Prisimink Savo Beribį Meistriškumą

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.
Paulius Daukšas Budimo Kanalas Webinaras Prisimink Savo Beribį Meistriškumą
Webinaro trukmė: 2val.

Mano besąlyginė meilė tau 🙂

Su kiekviena diena įgaunu vis daugiau aiškumo ir dabar dalinuosi naujais priminimais, apie tavo visą-galybę. Tu gali daug daugiau negu dabar įsivaizduoji. Mano pašaukimas tai primint, primint beribio kūrinijos genijaus žvilgsnį. Pasidalinsiu atnaujintom perspektyvom, metodais/įrankiais, energetiniais impulsais, kurie padės visiškai išsilaisvinti iš ribojančių įsitikinimų ir patirt vis daugiau gyvo stebuklo – kai kiekvienas momentas yra pats nuostabiausias.

Ši žemė yra aukšto lygio meistriškumo mokykla, kuomet tarp visų pasistaytų apribojimų – mokomės būti savo būsenų meistrais. Išsibalansavimai bei iššūkiai padeda išplėsti balanso pojūtį. Subalansavę savo būseną – mes galime viską, mes esame viskas ir visa visatinė harmonija teka per mus. Jei tai skaitai, reiškia turi pašaukimą būti didžių pokyčių priekije. Tai nuostabi privilegija ir aš esu begalo laimingas galėdamas tave asistuoti su šia pastoviai atsinaujinančia energija bei tikslingumu.

Programa gyva, nusimato: naujų atveriančių perspektyvų, įrankių/metodų, vedamų meditacijų, pokalbių/bendravimo, idomių bei naudingų užduočių ir visko kas ateis per kanalą.

 

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „prisimink“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai