Priprask Prie Tuštumos

Na ką, mano individualus atsiskyrimas Juodkrantėje atėjo į pabaigą ir jaučiuosi kupinas gyvybės, tad rašau tai naktį prieš ateinantį beveik trijų parų atsiskyrimą, kurį vesiu grupelei palaimintų sielų.
Jaučiuosi panašiai lyg vaikystėje prieš gimtadienį, tik jausmas dar gilesnis.
Išmintis ir meilė teka kaip sraunus krioklys, todėl pasidalinsiu čia truputi.
Kančią keliančios iliuzijos yra išsekinamos per patyrimus, tačiau tuo pačiu jas galima išsekinti daug labiau tiesioginiu būdu – per sąmoningą atsitraukimą nuo patyrimų bei nuoširdų/aštrų žvilgsnį.
Viskas ką mes patiriame yra protavimo sukurta iliuzija, o protavimas kyla iš tuščios nuovokos ir vėl joje ištirpsta, tarsi bangos jūroje.
Pati nuovokos, kuri nekinta ir nepasireiškia tuštuma yra tikras aiškumas.
Jei lieki šiame aiškume už visų bangų ir srovių įtakos, tuomet esi laisvėje, kaip ir pats pasireiškimų žaismas yra laisvėje nuo tavo dirbtinės kontrolės ir todėl viskas pasireiškia savaiminėje darnoje.
Dievas protauja be protavimo ir pasireiškia be pasireiškimo.
Dievas, kuris yra niekas ir viskas yra be galo išmintingas ir todėl slepiasi tavo patyrimo šerdyje, kurioje nėra atskirumo iliuzijos.
Na štai, su šiais žodžiais jau pradėjau jausti mieguistumą (kad ir kaip paradoksaliai tai skambėtų). Išties miego, sapnavimo ir būdravimo būsenos taip pat nėra tikrovė, nes jos nuolat mainosi.
Tačiau aš iš tiesų esu laisva ir vientisa esatis nuovoka ir palaima/meilė.
Jei skaitai šiuos žodžius, gali juos perkelt į praktiką, nes vien nuo “meniu” greičiausiai nepasisotinsi.
Pripraskite prie tuštumos – tai buvo žodžiai iš paskutinio satsango su John Markovich. Esu be galo dėkingas už šiuos žodžius ir siunčiu juos visam pasauliui.
Galbūt jau užteks bėgti nuo savęs, nuo jausmų, nuo tiesos už jų?
Mes esame pasiruošę tave sutikti ir palaikyti pusiaukelėje, kuomet žengsi žingsnį ne iš proto, bet iš širdies.
Taip, tai tarsi žingsnis nuo olos krašto, bet šiuo atveju yra rankos, kurios tave tikrai pagaus.
Šios rankos nėra matomos, kaip ir pats Dievas, tačiau pasiduodant tu jį pradedi matyti viskame.
Kiti Įrašai
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Iš Šaltinio Į Šaltinį

Labas Pastaruoju metu vis labiau jaučiu daugybę skirtingų dalykų vienu metu – tiek teigiamų tiek neigiamų, kurie lyg vieni kitiem prieštarautų, tačiau jie čia kartu ir dabar suprantu, jog tam, kad atrasčiau save tarp jų – viso ko centre ir iš savo

Skaityti
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Virš-Sąmonė

Mano begalinė meilė čia – atsiveria per šį budimo langą, kuris yra ankstesnių langų pratęsimas ir kuriame dabar dalinuosi “viršsąmonės” idėja. Tačiau prieš pradedant atskleisti šią idėja – trumpai susipažinkime su įprastomis sąmonės idėjomis: Sąmonė/Savimonė – tai, kas suvokiama ir vykdoma valingai;

Skaityti

Efektyvios Meditacijos Instrukcija

Sveiki, įvairiausiomis meditacijos praktikomis užsiimu jau apie 10 metų ir dabar dalinuosi efektyviausia metodika, kokią tik žinau. Tinkamai ją taikant galima labai paspartint savo sąmonės budimo procesą, o kartu su tuo išnyksta daugybė ribojančių iliuzijų ir tu vis giliau ir nenutrūkstamiau žinai save, kaip tyrą begalybę ir jos palaimą bei darną.  

Skaityti