Pasidavimo/Atsidavimo Ir Savityros/Žinojimo Kelių Vienovė

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu ir laiminu su besąlygine meile)))

Jau kurį laiką jaučiau padaryti apie 2val. webinarą apie atsidavimo/pasidavimo ir savityros/žinojimo kelius.

Šie keliai yra žinomi nuo senų laikų ir Indijoje įvardinami kaip „Bhakti“ – atsidavimas aukštesnei jėgai/Dievui ir „Jnana“ – žinojimas/išmintis apie tikrovę, kas eina koja kojon su tiesioginiu tikrovės patyrimu.

Tad iš esmės abu šie keliai padeda išsklaidyti mūsų abejingumą/kliedesius ir patirti pilnesnę vienybę su viską jungiančia tiesa/šaltiniu/galia/gausa ir visu kitu gėriu, kuris išeina iš to.

Kai kurie žmonės, kurie yra labiau prisirišę prie tradicijų mėgsta labai išskirti šiuos kelius, panašiai kaip ir mokslininkai, menininkai ar dvasininkai dažnai prisiriša prie savo būdų pažinti tikrovę nuvertinant kitus.

Tačiau išties – tai jau praeitis ir dabar visi skirtingi keliai po truputi jungiasi į harmoningą sinergiją, kur kiekviena skirtinga sritis papildo vieną kitą ir tokiu būdu atneša daugiau naudos visiems.

Tad atsidavimas veda į žinojimą, o žinojimas veda į atsidavimą – abu šie keliai išeina iš tos pačios tiesos ir vėl susitinka joje.

Šiame webinare:

Aš išsamiai pasidalinsiu savo patirtimi nuoširdžiai judant šiais keliais.

Taip pat tai bus intuityvi transliacija iš širdies, per kurią gali ateiti ir daug naujų nuorodų, įžvalgų, energijų, kurios galės geriausiai pasitarnauti visiems, kas prisijungs prie šio webinaro.

Gausi praktinių pritaikymų, kuriuos galėsi išbandyti tiek webinaro metu, tiek ir bendroje gyvenimo eigoje.

Geriau pažinsi bei įgalinsi save, kaip viską jungiančią Dievišką jėgą/intelektą. Kitaip sakant tavo kūnas, protas ir dvasia sueis į glaudesnį tarpusavio ryšį ir tuomet į artimesnį (labiau jaučiamą ir permatomą) ryšį su ta Dieviška viską jungiančia esatimi/sąmone/meile.

Gausi atsakymus į sau rūpimus klausimus net jei jų ir neužduosi – kaip ir rašau, jog tai bus intuityvi transliacija iš širdies į širdį. Šis webinaras taip pat padės ir tau būti tyru kanalu, kuris kaip švarus veidrodis galės aiškiai atspindėti harmoniją visur ir viskame.

Pravesiu vedamą meditaciją, kuri padės įsišaknyti aiškumo, meilės ir visuotinės harmonijos būsenoje. Mano vedamos meditacijos yra itin galingos, nes per jas yra sukuriamas dar didesnis atvirumas visiems aktualiausiems atnaujinimams mumyse įvykti.

Webainaras vyks rugsėjo 29d. 19val. uždaroje fb grupėje tiesioginės transliacijos formatu. Numatoma trukmė apie 2val., tačiau viskas bus matyti pagal bendrą pajautimą momente. Transliacijos įrašas taip pat visad liks prieinamas webinaro grupėje. Dėl laiko galime dar derintis, tad jei labai nori sudalyvauti gyvai ir tau tiktų kita data ar valanda – parašyk. Visais klausimais gali kreiptis į paulius@budimokanalas.lt arba Paulius ParaDaukšas per „messenger“ programėlę.

Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt

Viršelio dizainas – https://www.facebook.com/LucidCanvasArt

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – nuo 15 iki 30Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „vienovė“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija