“Proto Apgaviko” Permatymas

Nuoširdžiai sveikinu, laiminu ir dalinuosi aiškumu, kuris padės realizuoti tavo tikrąją laisvę.

“Protas apgavikas” tai sąvoka kuri mano suvokimu geriau apibūdina tai, ką dauguma vadina “EGO”, kas tiesiog iš lotynų kalbos reiškia “AŠ”. Tad “aš” gali turėti labai daug įvairių reikšmių, o “protas apgavikas” turi labai specifinę reikšmę.

Ši reikšmė yra susijusi su apribojimais, kurie buvo kuriami mūsų civilizacijoje nuo senų laikų. Šie apribojimai iš dalies buvo kuriami nekaltai ir nesąmoningai, kada mes gyvenome užmarštyje nuo savo tikros amžinos ir besąlygiškai mylinčios prigimties. Tačiau taip pat didžiąja dalimi šie apribojimai buvo kuriami su intencija manipuliuoti, kontroliuoti, pavergti, dominuoti ir panašiai.

Iš viso to kilto dar milžiniška suirutė įvairiausių konfliktų, karų, kančios ir nuoskaudų, kurios tik tai dar labiau pamaitino įvairius ribojančius įsitikinimus iš kurių ir susideda vadinamas protas apgavikas. Šie įsitikinimai minta mūsų galia, kurią mes jiems suteikiame savo tikėjimu ir tuomet šie įsitikinimai atrodo vis galingesni už mus. “Atrodo” – tai raktinis žodis, nes išties mes visada esame beribės galios šaltinis.

Tad šių įsitikinimu šaknis yra tikėjimas “atskirumu” ir “trūkumu”, o iš to gimsta baimės emocija ir visos kitos neigiamos emocijos, kurios išsišakoja iš baimės. Tuomet ši emocija skatina liguistą reakcijų ir mastymo procesą, kuriame dominuoja teisimas, perdėtos pastangos viską kontroliuoti ir stimulas veikti vengiant bausmės ir siekiant apdovanojimo. Visa tai sukuria kilpą per kurią šie įsitikinimai yra nuolatos pamaitinami ir taip jie gali plėtotis iki didžiausių pamišimo formų kaip pavyzdžiui karas.

Vis dėl to savo širdyje mes bet kuriuo atveju siekiame gėrio ir baimė yra ne kas kito kaip meilė, kuri yra filtruojama per ribojančius ir apgaulingus įsitikinimus. Tad pagrindinis proto apgaviko veikimo principas yra paimti mūsų prigimtines vertybes kaip taika, meilė, laimė, laisvė, vienybė ir sukurti iliuziją, kad mes esame nuo šių vertybių atskirti ir turime už jas kovoti ar jų siekti įvairias iškreiptais būdais.

Ir kadangi visa tai yra paremta apgavyste – šis proto kompleksas sukuria daugybę apgaulingų grasinančių ir nuo tiesos nukreipiančių iliuzijų už kurių slepiasi, nes vos tik sąmonė pilnai jį apšvies – jis praras savo galią bei iliuzinę egzistavimo formą. Na, o jo paties prigimtis ir remiasi iliuzinės formos išlaikymų bei galios troškimu.

Tad dabar pateiksiu pavyzdžių kurie padės permatyti tas visas iliuzijas, kurios originalią tiesą apverčia atvirkščiai:

Tai, ką protas apgavikas pateikia kaip grėsmę būti įkalintu – išties yra slenkstis į tikrą laisvę.

Tai, ką protas apgavikas pateikia kaip grėsmę išprotėti – išties yra slenkstis į tikrą sveiką protą/nuovoką.

Tai, ką protas apgavikas pateikia kaip grėsmę būti atmestu – išties yra slenkstis į tikrą integralumą.

Tai, ką protas apgavikas pateikia kaip grėsmę būti vienišu – išties yra slenkstis į vienybės bei vientisumo su viskuo pajautimą.

Tai, ką protas apgavikas pateikia kaip grėsmę mirti – išties yra slenkstis į tikrą gyvybingą gyvenimą.

Tai, ką protas apgavikas pateikia kaip grėsmę prarasti kontrolę – išties yra slenkstis į tikros kontrolės atradimą natūralioje gyvenimo tėkmėje.

Tai, ką protas apgavikas pateikia kaip grėsmę prarasti pasitenkinimą – išties yra slenkstis į natūralų pasitenkinimą tiesiog būnant.

Tai, ką protas apgavikas pateikia kaip grėsmę prarasti savivertę ar galimybę ją padininti – išties yra slenkstis į suvokimą, jog tavo savivertė yra absoliuti ir nesvyruojanti.

Tad kuo didesni grasinimai ir sukylanti abėjonė/baimė – tuo arčiau tiesos atskleidimo esi. Nepasiduok atgal – pasiduok gilyn!

Protas apgavikas sako – pirma pamatysiu ir tada patikėsiu; tačiau tiesoje mes turime pirma patikėti ir tik tada matome vis daugiau to.

Protas apgavikas sako – lauk kol turėsi idealias sąlygas ir tada galėsi jaustis laimingai bei veikti ties savo aukščiausiu įkvėpimu; tačiau išties būvimas laimingu ir veikimas ties savo aukščiausiu įkvėpimu nelaukiant ir sukuria vis geresnias sąlygas tam plėtotis.

Protas apgavikas sako – pirma tegul pasikeičia kiti ar aplinkybės ir tik tada pasikeisiu aš; tačiau taip viskas tik stagnuoja, nes tu esi savo patiriamos pasaulio versijos šaltinis ir visi patyriami pokyčiai prasideda nuo tavęs.

Protas apgavikas sako – yra autoritetai, kurie žino daugiau už tave; tačiau tiesoje mes visi esame unikalūs ir lygūs. Giliai viduje visi viską žino ir tuo pačiu nieko nežino.

Protas apgavikas sako – nuolankumas tai savęs laikymas mažu ir paklusniu prieš kitus ar tam tikras dogmas; tačiau tikras nuolankumas – tai būvimas nuoširdžiausiu ir natūraliausiu savimi.

Protas apgavikas sako – nebūk per daug laimingas, nes tada kiti jausis dar labiau nelaimingi; tačiau kaip tuomet mes jiems padėsime nesuteikdami iššaukiančio bei įkvepiančio pavyzdžio?

Protas apgavikas sako – aiškumas ateis per sudėtingą mastymą; tačiau išties aiškumas išryškėja vidinėje tyloje.

Protas apgavikas sako – tikra taika ir vienybė yra pasiekiama per supanašėjimą; tačiau vienybė ir taika yra visad gusesnė ir harmoningesnė kada yra igąlinama bei integruojama kuo didesnė įvairovė.

Protas apgavikas sako – dalykų akumuliavimas/kaupimas atneš daugiau laimės; tačiau tiesoje mes matome, jog daugiausiai laimės mums teikia nuoširdus ir dosnus dovanojimas bei tarnystė kitiems.

Protas apgavikas sako – tu gali suklysti arba tu susimovei; tačiau tiesoje viskas nuolatos tęsiasi ir pasitarnauja tavo bei visuomenės evoliucijai.

Protas apgavikas sako – gyvenimas, pasaulis, Dievas tave išduoda ir veikia neteisingai; tačiau išties tai tik nusako, jog tavo požiūris nėra susilygiavime su tikrąją viso to, kas yra natūra bei intencija.

Na išties galima rašyt ir rašyti tas visas apgaulingas istorijas kurių tiek daug yra prikurta mūsų kolektyvinėje sferoe, tačiau tu jau greičiausiai pagavai esmę ir visa kitą kas iškils galėsi teisingai dekoduoti bei transformuoti atgal į tyrą bei harmoningą natūrą.

Iš esmės viskas yra labai labai paprasta: jei kažkas nesijaučia holistiškai gerai – tai ženklas, jog tame yra įsimaišęs melas sau. Tad jausmas yra tavo pagrindinis gidas atrasti ribojančius įsitikinimus ir išgryninti tiesą. Būk maksimaliai atviras(-a) ir nuoširdus(-i) su savimi visuose savo vidiniuose bei išoriniuose gyvenimo aspektuose, kad protas apgavikas nebeturėtu kur slėptis.

Nepamiršk – tu esi visko šaltinis ir netgi šis protas apgavikas tarnauja tau, kad per jo sukurtą kontrastą turėtum galimybę dar geriau pažinti bei įvertinti tiesą.

Lik šioje tiesos šviesoje ir matyk, jog visi neigiami pasireiškimai, kurie tave aplanko yra iškarto per tave transformuojami, išvalomi iš viso kolektyvo ir tuomet kolektyvas atsiveria naujoms įkvepiančioms galimybėms realizuoti vadinamą dangaus karalystę žemėje.

Tai tikra privilegia! Jauskis oriai tame.

Laimingai)))

P.s. Dalinuosi dar keletą video šia tema iš savo youtube kanalo:

Pabudimas Iš Apgaulingų Įsitikinimų Ir Jų Pasikeitimas (itin išsamiai)

Ištrauka iš “Tamsiosios Pusės Integracija” (daugiau info skiltyje)

“Šešėlių”/Negatyvumo Integracija bei Nauda

Demaskuotas ir Demistifikuotas “ŠĖTONAS”.

Šviesa ir Tamsa, Energetinė Mechanika, Harmoningas Santykis

Jei pajausi to naudą ir norėsi atsidėkoti už mano kruopštų darbą, gali finansiškai paremti:

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas
Revolut: +37067331790

 

 

 

 

 

 

Kiti Įrašai
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

PaŽinimas – IšPažinimas

Sveiki, šią temą skiriu tam, kad geriau suvokti pažinimą. Jau buvo minėta, kad didžiausias stebuklas yra transformacija iš labiausiai ribotos pažinimo perspektyvos į neribotą, taip nutiesiant ištisą pažinumo jungtį: nuo smulkiausių detalių iki didžiausių abstraktų. Na ir dabar, dauguma iš mūsų save randa

Skaityti
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Tavo Begalinė Meilė (Gif’ai – 3 Serija)

AUM! Štai ir dar vienas psichodelinis gif‘ų rinkinukas. Psichodelinis reiškia atskleidžiantis protą/sielą – atsiskleidžiantis protas. Tad jei esi linkęs transformuoti savo įprastą/išmoktą tikrovės patyrimą ir atrasti daugiau už viso to, slypinčios esmės – šis rinkinukas gali pasitarnaut kaip priedas. Tad atsipalaiduok, pasileisk muzikos ar

Skaityti
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Gyva Jungtis:

Sveikinu atvykus ir toliau tęsiu savo dalinimąsi, savo pastoviai gilėjantį suvokimą/supratimą apie visa tai, kas yra. Ir tai vyksta dabar – visiškai gyvai ir natūraliai. Aš esu visas tas, kas yra, kuris transliuojasi per šią unikalią stotį; aš esu viso to,

Skaityti