Pasišventimas Savo Didžiajai Lemčiai (internetinis kursas)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Su begalybės virpesiu širdyje, sveikinu ir laiminu tave.

Ar žinai, kad esi be galo vertingas(-a), nes esi visuma pasireiškianti savitu būdu?

Ar jauti, jog šis tavo gyvenimas yra ypatingas?

Ar suvoki, jog viskas per ką ėjai tave ruošė dar neregėtiems nuotykiams ir nuostabiausiai tarnystei pasauliui?

Ar turi aiškia viziją kokioje pasaulio versijoje išties trokšti gyventi ir ar darai viską, kad šią versiją ir atstovautum?

Ir ar matai, jog tavo pačioje sąmonėje slypi absoliuti galia kurti ką tik nori, tačiau vis tiek tame susiduri su tam tikrais iššūkiais?

Jei jauti, jog šie klausimai tau aktualūs – kviečiu į savo naują internetinį kursą „Pasišventimas Savo Didžiajai Lemčiai“, kuriame duosiu galingą impulsą būtent pasišventimui savo didžiajai lemčiai.

Pats žodis „lemtis“ yra nuo žodžio „lemti“, tačiau kas viską lemia?

Vėlgi, viską lemia tavo sąmonė, tik tiek, jog ta sąmonė apima didesnę visumą negu mes dabar aprėpiame savo žmogiškame fokuse.

Galima sakyti, jog tavo didžioji lemtis šiame gyvenime, buvo paruošta tavęs kaip sielos, dar prieš gimstant į šį pasaulį, tačiau kuomet save patiri šiame pasaulyje – tu vis tiek turi savo aktyvią rolę šios lemties realizacijoje, vienokiu ar kitokiu būdu.

Ir šis kursas yra tam, kad tave asistuoti į pačią sklandžiausią bei smagiausią savo lemties realizaciją.

Šiame kurse padėsiu:

Suvokti platesnį kontekstą, kuriame randamės į tai įtraukiant žmonijos istoriją, paralelines tikroves, nežemiškas civilizacijas, kvantinę fiziką ir kitus dalykus, kurie padės prisiminti bendrą krypties jausmą bei sklandžiau judėti išvien su juo.
Atrasti daugiau aiškumo ties tavo individualiu keliu: tyrinėjimo temos, rezonuojantys archetipai, dovanos, įkvėpimai, sugebėjimai, pašaukimas, vizija ir t.t.
Įsisąmoninti savo absoliučią sąmonės laisvę bei galią ir kaip kryptingai su ja transformuoti savo atgyvenusią tapatybę ir ją sulygiuoti su savo tyru sielos virpesiu, kuris ir veda į tavo didžiąją lemtį.

Taip pat:

Dalinsiuosi savo įvairiaspalve gyvenimo patirtimi per kurią ir esu šioje įgalintoje pozicijoje.
Atsakysiu į visus aktualius tavo klausimus (skirsiu išskirtinį dėmesį kiekvienam kurso dalyviui, jei tik jis pats to norės).
Vesiu į gilias meditacijas, kuriose padėsiu tavyje kristalizuoti visus norimus pokyčius, nes viskas vyksta iš vidaus į išorę.

Ir dar vienas ypatingas niuansas būtent šiam kursui!

Šio kurso metu su savo mylimąją būsiu kelionėje per Europą ir keliausiu į seniausias bei didžiausias , tačiau gan nesenai atrastas Bosnios piramides!

Ketiname ten būti per šią vasaros saulėgrįžą, kuomet uždanga tarp fizinio ir dvasinio lygmens bus ploniausia, o Sauliška dvasinė energija bus savo pike ir tai leis atsisiųsti daug aktualių atnaujinimų.

Pakeliui susitiksiu daug nuostabių esybių, kurios rezonuoja su naujos žemės kūrimu per besąlygiškai mylinčią vienybės sąmonę ir taip pat erdvės paruošimu fiziniam kontaktui su taip pat rezonuojančiomis nežemiškomis civilizacijomis.

Tad šio kurso metu būsiu gyvas įkvepiantis pavyzdys ties pasišventimu savo didžiajai lemčiai ir dalinsiuosi visa naujausia bei išskirtine informacija, kuri ateis pakeliui ir galbūt dar nebus skirta dalintis visiškai viešai.

Tačiau, tie kas prisijungs į šį kursą – jau bus mano artimame rate ir jokios aktualios informacijos neprilaikysiu.

Kurso detalės:

Kursas yra mėnesio trukmės – po du valandos trukmės interaktyvius susitikimus per „zoom“ programėlę kas savaitę.
Kurso pradžia birželio 6d. pabaiga 29d. Ir planuojamas susitikimų laikas 2dieniais bei 4dieniais nuo 19val. (dienos gali būti ir keičiamos)
Susitikimų įrašai bus talpinami į specialią uždarą facebook grupę tik kurso dalyviams ir taip pat šioje grupėje galėsime dalintis savo papildomais pasidalinimais.
Taip pat bus bendras messenger chat’as, kuriame palaikysime ryšį dėl kitų kurso detalių ar permainų.

Ačiū už tavo susidomėjimą ir neįkainojamą būtį, man bus tikra garbė su tavimi susitikti tokiu būdu.

Išsami kurso įžanga – https://youtu.be/1fYPdWWJ9ZI

Viršelio dizainas – https://www.facebook.com/LucidCanvasArt

Apmokėjimo info čia:

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Kurso kaina – 55 eurų

Apmokėjimo būdai:

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „pasišventimas“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Revolut: +37067331790

Arba grynais į rankas

Jei šiuo metu negali apmokėti ar būtų patogiau mokėjimą padalinti – tai nesidrovėk ir parašyk.

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai