija, kuri mus kreipia augti ir harmoningai klestėti čia ir dabar.

Tu esi super herojus(-ė) ir aš esu begalo įkveptas tau padėti tai realizuoti. Laikas yra dabar ir nuo 2020 metų pradžios mes aiškiai matome, jog veiksmas įgavo pagreitį. Mūsų civilizacija keičiasi iš pamatų ir tai daug kam sukelia nemažai sumaišties, o proporcingai su tuo – mes vis labiau pabundame ir galime aiškiau prisiminti kodėl čia esame. Pasaka virsta tikrove ir herojais joje mes virstame tada, kai paleidžiame savęs sureikšminimą ir leidžiame didesnei gyvenimo dvasiai mus vesti į nežinomybę, kurioje tik išryškiname daugiau viso to, kas yra.

Kai pasižiūriu atgal į savo gyvenimo kelią – matau aišku kelią iki šio taško ir dabar natūraliai jaučiu impulsą pasidalinti savo patirtimi ties šia „pašaukimo“ bei „būvimo vedliu“ tema. Be abejo mano paties vedime viskas vyksta labai organiškai ir aš visada prisiderinu prie dalyvių bei energijos kuri yra momente, tačiau išdėstysiu ką numatau šiame kurse:

  • Pašaukimo atradimas, gryninimas ir iškėlimas į pagrindinį fokusą (be jokio forsavimo, nes tai žaidimas, kurio tavo širdis labiausiai trokšta).

  • Harmoninga gyvenimo būdo transformacija pagal išgrynintą pašaukimą (specialūs žingsneliai ir patarimai).

  • Mylimų veiklų ir mylimų būdų veikti atradimas bei puoselėjimas. Lavinsime savo kūrybingumą ir ryžtą ties juo veikti (galbūt žengti žingsnius, kuriais dar niekas nežengė).

  • Ryšio su savo „aukštesniuoju aš“ arba „siela/dvasia“ vystymas, kuris ir veda tapti tuo „aukštesniuoju savimi“ šiame pasaulyje (tai unikali patirtis, kurios tikrai nenorime praleisti).

  • Žinių apie didžiąją sąmonės evoliuciją, žmonių psichologiją ir kolektyvinias dinamikas bei balansavimą jose gilinimas.

  • Mokymasis ištuštinti savo protą, paleidinėti įvairius ribojančius įsitikinimus, šališkumus, susireikšminimus ir su tuom susijusias emocijas. Tai vidinės alchemijos kelias per kurį turi pereiti, kad amžiamas išsilaisvinti iš kančios ir tuomet geriausiai pasitarnauti kitiems.

  • Vedamos meditacijos, kurios ir bus skirtos pilniau įsisavinti tai, kuo jau pasidalinau. Vedamos meditacijos išties yra mano didžiausia aistra – jų metu jaučiu neapsakomai gilų ryšį su visa kūrinija į kurį tuomet meistriškai lydžiu kitus.

  • Dalinimasis ir bendravimas bendroje palaikančioje ir įkvepiančioje internetinėje grupėje.

  • Atsakymai į jums rūpimus klausimus, gilūs dialogai, kurių dėka kilsime į naujus lygius. Tie kas norės galės priimti apie pusvalandžio trukmės individualias konsultacijas.

Tad šis internetinis kursas prasidės Balandžio 13d. ir baigsis 19d.(lygiai savaitė). Kasdien vakare vyks apie 1val. trukmės gyvos transliacijos uždaroje kurso grupėje (fb). Transliacijų įrašai bus visada prieinami. Kurso kaina tik 33eur, todėl labai kviečiu prisijungti visus, kas jaučiate šį kvietimą. Jei kyla papildomų klausimų – drąsiai klausk:

Sąžiningumas su savimi – tai sąžiningumas su pačiu gyvenimu/Dievu. Tad susilygiuojant su savo pašaukimu – kviečiu atrasti ir išplėstį šį pilnatvės ir vienovės pojūtį.

Dėmesio – kursas jau praėjo, tačiau visa kurso medžiaga yra prieinama uždaroje fb grupėje. Norint prisijungt – registruokis žemiau.

Registracija į Kursą

Apmokėjimo informacija

Kurso kaina – 33 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „Pašaukimo Įkūnijimas“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti.

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija