Pasižiūrėk Nuoširdžiai

Labas mielas drauge 🙂

Tu esi šio pasaulio šviesa ir dar daugiau.

Kreipiuosi į tuos, kurie seka tai, kuo dalinuosi ir tuos, kurie reaguoja ar komentuoja prie mano pasidalinimų. Tai yra pati nuoširdžiausia žinutė jums/tau.

Ar nepagalvojai, jog tai yra tarsi vaikščioti aplink namus, kuriuose nori jaukiai būti kartu su visais kaip vienas? Namus, kurių durys visad atviros, tačiau tu beldiesi į visus įmanomus langus tame name.

Štai pakvietimas į grupinę 12 savaičių kelionę/kursą, kuris prasidės jau nuo artėjančio 2dienio – https://www.budimokanalas.lt/grupine-12-savaiciu-internetine-kelione/ Jau yra 4 esybės, kurios išdryso žengti šį žingsnį nepaisant savo aplinkybių. Esybės, kurios pasirinko pasitikėjimą, komunikaciją, meilę ir laisvę. Tačiau tikrai žinau, kad čia yra daugiau tokių esybių ir ačiū malonei, kuri dabar leidžia visa tai atspindėti.

Taip pat jau kuris laikas kabo galimybė individualiai 12 savaičių kelionei/kursui https://www.budimokanalas.lt/individuali-12-savaiciu-internetine-kelione-isskirtine-galimybe/ kuris perkelia į tokio dažnio dimensiją šioje žemėje apie kurią galbūt net nesvajojai. —

Kas tai? Kas tave sulaiko? Ar iš tiesų tave kažkas sulaiko?

Labai geri klausimai sąžiningai savityrai.

Tačiau dar paprasčiau yra nuoširdi komunikacija, kurioje visos baimės iškart tirpsta.

Ar tu kažko lauki? Lauki, kada turėsi “užtektinai”, kad galėtum sau leisti būti tikru su savimi ir savo pasirinkimais.

Ar tu manęs bijai ir bijai labiau tiesiogiai išsakyti ką jauti?

Ar nori, jog tavo proto iliuzijos su tavimi žaistų visą gyvenimą?

Ar bijai išryškinti tai, kas naikina tavo gyvenimą?

Ar išties tiki savo strategijom ir laikaisi vilčių, kad kažkaip apeisi patį save/Dievą.

Ar tiki, jog užsidarius į patogų ir dvasingą ego burbulą gyvensi išties laimingai?

O jei pamatytum, jog tai kelias į šizofreniją, psichozę ir savidestrukciją ar net žalą kitiems?

Lao Tzu skatina pamatyti didelius dalykus tol, kol jie dar yra maži. Tai išmintis, kuri išsaugo brangų gyvenimą nuo tuštybės ir kančios.

Ar yra daug žmonių tavo tikrovėje, kurie tau nurodo į šiuos dalykus? Nes tai labai labai aktualu ir jei mes į tai nuoširdžiai nepasižiūrime tai iš mūsų atimą viską. Tai taip pat yra malonė, kuri parodo kiek tau išties reikia, kad būtum pilnai laimingas(-a).

Jaučiuosi palaimintas, kad nuėjau drąsų kelią į savo širdį ir galiausiai sutikau tikrus jos veidrodžius John Markovich Avigail Becher Stav Davis Ofir Kendler. Tada pamačiau kiek dar daug užmirštų lobių slypi toje mano širdyje, kuri pasirodo net nėra “mano”, ji yra visų kaip vieno.

Taip pat kviečiu drąsiai rašyti ir jiems, kiekvienas iš mūsų tau atsakys su besąlygine meile 🙂 Išties jei dabar išeičiau į anapilį, labiausiai norėčiau, kad juos pasiektum, kad pasiektum save 🙂

Ir mes galime susikurti labai įtikinančias iliuzijas, kad tai turime ir tuo gyvename, todėl aš kviečiu kasdien į tai pasižiūrėt giliausiai kaip gali. Nes išties pasiekti save – tai tarsi mirti dar nenumirus kūnui, o tai reiškia tikrąją to žodžio prasme GYVENTI. Gyventi išvien su Dievo malone.

Jeigu tarkim šios mano dabar atvertos kelionės būtų paskutinės ir tada išeičiau į anapilį. Tuomet esu tikras, jog niekas nepabijotų ateiti į mano laidotuves. Išties mes bijome ne mirties, o tiesioginės akistatos su gyvenimu arba tuo, kuris yra išties gyvas. Bet kodėl? Pasižiūrėk nuoširdžiai – tu juk nieko nežinai ir nieko neturi. Tačiau tu čia ir tai yra viskas 🙂

Kiti Įrašai