Pristatymas

Paulius Daukšas Budimo Kanalas Webinaras Prisimink Savo Beribį Meistriškumą

Sveiki visi. Tai nėra paprastas dienoraštis ar kokia poezinė improvizacija – šis blogas skirtas pasidalinti struktūrizuota ir koncentruota išmintimi. Čia bus perteikiamos esminės žinios/įžvalgos apie Visa Tai, Kas Yra ir tai bus perteikiama per daugybę įvairių matymų, principų, logijų, koncepcijų, schemų, simbolių, įrankių, praktikų ir t.t. Tačiau visa tai – sumoje yra tik tai kodai – tik tai raktai su kuriais galima atrakint ir atgaivinti vis labiau Tiesioginę Žinojimo Būseną, kuri yra visiškai natūrali ir slypi kiekviename iš mūsų. Tuomet sužadinus tą būseną, pradedant pagauti tą esmę ir naudojantis budimo įrankiais: viskas ims skleistis iš vidaus ir tu naujai pažinsi Viską (per savo individualią patirtį). Tuo pačiu ims keistis visas suvokimas ir gyvenimas iš Esmės, nes turinys liečia Esmę. Tačiau tame nėra nieko baisaus, nes iš tiesų: Pokytis ir Transformacija ir yra Esmė – tai yra Atsinaujinimas, tai yra Gyvybė ir tame slypi visas Būties Džiaugsmas. Todėl viskas ką iš to galima patirti negatyvaus – yra tiktai priešinimasis tam, kas yra visiškai natūralu – priešinimasis gyvybei, kuri pats ir Esi.

Be to, pagal bendrą rezonanco dėsnį – tai skaitys ir matys tie kam to reikia ir tiek kiek reikia. O tarp jų bus dar dauguma jau einančių budimo keliu, tuomet jei esi vienas iš jų, tame gali rast tam tikrų priminimų ar papildymų. Juk daugybė šaltinių visa tai perteikia per daugybę skirtingų formatų ir dar vienas unikalus formatas yra šis blog’as ir išties kartais užtenka užčiuopti mažytę išsiskiriančią detalę, kuri savam suvokime atveria dar daugybę durų ir sujungia dar daugiau taškų.

Dabar – kodėl aš tai darau? Nes aš tuo gyvenu, todėl jaučiu ir natūralų poreikį tuo dalintis (juk informacijos perdavimas yra visos egzistencijos variklis). Ir tai natūraliai vyksta mano kasdienybėje ir tai privedė mane prie tokios padėties – pasidalinti tuo tokiu būdu. Nes visa tai pribrendo iki tokio lygio, kuomet vis aiškiau žinau kuom dalinuosi ir vis aiškiau žinau, jog ši informacija turi be galo stiprią jėgą, kuri šiame naujame spartėjančiame in-formacijos – trans-formacijos amžiuje yra labai svarbi. Be to, suvokiau, jog šis turinys reikalauja sklandesnio, nuoseklesnio pateikimo ir šis formatas man pačiam padės aiškiau suprasti ko išmokau, kad galėčiau žengti dar toliau.

Bendrai paėmus: neturiu jokių pretenzijų, jokio noro kažką įpiršti – tiesiog natūraliai dalintis ir augti.

Na ir pabaigai kam įdomu, trumpai supažindinsiu su savo individualiu budimo keliu. Taigi kaip ir dauguma vaikų, nuo mažens stengiausi apčiuopti esmę – keldavau esminius klausimus apie mirtį, visatos ribas, iki begalybės klausinėjau kas iš ko padaryta, kodėl ir t.t. Patenkinamų atsakymų negaudavau, o vėliau fiziškai ir socialiai bręstant tai ėmė užsimiršti. Be viso to, pamenu, kad turėdavau ir mistinių patirčių: levitavimas virš lovos, gebėjimas žvilgsniu prisiartinti ir susilieti su paveikslais, miego paralyžiai ir sapnai kurių įprastais sapnais nepavadinsi. Tačiau su laiku ir visa ta mistika nubluko grubiame gyvenime. Brendimo periodas ir įžengimas į sociumą buvo sunkus ir negalėjau pilnai į jį įsijausti – visuomet viena koja jaučiausi kažkur kitur, visad jautės, kad kažkas ne taip, o to pasekoje: patyriau daug kančių, kompleksų ir t.t. Tačiau tame tarpe, pradėjau užsiiminėti kovų menais, po truputi įžengiau į filosofijos platumas, dar vėliau pradėjau užsiimti parkūru ir taip po truputi vis laisvėjau. Sinchroniškai sutikdavau vis naujų dvasinių mokytojų, gaudavau tam tikrų knygų ir taip po truputį grįžau prie tų pačių vaikystės klausimų ir patirčių. Mokyklai einant į pabaiga pradėjau internete domėtis apie miego paralyžių, tai atvėrė astralinės projekcijos ir sąmoningo sapnavimo koncepcijas, tuomet radau Gintaro Lunskio video blog’ą – iškart užsikabinau, vėliau nuėjau į jo seminarą apie „Pradžią” ir tuomet pilnai aktyvavosi tas mano budimo draivas – suvokiau, kad tai yra tai, ko visad ieškojau ir nuo to laiko visas tas „budimas” tapo kryptinga kasdienybė. To pasekoje ir sąmoningas sapnavimas, astralinė projekcija, meditacijos, dar daugiau mokytojų, dar daugiau bendraminčių, šaltinių, praktikų ir t.t. Be abejo vis dar viena koja buvau sociume – studijavau kūno kultūra, prieš tai – baigiau dailės mokyklą, pažinau santykius ir visa tai – vėlgi daugiau per kančias kreipė prie tos pačios išminties, jos taikymo (atsitapatinimo nuo asmenybės ir t.t.) bei visų gyvenimo sferų apjungimo. Vėliau į gyvenimą įsileidau psichodelikus, per kuriuos patyriau dar gylesnes dvasines patirtis ir praktiškai visa savo esybe įsitikinau tuo, kuo ir domėjausi. Toliau, radau dar viena stiprų išminties šaltinį pavadinimu „Bashar” ir tai yra būtybė iš kito pasaulio ir aukštesnio vibracinio tankio, kuris transliuojasi per mediumą esantį šioje žemėje – na į visa tai dabar nesigilinsim, bet esmė ta, kad iš tos informacijos iš tiesų labai stipriai pasipildžiau ir iš šio šaltinio semiuosi atnaujinimų dar iki šiol. Tad manau ir čia per save lietuvių kalba pertransliuosiu kai kuriuos labai efektyvius budimo įrankius. Be to, iš viešų mokytojų dar labai mėgstu Alan Watts, Sadhguru visai nieko, rašytojas Neal Donald Walsh, Don Chuano išmintis, kurią užrašė Carlos Castaneda, be to – esu susipažinęs ir su platesniais bei senesniais mokymais, kaip Vedanta ar Kabala.

Žodžiu, visas mano gyvenimas vis sparčiau ir aiškiau keičiasi, vis labiau patiriu kad ir esu visas „Amžinas Gyvenimas” ir dabar tuo dalinuosi čia.

Kiti Įrašai